تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کارت گرافیکی در ویندوز7

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

1 کارت گرافیکی در ویندوز7

با سلام

من رو کامپیوترم ویندوز7 نصب کردم و حالا کارت گرافیکم نصب نشده و رو دیس پلی، استاندارد وی جی ای گرافیک رو نشون میده و من نمیدونم کدوم چیبست درایور کارت گرافیکی رو باید دانلود و نصب کنم.(یعنی از کجا باید کارت گرافیکی ک نصب نشده رو بدونم چیه تا درایورشو بدست بیارم)

لطفا راهنمایی کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام

من رو کامپیوترم ویندوز7 نصب کردم و حالا کارت گرافیکم نصب نشده و رو دیس پلی، استاندارد وی جی ای گرافیک رو نشون میده و من نمیدونم کدوم چیبست درایور کارت گرافیکی رو باید دانلود و نصب کنم.(یعنی از کجا باید کارت گرافیکی ک نصب نشده رو بدونم چیه تا درایورشو بدست بیارم)

لطفا راهنمایی کنید

سلام.اول برو ببین توی Uninstall or change program ویندوز ببین برای کارت گرافیکت ننوشته که چیزی نصب شده یا نه؟؟در ضمن مدل کارت گرافیکتون چیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.اول برو ببین توی Uninstall or change program ویندوز ببین برای کارت گرافیکت ننوشته که چیزی نصب شده یا نه؟؟در ضمن مدل کارت گرافیکتون چیه؟
    دوست عزیز چیزی نصب نشده

خیرمدل کارت گرافیکی رو نمی دونم چی هس. وبا جه چیپستی باید نصب کرد ،مشکلم همین جاس

اگ میدونستم ک درایورشو دانلود میکردم و تمام

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام

برنامه رایگان Gpuz رو دانلود کن بعد اجراکن بهت میگه که کارتت چیهست مال کدوم شرکته مدلش
    چیه (چندمگ هم بیشتر نیست) بعد معمولا یا باید جدیدترین درایور نویدا رو دانلود کنی یا ati که تو
    سایت soft-98 هردوهست هرکدوم رو خواستی دانلود کن .

امری بود درخدمتیم پیام خصوصی بده
    موفق باشی.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.این نرم افزار رو دانلود کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسورد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بدون خط تیره ها)
    بعد اجراش کن.توی قسمت Name مدل کارت گرافیکتون رو نوشته.بعد برو توی سایت پی سی دانلود.تو قسمت جست و جوش بنویس «دانلود آخرین ورژن درایور کارت گرافیک NVIDIA (یا ATI اگه ATI بود).»
    بعد نصبش کن.اگه نخواستی هم شما فقط مدل کارت گرافیک،مدل ویندوزت(8 یا 7)،32 یا 64 بیتی بودن ویندوزت و لپ تاب یا کامپیوتر بودن سیستمت رو به من بگو تا بهت لینک آخرین ورژنش رو بدم.

6. این کاربر از Soroush HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

مرسی از دوستان ولی دیشب تا شما جواب بدین دوم نیوردم و کیس رو باز کردم و نام علمی شو ÷یدا کردم که زوتاک بود و تو اینرنت سرچ کردم و درایورشو ÷یدا و نصب کردم

ممنون بازم از شما هر دو دوست گل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •