تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: معرفی جدیدترین و خاص ترین عطر و ادکلن ها

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض معرفی جدیدترین و خاص ترین عطر و ادکلن ها

به اعتقاد عده ی زیادی حافظه ی بویایی جز قوی ترین حافظه ها محسوب میشه! عطر این معجون شگفت انگیز میتونه انسان ها رو در بعد زمان جابه جا کنه!
    میتونه شما رو به سال ها قبل ببره و یا حتی تصوری از رویاهاتون رو بسازه...
    دنیای عطر دنیای بسیار پیچیده و شگفت انگیزیست

من این تاپیک رو با هدف معرفی تازه های دنیای عطر و همچنین معرفی عطرهایی که به نظر شما خاص هستند ایجاد میکنم

فقط بیان چند نکته رو واجب میدونم:

1- این تاپیک صرفا محل معرفی عطر هست لطفا سوالات خودتون رو فقط در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح بفرمایید.

2- لطفا تا حد امکان توضیحاتی در مورد رایحه، برند سازنده و احیانا اگر اطلاعاتی در مورد ماندگاری و پخشش دارید بیان کنید و از گذاشتن صرفا یک عکس و یک نام خودداری کنید.

3- چناچه از سایت یا شخص خاصی توضیحات رو نقل میکنید لطفا تنها به ذکر منبع اکتفا کنید و از قرار دادن لینک خودداری کنید.

تشکر از توجه و همیاری دوستانه عزیزه عطردوست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض L’Homme Ideal Guerlain for men

L’Homme Ideal Guerlain for men

ل"هوم آخرین محصول مردانه خانه عطاری گرلن و لانچ شده در سال 2014 هست.رایحه گرم و نسبتا خاصی داره که مربوط به نت بادام میشه که حالت سوخته و تلخی به این عطر میده.
    ماندگاری این عطر معمولی و پخش بو به نظر شخصی من طبق رویه چند کار مردانه دیگر گرلن چندان جالب نیست.نوشته روی بسته عطر هم جالبه.

3. 12 کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه starry_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیکـ ـ

پيش فرض

Green apple

ادکلن سیب سبز ساخت کشور فرانسه یکی از بهترین ادکلنهایی هست که مصرف کردم. ماندگاریش فوق العاده هست. حتی بعد از گذشت 7 ، 8 ماه از زمان استفاده، وقتی لباس رو بو کنید هنوز بوی ادکلن به وضوح حس می شه. سیب سیز رایحه خنک داره اما قرمزش هم هست که شیرینه و اون هم رایحه خوبی داره اما به شخصه سبزش رو ترجیح میدم. این ادکلن ها مخصوص خانمها هستن، درباره رنگ های غیر سبز و قرمز و اینکه آیا رنگها مردانه هم داره یا نه اطلاعی ندارم.

اگر اصلش رو پیدا کردید حتما امتحان کنید

5. 11 کاربر از starry_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در راستای خرید عطر خنک و تلخ بعد از بررسی گزینه هایی مثل ایسی میاکی بلو رسیدم به یه عطر مرکباتی و تلخ: آکوا آمارا از بولگاری!
    این عطر هم یه عطر دیگه از سری آکوا این برند با همون شکل شیشه و به تبع رایحه مرکباتی محسوب میشه که در سال 2014 معرفی شد و در حال حاضر جدیدترین محصول مردانه سری آکوا است... از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شکوفه های بهار نارنج) بهره گرفته شده که رایحه دلنشینی داره... بهترین توصیف بوی این عطر پرتقال تلخه! در واقع وجود کندر در رایحه پایه این عطر باعث میشه که این عطر یه عطر مرکباتی تلخ به شمار بیاد. نوت های آکواتیک هم که همون طور که از اسم عطر بر میاد موجود هستن....
    پخش بو بد نیست اما خوب از یه عطر خنک انتظار بیشتری نمیشه داشت... بعد از 1 2 ساعت دیگه عطر صرفا" یه عطر پوستی محسوب میشه... اما ماندگاری به نظرم نسبت به بقیه آکوا ها پیشرفت داشته (حداقل نسبت به پور هوم که استفاده میکنم پیشرفت داشته)... این عطر برای استفاده روزمره در بهار و تابستان عطر مناسبیه و با توجه به قیمتش ارزش خرید داره... به نظر من اما بهتره قبل از خرید تست بشه که مطمئن بشین از تلخی عطر خوشتون میاد... هر چند به نظر من تلخی عطر اونقدر شدید و زننده نیست که اذیت کننده باشه...

Last edited by metalhead_forever; 28-02-2015 at 22:09.

7. 12 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

Amouage Journey
    سال ساخت: ٢٠١٤
    گروه بویایی:رایحه چوبی تند

ادکلن مردانه آمواج جرني ( Amouage Journey ) محصولی تند و تلخی است که با رایحه ی اعجاب انگیز و سنگین خود ما را به یک سفری به یادماندنی با ترکیبی شرقی و ارزشمند می برد . این ادکلن مردانه، تند و چوبی با رگه های تلخی از چرم و تنباکو حیرت انگیز و جذاب می باشد . ترکیب آن با رایحه ای از فلفل، هل، ترنج و بهار نارنج آغاز شده که در قلب به بوی خوشی از تنباکو، بخور خوشبو و سرو کوهی می رسد .در نت پایانی نیز شما گرمی موادی نظیر چرم، مشک و لوبیا تونکا را استشمام خواهید کرد .

نت های بویایی ادکلن مردانه Amouage Journey عبارتند از:

رايحه اوليه : فلفل – هل – ترنج – بهار نارنج
    رايحه ميانی : سرو کوهی – بخور خوشبو – تنباکو
    رايحه پایه : لوبیا تونکا – چرم – مشک

قیمت 100 میل حدود 800 تومان

9. 11 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض اوپیوم بلک از ایو سن لورن

برند ایو سن لورن برای همه ی دوستداران عطر شناخته شده هست. عطرهایی بسیار باکیفیت و خاص ارائه میکنه و از جمله ی اونها عطر اوپیوم بوده
    اینبار ورژن جدیدی از این عطر بصورت گرم و سنگین و مخصوص فصل های سرد سال توسط این برند صاحب نام در 2014 معرفی شد.

نگاهی به نت های این عطر نشون میده:

نت ابتدایی: شکوفه پرتقال، گلابی، فلفل صورتی
    نت میانی: قهوه و گل یاس
    نت انتهایی:وانیل، پچولی، درخت سدر

با توجه به نظرات کاربران سایت fragrantica و همچنین توضیحات یکی از متخصصین در توصیف روایح عطر بنظر میرسه که مشهودترین رایحه ای که استشمام میشه در ابتدا شیرینی وانیل بوده و در ادامه حضور قهوه کمی از رایحه ی شیرین کم کرده و سنگینتر و تلختر از قبل خواهد شد و در نهایت با رایحه ی وانیلی-گلی (با رایحه گل یاس) روبه رو خواهیم بود.

بنظر میرسه این عطر رو بشه از لحاظ دسته بندی بویایی به عطرهای وانیلی و شیرینی مثل مانیفستو و سینما از ایو سن لورن مشابهت داد! پس اگر از دوستداران این عطرها بودید میتونید به بلک اوپیوم امیدوار باشید.

چند وقتی هست پوستر تبلیعاتی این عطر رو در چندین عطر فروشی بالای شهر دیدم و مشتاق تست اون هستم (اگر مجالی باشه)

از لحاظ ماندگاری و پخش ترجیح میدم فعلا نظری ندم
    و در مورد قیمت برای حجم 50 میل حدود 320 هزار تومن و برای حجم 90 میل حدود 540 هزار تومن دیده شده.

11. 11 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض یک نفس عمیق هرمس الکسیر merveles

دوستان من واقعا شیفته ی این عطر شدم!
    امروز برای خرید عطر رفته بودم که دیدم این عطر از هرمس موجوده وقتی تستش کردم...
    تا به امروز عطر زیاد تجربه کردم، خودم داشتم دوستانم داشتن و...
    ولی
    اینیکی جوری تاثیرداشت روم که همون لحظه گفتم من اینو میخرمش البته بگذریم که فعلا اینقدر پول ندارم (400 بود) ولی من تصمیم رو گرفتم

راستش نت سرچ کردم چندین مورد داره! منتهی با توجه به جعبه من فکر میکنم اونی که امروز دیدم همین نارنجی تیره و ورژن اصلیش هست!
    عجیب بود
    بسیار عجیب

واقعا با این عطر میشه پرواز کرد
    وقتی تستش کردم دیگه نشد ازش دل بکنم

فقط میتونم بگم گرمی ملایم+ شیرینی خفیف+ یک تعادل مناسب بین شیرینی و نلخی
    واقعا طراح عطر هنرمنده! خیلی خاصه

و اما بیشترین نت هایی که ازش حس میکنم:

پرتقال(بوی واضح پرتقال)+کارامل+کهربا!!+چوب صندل

===========================================
    در ادامه توصیف خانم فرزین نیا رو ازش میگذارم چون من واقعا نمیتونم توصیفش کنم...

تجربه هزاران احساس در سفر خیالی هرمس

Elixir Des Merveiils
    طعم کارامل با اولین اسپری آشکار می گردد. از این لحظه به بعد جادوی هرمس آغاز می شود. این یک کارامل شکری ،
    چسبناک و شیرین نیست. شما با پرادا کندی یا انجل از ماگلر مواجه نیستید. عطر آن شما را به یاد پودرهای خشک کاکائو یا شکلات مکزیکی خواهد انداخت. هنوز پای شما روی زمین است که موجی از شن و غبار روی کارامل ها را می پوشاند. در اینجاست که مکث خواهید کرد... شما هم جادو شده اید؟! نمی توانید Merveilles را از خود دور کنید. درست در زمانی که گیج و مبهوت هستید گرمای عجیبی را احساس خواهید کرد. رایحه ای گرم شبیه به عطر چای دم کرده از آن به مشام می رسد و به یک باره شادی رضایت بخشی را از درون تجربه خواهید کرد! گویا پا در باغی رنگارنگ و پاییزی می گذارید در حالی که اینجا هیچ خبری از برگهای باران خورده و عطر پاییز خیس نیست. Merveilles بازیگوش و سبک سر نیست بلکه حس و حالی خوشبخت دارد و آن را به شما منتقل می کند.
    جادوی این سفر به پایان رسیده و شما دوباره باز میگردید اما اکنون مطمئن هستید که
    این افسون گر زیبا را هرگز رها نخواهید کرد.

نام: Elixir des Merveilles
    تلفظ صحیح فرانسه: الیکسیغ د مغ وی

برند و سال تولید: Hermes در 2006
    سن استفاده: مناسب سنین 27 الی 40 سال
    ماندگاری و پخش رایحه: حدود 10 ساعت. دارای رد رایحه

کاراکتر Elixir
    او سلطه گری سحرانگیز و با هوش است که با تمام وجود شیفته و خواهانش خواهید شد. چشمان نافذش مجذوبتان خواهد کرد و لبخندش آرامشی عمیق به شما می بخشد. به وجودش معتاد می شوید حال آنکه بالهای او برای رفتن به اوج هستند نه برای ماندن در اسارت!

گرمه؟ فصلش نیست؟ مهم نیست! واقعا ارزشش رو داره

13. 10 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

Yves Saint Laurent Belle d`Opium

گروه بویایی:رایحه چوبی شرقی
    نوع رایحه: گرم ، ملایم

عطر زنانه ایوسن لوران بل د اپیوم
    ( Yves Saint Laurent Belle d`Opium ) که توسط Alberto Morillas در سال ٢٠١٠ خلق شد ، با رایحه ی جذاب و گرم ،
    که آن را بیشتر از فلفل سیاه ، چوب صندل و بخور خوشبو موجود در ترکیباتش حاصل می کند . این محصول شرقی به دلیل
    رایحه ی دلپذیر خود که از مواد نایاب و ارزشمند در سراسر دنیا تهیه شده بسیار جادویی و هوس انگیز بوده و به دلیل تبلیغات گسترده
    با سرو صدای فراوانی وارد بازار شد . ترکیب تند و در عین حال ملایم آن به یاد ماندنی و جذاب می باشد .
    بانویی که از این محصول استفاده می کند، سرشار از تردید، وسواس ، قدرت ، زیرکی ، نگرانی و احساسات دخترانه بوده
    و در عین حال خطرناک است. این محصول را به جرات می توان جزو بهترین ها و پرفروش ترین های ایوسن لوران معرفی کرد .

نت های بویایی

رایحه اولیه: ماندارین - سوسن - یاس - یاسمن
    رایحه میانی: تنباکو - هلو - فلفل سیاه - نت های میوه ای - بخور خوشبو
    رایحه پایه: کهربا - چوب صندل - نعناع هندی

قیمت حدود 320 تومان

15. 6 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

عطر مشهدی

گروه : رایحه ایرانی
    نوع رایحه : گرم ، ملایم

مزایا : برای از بین بو باید عضو مربوطه را قطع کرد

17. 8 کاربر از igi jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

Ralph Lauren Safari

گروه بویایی:رایحه سبزه و برگ های تازه
    نوع رایحه: گرم, تند

عطر زنانه رالف لورن سافاری
    (Ralph Lauren Safari) که توسط Dominique Ropion خلق شد ، الهام گرفته از سبک زندگی آمریکایی می باشد .
    این محصول که سمبلی از یک افسانه ی آمریکایی ، صدای تکان خوردن گیاهان وحشی ، روح آزاد و ماجراجو و لذت کشف چیزهای تازه است ،
    حسی سرشار از لطافت و آرامش ، درست مثل نوازش علف ها توسط نسیمی ملایم را با خود به ارمغان می آورد
    و با رایحه ی گرم و تند خود طرفداران بسیاری را در فصل های سرد سال به خود اختصاص داده است .

نت های بويايی

رايحه اوليه: نرگس - پرتقال ماندارين - کشمش سياه بيدانه - پرتقال - سنبل - جعفری - گالبانيوم - برگ مو
    رايحه ميانی: نرگس - شکوفه پرتقال - گل ياس - گل رز - رز ماری - ريشه زنبق
    رايحه پايه: چوب صندل - نعناع هندی - خس خس - کهربا - سدر

قیمت 30 میل حدود 270 تومان

19. 7 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •