تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: فشارخون بالا

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض فشارخون بالا

سلام
    یه سوال دارم
    شخصی که فشار خونش بالا بوده مثلا رو 22 بوده و خون دماغ میشده به خاطر این فشار خون، بعد از مصرف دارو های مربوط به کاهش فشار خون، این طبیعیه که خسته و بی حوصله باشه و اشتهاش خیلی کم بشه؟
    و این شخصی که میگم همون روز که بردیمش پیش دکتر، چون که نوار قلب صپحش با بعد از ظهرش یکی بود، بستریش نکرد و دکتر یه آمپول زد و دارو داد، بعد همون شب اون شخص باز هم چندبا (فک کنم 2 بار) خون دماغ شد و دفعه ی آخر افتاد زمین و حدود 2 یا 3 ثانیه فکر کنم بیهوش بود و بعد که اون چند ثانیه تعجب کرد چرا اونجا خوابیده و خیلی گرمش شد و عرق کرد و بعدش هم شکمش به شدت کار کرد (قبلا دچار یبوست بود و وقتی که افتاد، میگن عرق گرم کرده و بعد چون بسیار گرمش شده بود به شدت یه نفر آروم با دستش بادش زده و بیمار هم فکر خنک شده و حتی گفته آیا کولر روشنه؟ در ضمن هیچ دردی هم حس نکرده نه تو دستها و نه تو قفسه سینه و کمر)
    چند دقیقه بعدش که فشارش رو گرفتیم اومده بود رو 16 و قبل خوابش هم رو همون 16 بود و فقط مینی موم از 11 اومده بود رو 10 فک کنم، یا یه همچین چیزی...
    از این اتفاق هم چهارشنبه شب هفته ی گذشته افتاد و البته بعد اون اتفاق، اون شخص سرحال شد و بعدش خوابید و فرداش هم اشتهاش طبیعی بود ولی از دیروز اشتهاش کم شد و البته خون دماغ شدنش هم پنجشنبه نزدیک زمان قرص که میشد اتفاق افتاد و جمعه هم در حد بسیار کم شب اتفاق افتاد که البته بیشتر خلتش خونی بود و بسیار کم خون اومد و بعدش هم دیگه خون دماغ نشد... (اون موقع که فشارش بالا بود خوندماغ میشد و بسیار از دماغش خون میومد و دیر قطع میشد اما از بعد اون شب که افتاد، اون 2 یا 3 باری که بعدش خون دماغ شدن خون بسیار سریع قطع شد...)
    شخصی که میگم قبل از این ماجرا از وظعیت فشار خونش اطلاع نداشته و سنش هم 68 سال هست. با توجه به طعتیلی دکتر اورژانس قراره برا چک کردن فشار ببریمشون و بعدش پیش متخصص ببریم ولی چون خودم نگرانم میخوام ببینم این اتفاق هایی که توضیح دادم طبیعی هستن یا نه، یعنی بی اشتهایی و خستگی به خاطر قرص هاست؟ اون روز هم که افتادن زمین، میتونه به خاطر این باشه که فشارشون از 22 اومد رو 16؟
    ممنون میشم نظرتون رو بگین
    Last edited by رضا جنگنده; 05-10-2014 at 18:21.

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

خدا رو شکر دکتر گفت مشکلی نیست و این چیزا به خاطر تغییر در فشار خونه و بدن تا بیاد به فشار جدید عادت کنه طول میکشه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •