تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشکلم با اینستاگرام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

14 مشکلم با اینستاگرام

سلام دوستان، ببخشید من نمیدونم دقیقا کجا باید تاپیک میزدم اما اگر میتونین راهنماییم کنین.
    من روی تبلتم یه صفحه تو اینستاگرام ساختم و الان حافظه تبلتم پر شده و نمیتونم دیگه روی تبلتم اینستاگرامو نصب کنم.
    یه سؤال دارم راستش اصلا بلد نیستم گفتم شما راهنماییم کنین.

1.من نمیدونم چطور در اینستاگرام باید درخواست دوستی بدم یا پیامی به کسی بدم؟

2. مثلا تو اینستاگرامم اون بالا following بجای صفر شده 1 دقیقا این قسمت چیه ؟

3. از طرفی اصلا نمیدونم چطوری باید افراد رو توش سرچ کنم و واسه همین نمیدونم چطور برم دوستامو ببینم؟

من اطلاعاتم در این موردا خیلی کمه... لطفا راهنماییم کنین.

ممنونم

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام دوستان، ببخشید من نمیدونم دقیقا کجا باید تاپیک میزدم اما اگر میتونین راهنماییم کنین.
    من روی تبلتم یه صفحه تو اینستاگرام ساختم و الان حافظه تبلتم پر شده و نمیتونم دیگه روی تبلتم اینستاگرامو نصب کنم.
    یه سؤال دارم راستش اصلا بلد نیستم گفتم شما راهنماییم کنین.

1.من نمیدونم چطور در اینستاگرام باید درخواست دوستی بدم یا پیامی به کسی بدم؟

2. مثلا تو اینستاگرامم اون بالا following بجای صفر شده 1 دقیقا این قسمت چیه ؟

3. از طرفی اصلا نمیدونم چطوری باید افراد رو توش سرچ کنم و واسه همین نمیدونم چطور برم دوستامو ببینم؟

من اطلاعاتم در این موردا خیلی کمه... لطفا راهنماییم کنین.

ممنونم
    سلام

پیشنهاد می کنم " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " رو توی گوگل سرچ کنید،همه چیز دستگیزتون میشه

فقط کافیه یوزرنیم و پسووردتونو یادداشت کنین دیگه هر وقت خواستین روی هر گوشی یا تبلتی می تونین وارد حسابتون بشین
    Last edited by a.g g.a; 24-01-2015 at 11:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام، ممنونم از شما.. یکم گیج شدم

مثلا گفته...

چگونه خطاب به کسی چیزی بنویسیم؟ برای این‌کار همان‌طور که پیش از این اشاره شد علامت @ را پیش از نام کاربری او بنویسید تا به اصطلاح او را Mention کرده باشید.

خب یعنی چی؟

بعدشم این فالو کردن چی بود و من بازم نفهمیدم چطور از یکی بخوام با من دوست بشه ؟

درباره سرچ کردن افراد هم دکمه قطب نما رو ندیدم!

.

.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان کسی نیست کمی توضیح بده؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

folowing: كسايي كه دنبال ميكني (يعني عكس هاي جديدي كه ميذارن براي تو ارسال ميشه)
    folower:‌ كسايي كه دنبالت ميكنن (يعني عكس هاي جديدي كه ميذاري براي اونا ارسال ميشه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

folowing: كسايي كه دنبال ميكني (يعني عكس هاي جديدي كه ميذارن براي تو ارسال ميشه)
    folower:‌ كسايي كه دنبالت ميكنن (يعني عكس هاي جديدي كه ميذاري براي اونا ارسال ميشه)
    سلام مرسی

خب تا اینجا اینو فهمیدم.

الان چطوری میتونم برم صفحه کسی و ازش بخوام با من دوست باشه مثل ف.بوک؟
    بعدش چطور میتونم واسه اون شخص پیام خصوصی بفرستم؟ حتی باهاش دوست هم نباشم بازم میتونم پیام بدم یا نه؟

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

ببخشید دیر شد

این صفحه ای که من الآن داخلش هستم اسمش Home هست(وقتی روی اون خونه هه توی نوار پایین کلیک کنین وارد این صفحه میشین) و آخرین پستایی که کسایی که فالوشون کردین می ذارن این جا برای شما نمایش داده میشه و برعکس عکس هایی که شما می گذارین توی Home فالوراتون نمایش داده میشه

بالای این صفحه سمت راست هم یک آیکون هست که با کلیک روش وارد صفحه دایرکت میشین

اگه روی این آیکون کلیک کنین وارد یه صفحه میشین که داخلش بر اساس کشورتون یا آدمایی که فالو کردین یک سری از پست های مشهور رو براتون نمایش میده،بالای همون صفحه یک کادر هست که می تونین از داخلش افراد رو یا تگ ها رو سرچ کنین

اگه روی این آیکون کلیک کنین وارد یک صفحه میشین که مستقیما می تونین با دوربین گوشیتون عکس یا فیلم توی اینستاگرام پست کنین یا این که از داخل گالریتون عکس یا فیلمی رو پست کنین

اگه روی این آیکون کلیک کنین وارد صفحه Activity میشین که دو بخش داره

که این بخشش آخرین کامنت ها و لایک ها یا فالو شدنتون رو نشون میده

بخش دیگه آخرین فعالیت هایی که فالووینگتون انجام دادن مثل لایک کردن عکس ها و کامنت هایی که گذاشتن و کسایی که فالو کردن رو نمایش میده

آخرین بخش نوار پایین هم پیج خودتون رو نمایش میده

وقتی یک پست چه فیلم چه عکس آماده ارسال شد اینستاگرام از شما می خواد که نوعش رو مشخص کنین شما به دو شکل می تونین پستتون رو ارسال کنین

اگه روی این حالت کلیک کنین پستنتون برای همه فالور هاتون نمایش داده میشه

و اگه روی این حالت کلیک کنید پستتون به صورت مستقیم فقط برای یوزر هایی که اسمشون رو انتخاب میکنید فرستاده میشه و فقط اونا پست و کامنت های پاش رو توی صفحه دایرکتشون می بینن،این تنها راهیه که میتونین به صورت خصوصی با یک نفر یا چند نفر صحبت کنین

توی اینستاگرام چیزی به اسم فرند وجود نداره و کلش بر پایه همین فالو کردن و فالو شدن هست،اگه بخواین به کسی بگین فالوتون کنه می تونین پای پستش کامنت بزنین یا یه چیزی شبیه به این

اگه بخواین یک پست رو به کسی نشون بدین می تونین پای اون پست تگش کنین به این شکل که اسمشو بعد از یک @ توی یک کامنت پای اون پست بنویسین اون وقت اون فرد کامنت شما رو توی قسمت Activity میبینه

هنوز خیلی چیزای دیگه درمورد اینستاگرام مونده که میشه نوشت...اکثرشون رو خودتون می تونین کشف کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام خیلی ممنونم از اینکه دونه دونه توضیح دادین ، واقعا عالی بود.
    سؤالی برام پیش اوم من الان تو صفحم following رو یک کردم.
    فقط دایرکت رو خیلی خوب متوجه نشدم، چون شما گفتین اگه بخواین که پستتون به کسی نشون بدین پای اون پست تگش کنین به این شکل که اسمشو بعد از یک @توی یک کامنت پای اون پست بنویسین اون وقت اون فرد کامنت شما رو توی قسمت activity میبینه.

من اومدم یه عکس گذاشتم و تو ادیت زیرش یه چیزی نوشتم. بعد همون جا فرد مورد نظرمو نوشتمو یک @ قبلش گذاشتم. دقیقا نفهمیدم تو یه کامنت جدا باید میگذاشتم زیر پستم یا همون تو توضیح پست؟

راستی چکار کنم یکی منو folower کنه تا اونم دنبال کننده من باشه ، باید تو کامنت های زیر پستش ازش بخوام؟
    Last edited by *sahel; 26-01-2015 at 21:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوباره

ببخشید چون شما خوب توضیح میدین یه سؤال جداگانه هم دارم

توی ف. بوک قبلا به دوستم درخواست دوستی دادم حتی قبل از تأیید دوستیم میتونستم واسش پیامم بدم.
    الان میخوام واسه یکی دیگه از دوستام درخواست دوستی بفرستم و پیامم بدم اصلا همچین چیزی تو صفحش پیدا نکردم (نه درخواست و نه جایی برای پیام) ، عکسش رو زیر گذاشتم میتونین راهنماییم کنین؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوباره

ببخشید چون شما خوب توضیح میدین یه سؤال جداگانه هم دارم

توی ف. بوک قبلا به دوستم درخواست دوستی دادم حتی قبل از تأیید دوستیم میتونستم واسش پیامم بدم.
    الان میخوام واسه یکی دیگه از دوستام درخواست دوستی بفرستم و پیامم بدم اصلا همچین چیزی تو صفحش پیدا نکردم (نه درخواست و نه جایی برای پیام) ، عکسش رو زیر گذاشتم میتونین راهنماییم کنین؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
    باید دوست مشترک داشته باشی (دوستت باهاش دوست باشه) ...
    اگر طرف گزینه دریافت پیام از دوست دوستان رو غیرفعال کرده باشه نمیشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •