تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هنگ کردن کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

13 هنگ کردن کارت گرافیک

سلام من وقتی توی یه بازی سنگین مثل sniper elite 2میرم بعد از چند دقیقه سیستمم هنگ میکنه و باید ریست بشه که بعد از ریست شدن ویندوز بالا نمی اد و باید چند دقیقه سیستم خاموش بمونه تا بالا بیاد اینم بگم که تازه پاور و مادر بورد و رم عوض کردم ویندوزم تازه عوض کردم پس حتما مشکل کارت گرافیکه لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

مشخصات کارت گرافیکتون؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من وقتی توی یه بازی سنگین مثل sniper elite 2میرم بعد از چند دقیقه سیستمم هنگ میکنه و باید ریست بشه که بعد از ریست شدن ویندوز بالا نمی اد و باید چند دقیقه سیستم خاموش بمونه تا بالا بیاد اینم بگم که تازه پاور و مادر بورد و رم عوض کردم ویندوزم تازه عوض کردم پس حتما مشکل کارت گرافیکه لطفا راهنمایی کنید

یک تست با furmark بگیرید و در حین تست دمای گرافیک رو با نرم افزار gpuz اعلام کنید مدل گرافیک رو هم بگید درایور گرافیک هم آپدیت باشه

دمای سایر قطعات مثل پردازنده رو هم بررسی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

13

یک تست با furmark بگیرید و در حین تست دمای گرافیک رو با نرم افزار gpuz اعلام کنید مدل گرافیک رو هم بگید درایور گرافیک هم آپدیت باشه

دمای سایر قطعات مثل پردازنده رو هم بررسی کنید
    تست رو با اون نرم افزاری که گفتی گرفتم ولی دما رو با نرم افزار SpeedFan گرفتم دماش شد70وبقیه قطعات با افزایش دمای کارت گرافیک دماشون افزایش پیدا میکرد البته من تست رو ادامه ندادم چون سیستمم داشت هنگ میکرد
    مدل کارت گرافیک: 430 nvidia geforce
    Last edited by amir hossain .kh; 10-05-2015 at 18:33.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

تست رو با اون نرم افزاری که گفتی گرفتم ولی دما رو با نرم افزار SpeedFan گرفتم دماش شد70وبقیه قطعات با افزایش دمای کارت گرافیک دماشون افزایش پیدا میکرد البته من تست رو ادامه ندادم چون سیستمم داشت هنگ میکرد
    مدل کارت گرافیک: 430 nvidia geforce
    من فکر کنم مشکل شما از همین دما باشه دمای کرافیک و پردازنده سیستم رو خاک گیری کنید و تهویه کیس رو بهتر کنید اگر دمای گرافیک از 70 هم بیشتر میشه و افزایش پیدا میکنه اونموقع باید خمیر سیلیکون به gpu و پردازنده بزنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •