تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: دو سوال در رابطه با ویروس

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض دو سوال در رابطه با ویروس

درود بر دوستان
    من باز هم ویروس معروف virus.win32.virut.ce گرفتم ولی خوشبختانه ویروسکش کاسپرسکای 2015 اونو شناختو حدود 1149 تاشونو پاک کرد اما الان سیستم اصلا خوب کار نمی کنه و هی قاطی می کنه البته من همشونو دیس اینفکت زده بودم ولی فک کنم همشونو خودش دیلت کرده و فرمان اینکه از دیس اینفکت کردن عاجز هس رو اصلا نشون نداد ( مثل نود32 ، ک نشون میده ) به هر حال میخواستم بدونم نرم افزار فیکسد (مثل قدیما ک تو رجیستری یه کارای میکرد و دوباره فولدر اپن میومد و...) یا همون ابزارهای پاک سازی هس که بشه ویندوز رو تعمیر یا بعضی فایل های سیستمی رو از قرنطینه در اورد و با ابزار دیس اینفکت کرد
    من به چند تا تاپیک نگاه کردم تو همین انجمن ولی چیزی ندیدم واسه همین این تاپیک رو زدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم راهنمایی کنید
    یه سوال دیگه هم دارم بعضی از فایل ها رو هم با این نام ویروس شناخته و چن تا از فایل هایی ک فبل اونا رو ویروس نمی شناخت الان یواش یواش با این نام : PDM:Trojan.Win32.Generic ویروس میشناسه ایا اینم ی ویروش دیگه هس که یواش یواش تکثیر میشه یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

درود بر دوستان
    من باز هم ویروس معروف virus.win32.virut.ce گرفتم ولی خوشبختانه ویروسکش کاسپرسکای 2015 اونو شناختو حدود 1149 تاشونو پاک کرد اما الان سیستم اصلا خوب کار نمی کنه و هی قاطی می کنه البته من همشونو دیس اینفکت زده بودم ولی فک کنم همشونو خودش دیلت کرده و فرمان اینکه از دیس اینفکت کردن عاجز هس رو اصلا نشون نداد ( مثل نود32 ، ک نشون میده ) به هر حال میخواستم بدونم نرم افزار فیکسد (مثل قدیما ک تو رجیستری یه کارای میکرد و دوباره فولدر اپن میومد و...) یا همون ابزارهای پاک سازی هس که بشه ویندوز رو تعمیر یا بعضی فایل های سیستمی رو از قرنطینه در اورد و با ابزار دیس اینفکت کرد
    من به چند تا تاپیک نگاه کردم تو همین انجمن ولی چیزی ندیدم واسه همین این تاپیک رو زدم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    یه سوال دیگه هم دارم بعضی از فایل ها رو هم با این نام ویروس شناخته و چن تا از فایل هایی ک فبل اونا رو ویروس نمی شناخت الان یواش یواش با این نام : PDM:Trojan.Win32.Generic ویروس میشناسه ایا اینم ی ویروش دیگه هس که یواش یواش تکثیر میشه یا نه ؟

اقا ببین چن وقته من این تاپیک رو زدم ینی کسی نمیتونه کمک کنه؟ قابل توجه ناظرین این بخش!!!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

از ابزار زیر میتونید برا حل مشکلاتی که پس از حذف فایل های مخرب باقی مونده اسفاده کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

می خوام بدونم چرا این ویروس ویریوت دست از سر سیستم من برنمی داره من انتی ویروس کسپر 2015 دارم اخرین اپیدتشم دارم

ویروس ویروت رو نشون میده و پاک میکنه تا حالا نزدیک 2000 هزارتا شون رو پاک کرده سپس کل سیستم رو پاک کردم و چیزی نشون نداده و کاملا پاک نشون داده

ولی بعد چند روز دوباره ویروس ویریوت رو نشون داده. من حتی با ابزار پاک ساری کسپر و ابزار پاک سازی ویریوت نورتون اسکن و تمامی باقی موندشونم کلیر کردم

نمیدونم چیکار کنم!؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

می خوام بدونم چرا این ویروس ویریوت دست از سر سیستم من برنمی داره من انتی ویروس کسپر 2015 دارم اخرین اپیدتشم دارم

ویروس ویروت رو نشون میده و پاک میکنه تا حالا نزدیک 2000 هزارتا شون رو پاک کرده سپس کل سیستم رو پاک کردم و چیزی نشون نداده و کاملا پاک نشون داده

ولی بعد چند روز دوباره ویروس ویریوت رو نشون داده. من حتی با ابزار پاک ساری کسپر و ابزار پاک سازی ویریوت نورتون اسکن و تمامی باقی موندشونم کلیر کردم

نمیدونم چیکار کنم!؟!
    ممکنه برخی ابزار های جانبیتون آلوده شده باشند، برخی نرم افزار ها آلوده باشند و مجددا سیستم رو آلوده کنند یا حتا سیستم عامل به تخریب شده باشه.

7. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

ممکنه برخی ابزار های جانبیتون آلوده شده باشند، برخی نرم افزار ها آلوده باشند و مجددا سیستم رو آلوده کنند یا حتا سیستم عامل به تخریب شده باشه.
    حالا تکلیف چیه؟ باید ویندوز عوض کنم
    واگه عوض کنم 100 در 100 مشکلم حل میشه یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

کسی هست جواب بده؟

داره خودمونی میشه arminba's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    هتل ترانسیلوانیا

پيش فرض

ویندوز عوض کن اگه جواب نگرفتی
    یا از بولگارد یا انتی ویروس ماکروسافت استفاده کن

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ضمن اینکه ویندوزتون رو تعویض میکنید باید این نکته رو مد نظر داشته باشید که ابزار های آلوده رو به سیستمتون متصل نکنید و قبل از هر کاری پس از نصب ویندوز یک ابزار امنیتی مناسب نصب و سایر درایو ها رو توسط اون مورد برسی قرار بدید.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •