تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: این آدم کلاهبرداره یا نه؟ (انرژی درمان)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض این آدم کلاهبرداره یا نه؟ (انرژی درمان)

سلام
    من با انرژی درمانی آشنایی دارم و چندین بار هم برای خودم برای سردرد و گردن درد مراجعه داشتم البته نه به این شخصی که الان لینکشو پایین گذاشتم.شخصی که انجام می داد رایگان کار می کرد و با گذاشتن دستش رو ستون مهره های من بدون هیج حرکتی در مدت 1 یا 2 دقیقه گرمای شدید در دستاش به وجود می آمد که با گذاشتنش روی سر و گردنم درد قطع می شد و یه احساس شادابی چند روزه داشتم.
    چند بار هم از ایشون در مورد شدت انرژی که میدن پرسیدم گفتن که شدتش یکسانه ولی میشه طولانی تر هم انجام داد.ایشون در اروپا دوره دیده بود و همه مریض هاشو هم رایگان درمان می کرد ولی الان دوباره رفته اروپا و ظاهرا قصد برگشت هم نداره.

الان برای پدرم دنبال یک انرژی درمان هستم ولی کسانیکه در حال حاضر اینکار رو انجام می دن به نظر کلاهبردار میان.شما شخص معتبری رو می شناسید؟ فعالیتشون از نظر قانونی در ایران مجازه؟مثلا مثل طب سوزنی که یک درمان مکمل قانونیه انرژی درمانی هم در ایران قانونیه؟

با توجه به مشاهداتم و آنچه که ایشون در لینک زیر نوشته به نظرم آدم سالم و راستگویی نمیاد.نظر شما چیه ؟ با ایشون دیداری داشتید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by رومنس; 06-11-2014 at 10:29.

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

پسر این قد ساده نباش ، اگر مریض احوال هستی مراجعه کن به پزشک .
    هر گونه اختلال در عملکرد طبیعی بدن صدمات جدی ای رو وارد میکنه ، اثراتش هم چند سال بعد معلوم میشه ، حواستو جمع کن که داری با خودت چیکار میکنی .
    جسم نازنینت رو دست هرکسی نده . فقط پزشک

3. این کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

پسر این قد ساده نباش ، اگر مریض احوال هستی مراجعه کن به پزشک .
    هر گونه اختلال در عملکرد طبیعی بدن صدمات جدی ای رو وارد میکنه ، اثراتش هم چند سال بعد معلوم میشه ، حواستو جمع کن که داری با خودت چیکار میکنی .
    جسم نازنینت رو دست هرکسی نده . فقط پزشک
    سلام مرسی از راهنماییت/
    من به عنوان طب مکمل یا آلترناتیو بهش نگاه میکنم.یعنی کارهایی که در کنار درمان اصلی انجام میشه و هیچ گونه عارضه ای نداره و اثرات درمانی رو تقویت می کنه.
    نمی گم به این چیزا اعتقاد داشته باشید ولی اگر به کسی که واقعا انرژی درمان هست و متقلب نیست مراجعه کنید اثراتش رو می بینید.

5. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    من با انرژی درمانی آشنایی دارم و چندین بار هم برای خودم برای سردرد و گردن درد مراجعه داشتم البته نه به این شخصی که الان لینکشو پایین گذاشتم.شخصی که انجام می داد رایگان کار می کرد و با گذاشتن دستش رو ستون مهره های من بدون هیج حرکتی در مدت 1 یا 2 دقیقه گرمای شدید در دستاش به وجود می آمد که با گذاشتنش روی سر و گردنم درد قطع می شد و یه احساس شادابی چند روزه داشتم.
    چند بار هم از ایشون در مورد شدت انرژی که میدن پرسیدم گفتن که شدتش یکسانه ولی میشه طولانی تر هم انجام داد.ایشون در اروپا دوره دیده بود و همه مریض هاشو هم رایگان درمان می کرد ولی الان دوباره رفته اروپا و ظاهرا قصد برگشت هم نداره.

الان برای پدرم دنبال یک انرژی درمان هستم ولی کسانیکه در حال حاضر اینکار رو انجام می دن به نظر کلاهبردار میان.شما شخص معتبری رو می شناسید؟ فعالیتشون از نظر قانونی در ایران مجازه؟مثلا مثل طب سوزنی که یک درمان مکمل قانونیه انرژی درمانی هم در ایران قانونیه؟

با توجه به مشاهداتم و آنچه که ایشون در لینک زیر نوشته به نظرم آدم سالم و راستگویی نمیاد.نظر شما چیه ؟ با ایشون دیداری داشتید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بیشتر از 10 سال هست که در مجله "روزهای زندگی" همواره صفحات مختص به بیماران دکتر دوستداری و توضیحات ایشون رو در مورد نحوه درمان دیدم...البته قبلا خیلی بیشتر بود یک مدت خبری نبود ولی اخیرا بنظرم میاد دوباره در موردش مطلب خوندم

البته شخصا نظری در تایید یا رد ایشون ندارم ولی
    بنظر میرسه اگر ادم شیادی بود تا این حد و اینهمه سال فعالیتش ادامه پیدا نمیکرد ((اگر فرض بگیریم که نظارتی بر مطالب مندرج در مجلات میشه--که البته میشه چون فرضا سالها قبل بخش مربوط به فال ماهانه رو حذف کردن به دلیل تبلیغات خرافه انگارانه و...---))

بهرحال از این مسائل که بگذریم یادمه ایشون یک دستیاری داشتن ((البته پزشک هستند)) که خیلی هم کارشون رو قبول داشتند ((فامیلی اون اقای دکتر یادم نمیاد متاسفانه)) و همچنین کلینیکی دارند که به این طب اختصاص داره...

به نظرم میتونید با دفتر این مجله برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

+

البته اینم در نظر بگیرید در چندسال اخیر چندین و چند نفر رو به خاطر ادعای انرژی درمانی((به دروغ مدعی بودند))دستگیر کردند...

7. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بیشتر از 10 سال هست که در مجله "روزهای زندگی" همواره صفحات مختص به بیماران دکتر دوستداری و توضیحات ایشون رو در مورد نحوه درمان دیدم...البته قبلا خیلی بیشتر بود یک مدت خبری نبود ولی اخیرا بنظرم میاد دوباره در موردش مطلب خوندم

البته شخصا نظری در تایید یا رد ایشون ندارم ولی
    بنظر میرسه اگر ادم شیادی بود تا این حد و اینهمه سال فعالیتش ادامه پیدا نمیکرد ((اگر فرض بگیریم که نظارتی بر مطالب مندرج در مجلات میشه--که البته میشه چون فرضا سالها قبل بخش مربوط به فال ماهانه رو حذف کردن به دلیل تبلیغات خرافه انگارانه و...---))

بهرحال از این مسائل که بگذریم یادمه ایشون یک دستیاری داشتن ((البته پزشک هستند)) که خیلی هم کارشون رو قبول داشتند ((فامیلی اون اقای دکتر یادم نمیاد متاسفانه)) و همچنین کلینیکی دارند که به این طب اختصاص داره...

به نظرم میتونید با دفتر این مجله برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

+

البته اینم در نظر بگیرید در چندسال اخیر چندین و چند نفر رو به خاطر ادعای انرژی درمانی((به دروغ مدعی بودند))دستگیر کردند...
    ممنون.اتفاقا این مجله رو معمولا می خونم و شاید شماره های قبلی(چند سال پیش) رو هم داشته باشم.

حالا که بحثش پیش اومد این فالگیری و رمالی و طالع بینی و احضار روح و ..... جرم حساب میشه و پیگرد قانونی داره ولی تو آمریکا خیلی ها به این کار مشغول اند و شغلشون زیرشاخه entertainment حساب میشه .
    تو ایران شرایطش چطوریه؟ 100 % جرمه؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بنظر میرسه اگر ادم شیادی بود تا این حد و اینهمه سال فعالیتش ادامه پیدا نمیکرد
    این بنده خدا رو که چند سال پیش اخبار گفت کلاهبرداره ! دوباره شروع کرده کاراشو !؟

10. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

این بنده خدا رو که چند سال پیش اخبار گفت کلاهبرداره ! دوباره شروع کرده کاراشو !؟
    خدا رو شکر اطلاع رسانی کردید.من هم از اون جمله ای که گفته درمان صعب علاج در یک جلسه 100 برابر میگرن یا آرتروز انرژی می بره و هزینه داره حدس زدم کلاهبردار باشه.

ممنون

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کلاهبرداری بودن این کارها که محل بحث نیست ولی متاسفانه این افراد ویزیتور های فراوان دارن.
    من خودم درد گردن دارم یکی از دانشجوهای پرستاری دانشگاهمون فهمیده بود و اومده بود دانشکده ما و منو پیدا کرده بود و قسم میخورد که خواهرش دیسک گردن داشته و آقای حکیم ع.ت انرژی درمانیش کرده و درست شده !
    حواستون به ویزیتورهایی که برای ارجاع هر بیمار مبلغ مشخصی پورسانت میگیرن باشه

13. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

کلاهبرداری بودن این کارها که محل بحث نیست ولی متاسفانه این افراد ویزیتور های فراوان دارن.
    من خودم درد گردن دارم یکی از دانشجوهای پرستاری دانشگاهمون فهمیده بود و اومده بود دانشکده ما و منو پیدا کرده بود و قسم میخورد که خواهرش دیسک گردن داشته و آقای حکیم ع.ت انرژی درمانیش کرده و درست شده !
    حواستون به ویزیتورهایی که برای ارجاع هر بیمار مبلغ مشخصی پورسانت میگیرن باشه
    عجب.چقدر بد.دیگه اینجوری فکر نکرده بودم ، یعنی به خاطر چند هزارتومن پورسانت یه همچین کارایی هم می کنن.حالا اون شخصی که پیشش مراجعه می کردم واقعا انسان مومنی بود و اهل این چیزا نبود میگم حتی یک ریال هم از کسی نگرفت .خیلی این چیزا ناراحت کننده هست.یه سری شیاد میان یه علم و روش درمانی رو به افتضاح میکشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •