تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: بهترین گوشی هوشمند تا 400 تومن؟

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض بهترین گوشی هوشمند تا 400 تومن؟

با درود

دوستان بهترین گوشی هوشمند که می شه با نزدیک به 400 تومن خرید هم اکنون چه گوشی هایی هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

ظاهر و اندازه خیلی مهم نیست و می تونه فدای کارایی گوشی بشه. مهم کارایی گوشی هست و دوربینش (البته دو سیم کارته باشه)

اگر واقعا می ارزه می تونم یک پولی هم قرض کنم! مثلا 50 تومن بزارم روی این پول

لطفا چند گزینه پیشنهاد بدین

با سپاس
    Last edited by pashangparsi6; 28-02-2015 at 16:39.

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    با 50 تومن افزایش بودجه می تونی Samsung Galaxy S3 mini رو بخری که واقعا ارزش افزایش بودجه رو داره.
    در صورتی که افزایش بودجه مقدور نیست، Samsung Galaxy S Duos 2 رو پیشنهاد می کنم.
    پیشنهادات بالا به صورت کلی بود.
    در صورتی که شما اولویت بندی خاصی داشته باشی (مثلا دوربین عالی رو نسبت به cpu ترجیح دادن) با ذکر اولویت ها بهتر می شه راهنمایی کرد.

3. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    با 50 تومن افزایش بودجه می تونی Samsung Galaxy S3 mini رو بخری که واقعا ارزش افزایش بودجه رو داره.
    در صورتی که شما اولویت بندی خاصی داشته باشی (مثلا دوربین عالی رو نسبت به cpu ترجیح دادن) با ذکر اولویت ها بهتر می شه راهنمایی کرد.
    ظاهر و اندازه خیلی مهم نیست و می تونه فدای کارایی گوشی بشه. مهم کارایی گوشی هست و دوربینش (البته دو سیم کارته باشه)
    Last edited by pashangparsi6; 28-02-2015 at 16:32.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگه دو سیم کارته مد نظرتون هست، s3mini به کارتون نمیاد.
    می مونه Samsung Galaxy S Duos 2 با قیمت حدودی 390 تومن و Samsung Galaxy Core 2 Duos - G355H با قیمت حدودی 450 تومن.
    تفاوتشون توی cpu هست که اولی 2 هسته ای و دومی 4 هسته ای هستش. همچنین اولی صفحش 4 اینچ و دومی 4.5 اینچ هستش.در نهایت فیلمبرداری اولی 720p هست و دومی 480p.

6. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

با درود

دوستان بهترین گوشی هوشمند که می شه با نزدیک به 400 تومن خرید هم اکنون چه گوشی هایی هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

اگر واقعا می ارزه می تونم یک پولی هم قرض کنم! مثلا 50 تومن بزارم روی این پول

لطفا چند گزینه پیشنهاد بدین

با سپاس
    به نظر منGalaxy S Dous 2 S7582دراین رنج قیمت بهتر این پیدا نمیشه
    کارایی خوبی هم داره مطمئنم ازش راضی خواهی بود

8. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

سلام
    سلام
    ace 3 7272 هم میتونی بگیری دوسیم هست دوروبر 430 تا 450 هست

10. این کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

honor c3 lite با قیمت 420 تومن با امکانات عالی

12. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان من تو گوشی ها که نگاه کردم این گوشی که دوستمون پیشنهاد دادن به نظر پردازنده و دوربین بالاتری داره. می شه یک مقایسه کنید که چرا این گوشی رو پیشنهاد ندادین و سامسونگ رو پیشنهاد کردین؟

با سپاس

honor c3 lite با قیمت 420 تومن با امکانات عالی

14. این کاربر از pashangparsi6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان من تو گوشی ها که نگاه کردم این گوشی که دوستمون پیشنهاد دادن به نظر پردازنده و دوربین بالاتری داره. می شه یک مقایسه کنید که چرا این گوشی رو پیشنهاد ندادین و سامسونگ رو پیشنهاد کردین؟

با سپاس
    من کلا با گوشی چینی مشکل دارم. حتی اگه مارک مرغوبی باشه.
    هر ارزونی بی علت نیست.
    نکته ی دیگه اینکه هرکس مدلی رو پیشنهاد می ده که اگه خودش با این هزینه و اولویت ها بخواد گوشی بخره، اون مدل رو می خره. من امکان نداره یه روز گوشی چینی بخرم واسه همین پیشنهاد ندادم.
    شما هم در صورتی که قصد کردی این مدل رو بخری، قبلی حتما در موردش تو فروم های فارسی و غیر فارسی تحقیق کن تا بعد پشیمون نشی.
    (حس می کنم این پستم لحن تندی داره. ولی قصد ندارم لحن پستم تند باشه. صرفا توضیحات و جهت اطلاع بود.)
    موفق باشی

16. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من کلا با گوشی چینی مشکل دارم. حتی اگه مارک مرغوبی باشه.
    هر ارزونی بی علت نیست.
    نکته ی دیگه اینکه هرکس مدلی رو پیشنهاد می ده که اگه خودش با این هزینه و اولویت ها بخواد گوشی بخره، اون مدل رو می خره. من امکان نداره یه روز گوشی چینی بخرم واسه همین پیشنهاد ندادم.
    شما هم در صورتی که قصد کردی این مدل رو بخری، قبلی حتما در موردش تو فروم های فارسی و غیر فارسی تحقیق کن تا بعد پشیمون نشی.
    (حس می کنم این پستم لحن تندی داره. ولی قصد ندارم لحن پستم تند باشه. صرفا توضیحات و جهت اطلاع بود.)
    موفق باشی
    سپاس از راهنمایی شما

نه من موضوع رو اینجا مطرح کردم که دوستان با توجه به تجربه هایی که دارن من رو راهنمایی کنند.

حتما دیدگها ها متفاوت خواهد بود. برای همین خواستم که دلیل رو هم بگن که بنده بتونم بهتر تصمیم بگیرم

18. این کاربر از pashangparsi6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •