تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در نصب نرم افزار office

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض مشکل در نصب نرم افزار office

سلام

من نرم افزار افیس 2007 داشتم رو لب تابم و پاکش کردم و 2013 نصب کردم اما خوشم نیومد و خواستم همان office 2007 نصب کنم.

اما حالا دیگههیچ office نصب نمیشه رو سیستم و ارور میده که شما نرم افزار را روی سیستم دارید و نمیتونید office دیگری نصب کنید در صورتی که من پاکش کردم و هیچ افیسی رو سیستمم نصب نیست.با هر برنامه و نرم افزاری که بگید سعی کردم که اگه هست پاکش گنم اما نرم افزار office روی سیستم دیده نمیشه که پاکش کنم و یک office دیگه نصب کنم.لطفا راهنمائی کنید که چگونه بتونم نرم افزار office روی لب تابم نصب کنم

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من نرم افزار افیس 2007 داشتم رو لب تابم و پاکش کردم و 2013 نصب کردم اما خوشم نیومد و خواستم همان office 2007 نصب کنم.

اما حالا دیگههیچ office نصب نمیشه رو سیستم و ارور میده که شما نرم افزار را روی سیستم دارید و نمیتونید office دیگری نصب کنید در صورتی که من پاکش کردم و هیچ افیسی رو سیستمم نصب نیست.با هر برنامه و نرم افزاری که بگید سعی کردم که اگه هست پاکش گنم اما نرم افزار office روی سیستم دیده نمیشه که پاکش کنم و یک office دیگه نصب کنم.لطفا راهنمائی کنید که چگونه بتونم نرم افزار office روی لب تابم نصب کنم
    سلام

من احتمال میدم شما Office رو ناقص پاک کردید یکبار همون 2013 رو که آخرین بار نصب کردی رو فایل نصبش رو باز کنید و اگر میشه نصبش کن و اگر نشد Repair کن بعد با نرم افزار Your Uninstaller پاکش کن. این دفعه باید نسخه جدید نصب بشه چون نرم افزار Your Uninstaller هر برنامه ای رو که باهاش پاک کنید کاملا پاک می کنه.

3. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

راهی که Mr.Pooya گفتن رو انجام بدین اگر نشد اطلاع بدین تا فایل های باقی مانده توی ریجستری رو پاک کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •