تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در نصب جوملا و وردپرس بر روی هاست

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

14 مشکل در نصب جوملا و وردپرس بر روی هاست

سلام
    هاست رایگان از xzn.ir گرفتم ،ورد پرس رو هم از سایت خودش دانلود کردم بعد از آپلود کردن و UNZIP کردن ورد پرس در پوشه public_html و تغییر نام فایل wp-config-sample.php به wp-config.php و باز کردن اون و دادن مشخصات پایگاه داده (اسم پایگاه ،نام کاربری ،پسورد) و ذخیره اون با باز کردن سایت با خطای زیر مواجه میشم

Warning: require(/home/u887357195/public_html/wp-blog-header.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u887357195/public_html/index.php on line 17 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/u887357195/public_html/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u887357195/public_html/index.php on line 17

و با آپلود کردن جوملا در cpanel با اجرای سایت با خطای زیر مواجهه میشم و نمیتونم وارد مراحل نصب جوملا بشم ،مشکل کجاست ؟

Warning: require_once(/home/u887357195/public_html/includes/defines.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u887357195/public_html/index.php on line 28 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/u887357195/public_html/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u887357195/public_html/index.php on line 28

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام
    هاست رایگان از xzn.ir گرفتم ،ورد پرس رو هم از سایت خودش دانلود کردم بعد از آپلود کردن و UNZIP کردن ورد پرس در پوشه public_html و تغییر نام فایل wp-config-sample.php به wp-config.php و باز کردن اون و دادن مشخصات پایگاه داده (اسم پایگاه ،نام کاربری ،پسورد) و ذخیره اون با باز کردن سایت با خطای زیر مواجه میشم

Warning: require(/home/u887357195/public_html/wp-blog-header.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u887357195/public_html/index.php on line 17 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/u887357195/public_html/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u887357195/public_html/index.php on line 17

و با آپلود کردن جوملا در cpanel با اجرای سایت با خطای زیر مواجهه میشم و نمیتونم وارد مراحل نصب جوملا بشم ،مشکل کجاست ؟

Warning: require_once(/home/u887357195/public_html/includes/defines.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u887357195/public_html/index.php on line 28 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/u887357195/public_html/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u887357195/public_html/index.php on line 28
    شاید پرمیژن ها رو ست نکردی

فولدر ها 755 فایل ها 644

بهتره از پشتیبان هاست رایگان بپرسی چون این هاست های رایگان ممکنه یه چیزایی رو بسته باشن

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

شاید پرمیژن ها رو ست نکردی

فولدر ها 755 فایل ها 644

بهتره از پشتیبان هاست رایگان بپرسی چون این هاست های رایگان ممکنه یه چیزایی رو بسته باشن
    سلام مجدد .
    وقتی که پایگاه رو میسازم هیچ چیزی واسه پرمیژن نمیاد که من تنظیم کنم (فقط باید اسم پایگاه رو وارد کنم و نام یوزر و پسوردش رو) .
    منظور از فولدرهای 755 فایل های 644 چیه ؟

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام مجدد .
    وقتی که پایگاه رو میسازم هیچ چیزی واسه پرمیژن نمیاد که من تنظیم کنم (فقط باید اسم پایگاه رو وارد کنم و نام یوزر و پسوردش رو) .
    منظور از فولدرهای 755 فایل های 644 چیه ؟
    پرمیژن دیتابیس رو نمیگم

فایل ها و فولدر های هاست شما یعنی همونایی که آنزیپ کردید دارای حق دسترسی هستند چون با استفاده از زیپ این کارو کردید ممکنه حق دسترسیشون تغییر یافته

بهتره یه چک کنید یا اینکه به جای زیپ ، فایل ها رو از طریق اف تی پی اپلود کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

پیشنهاد میکنم اگه هاست رایگان میخواید از این سایت استفاده کنید
    hostinger.co.uk
    -------------------------------
    شما در قسمت wp-config رو ادیت کنید و DB_HOST رو از localhost به mysql.xzn.ir تغییر بدین احتمالا درست میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •