تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سامسونگ نمیخواد دستورات صوتی فارسی را به تمامی اسمارت ها اضافه کنه؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض سامسونگ نمیخواد دستورات صوتی فارسی را به تمامی اسمارت ها اضافه کنه؟!

با سلام
    من یک اسمارت مدل F8850 دارم.با آپدیت فقط دستورات صوتی انگلیسی بهش اضافه شد. ولی در سری های امسال سامسونگ دیدم که دارای دستورات صوتی فارسی هستن. کسی از دوستان اطلاع داره که آیا دستورات صوتی فارسی به مدل های سال پیش هم اضافه میشود یا خیر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

Evolution Kit نصب کنید و تلویزیونتون رو به Smart Hub جدید آپدیت کنید
    توجه کنید که بعد از نصب Evo Kit نیاز به دانلود حدودا ۱۰۰ مگابایت از طریق اینترنت دارید

3. 2 کاربر از mr_peyman5623 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

Evolution Kit نصب کنید و تلویزیونتون رو به Smart Hub جدید آپدیت کنید
    توجه کنید که بعد از نصب Evo Kit نیاز به دانلود حدودا ۱۰۰ مگابایت از طریق اینترنت دارید
    منتظرتون تعویض قطعه سخت افزاری کیت هست؟ یک امکان نرم افزاری ساده واقعا احتیاج به ارتقا قطعه سخت افزاری داره؟! مورد دیگه اینکه کیت های ارتقا این مدل ها اصلا در داخل بازار ایران هست؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

منتظرتون تعویض قطعه سخت افزاری کیت هست؟ یک امکان نرم افزاری ساده واقعا احتیاج به ارتقا قطعه سخت افزاری داره؟! مورد دیگه اینکه کیت های ارتقا این مدل ها اصلا در داخل بازار ایران هست؟

Samsung SEK-2000/XC Evolution Kit

چیزی رو تعویض نمیکنید! این قطعه رو وصل میکنید به پشت تلویزیون و بعد از آپدیت تلویزیون از کنترل حرکتی جدید و اسمارت هاب ۲۰۱۴ بهره می برید
    قیمتش هم چیزی در حدود ۱۱۰ یورو داره، حالا ایران چند باشه رو نمیدونم!

6. این کاربر از mr_peyman5623 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

Samsung SEK-2000/XC Evolution Kit

چیزی رو تعویض نمیکنید! این قطعه رو وصل میکنید به پشت تلویزیون و بعد از آپدیت تلویزیون از کنترل حرکتی جدید و اسمارت هاب ۲۰۱۴ بهره می برید
    قیمتش هم چیزی در حدود ۱۱۰ یورو داره، حالا ایران چند باشه رو نمیدونم!
    دوست گرامی همین کیت سری2013 پشت دستگاه وصل هست.باید جدا بشه و با این سری جدید (قیمت بالا و نبودنش در ایران) تعویض بشه!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

دوست گرامی همین کیت سری2013 پشت دستگاه وصل هست.باید جدا بشه و با این سری جدید (قیمت بالا و نبودنش در ایران) تعویض بشه!
    شما پست اول گفتید که F8850 دارید! من همچین مدلی ندیدم ولی این سری F مدل ۸ که سر خود خودش اسمارت هاب ۲۰۱۳ هستش!
    اگر همین کیت SEK-2000 رو پشت تلویزیونتون دارید کابل LAN رو بهش وصل کنید و کار تمامه! اگر نه که اون پشت تلویزیون یه برچسبه که زیر اون جای این کیت هستش
    دیگه مشکل شما کجاست؟؟؟
    Last edited by mr_peyman5623; 28-09-2014 at 12:10.

9. این کاربر از mr_peyman5623 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

شما پست اول گفتید که F8850 دارید! من همچین مدلی ندیدم ولی این سری F مدل ۸ که سر خود خودش اسمارت هاب ۲۰۱۳ هستش!
    اگر همین کیت SEK-2000 رو پشت تلویزیونتون دارید کابل LAN رو بهش وصل کنید و کار تمامه! اگر نه که اون پشت تلویزیون یه برچسبه که زیر اون جای این کیت هستش
    دیگه مشکل شما کجاست؟؟؟
    اشتباه تایپی بود.8880 منظورم هست، این مدل کیت 2013 پشتش نصب هست واون مدل با اون ریموتی که شما عکسش رو قرار دادین سری 2014 هست! شما میگین برای اضافه شدن فرامین فارسی قطعه سخت افزاری تعویض کنم و جدیدترش رو بخرم.در حالی که این فرمان صوتی یک ویژگی نرم افزاری ساده هست.سوال من اینه که راهی نیست بهش این ویژگی نرم افزاری را اضافه کرد یا خود سامسونگ قصد نداره آپدیت جدید بده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •