تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نظر شما در مورد پس دادن یک قطعه کامپیوتری ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض نظر شما در مورد پس دادن یک قطعه کامپیوتری ؟

سلام دوستان به نظر شما در مورد این موضوع چه کنم

جنسی را خریده بودم و وقتی ان را باز کردم دیدم خراب است و ان را به مغازه دار پس دادم اما مغازه دار گفت به علت اینکه صحیح ان را از جعبه خارج نکردید خراب شده ولی من قبول نکردم و از او خواستم پس بگیرد خوب که فکر کردم گفتم نکند راست بگوید و من خودم شخصا جنس را خراب کرده ام چون من جعبه اش را به خوبی باز نکردم که قطعه کامپیوتری را بیرون بیارم از یک گوشه جعبه که پاره کردم ان را بیرون اوردم پیش خودم فکر میکنم نکنه زیر فشار بوده خراب شده و من به زور از یارو خواستم پس بگیره مغازه دار حدود 6 ساله دارم ازش کالا بر میدارم امروز در مورد این قطعه خیلی نارحت شد حالا نمیدانم چه باید کرد ؟

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام دوستان به نظر شما در مورد این موضوع چه کنم

جنسی را خریده بودم و وقتی ان را باز کردم دیدم خراب است و ان را به مغازه دار پس دادم اما مغازه دار گفت به علت اینکه صحیح ان را از جعبه خارج نکردید خراب شده ولی من قبول نکردم و از او خواستم پس بگیرد خوب که فکر کردم گفتم نکند راست بگوید و من خودم شخصا جنس را خراب کرده ام چون من جعبه اش را به خوبی باز نکردم که قطعه کامپیوتری را بیرون بیارم از یک گوشه جعبه که پاره کردم ان را بیرون اوردم پیش خودم فکر میکنم نکنه زیر فشار بوده خراب شده و من به زور از یارو خواستم پس بگیره مغازه دار حدود 6 ساله دارم ازش کالا بر میدارم امروز در مورد این قطعه خیلی نارحت شد حالا نمیدانم چه باید کرد ؟
    حالا چه قطعه ای بوده؟ قطعه داریم تا قطعه.. گارانتی داشته؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یکدونه دسته بازی 20 تومانی اینا دیگه گارانتیشون کجا بوده حالا موندم خودم خرابش کردم یا خراب بوده

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

یکدونه دسته بازی 20 تومانی اینا دیگه گارانتیشون کجا بوده حالا موندم خودم خرابش کردم یا خراب بوده
    سلام اگه جعبشو اشتباه واکردی منم پس نمیگرفتم یعنی کسی پس نمیگرفت اخه برادرمن ناجور واکردی جعبشو معلومه پس نمیگیره چون گارانتی نداره اون یاروهم ببینه جعبه سالمه خودش درست میکنه یابراش یکی درست میکنه بعدراحت ازدوباره میکنه توجعبه به عنوان نومیفروشتش

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شما باید با حوصله باز می کردید اما این دلیل نمیشه که " به علت اینکه صحیح ان را از جعبه خارج نکردید خراب شده " معمولا تعمیر اینجور قطعات خیلی راحته اگر وجدان شما ناراحته به فروشنده بگو قطعه را درست کن من تحویل می گیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •