تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در خاموش شدن سیستم در ویندوز 7

داره خودمونی میشه judaki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

1 مشکل در خاموش شدن سیستم در ویندوز 7

سلام دوستان امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه

دوستان من یه سیستم داشتم هارد یه سیستم دیگه رو گذاشتم جای سیستمم و عوض کردم هاردارو با هم.
    حالا یه مشکلی که پیش اومده اینه که روی این سیستم وقتی ویندوز ایکس پی نصب میکنم مشکلی نیست و کامپیوتر به راحتی خاموش میشه ولی زمانی که ویندوز 7 نصب میکنم و کامپیوتر رو خاموش میکنم خاموش نمیشه و فقط مانیتور خاموش میشه در حالی که کیس همینطور روشنه و مجبور میشم که همیشه دستم رو روی کلید پاور نگه دارم تا اونطوری خاموشش کنم گفتم شاید از خود ویندوز باشه ولی ویندوز 7 از شرکت های مختلف هم نصب کردم بازم به همین مشکل میخورم .به نظرتون مشکل از کجاست؟از کرک ویندوزها نیست؟

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

این دستور رو در Commapd Prompt بزنید ببینید خاموش میشه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای اجرای Command Prompt هم کلیدهای Win+R رو بزنید و در Run بنویسید cmd و OK رو بزنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز ولی یه راه درست و کاملی میخواستم که برگرده به همون حالت قبلی که با خود شات داون ویندوز خاموش بشه آخه این سیستمی که من میگم برا پادگانه من الان تو مرخصی هستم هفته ی بعد که برگردم قبل از اینکه تسویمو جمع کنم باید اون سیستمو درست کنم. نمیتونم بگم هر کی از این به بعد پشت این سیستم نشست این دستورو بزنه خیلیا هستن که نمیدوننCommapd Prompt چیه.به خاطر همین باید سیستم رو به حالت معمولیش برگردونم.

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

اگر با اون دستور خاموش شد پس این به خاطر اینه که نمیتونه همه ی برنامه ها رو ببنده و خاموش کنه. پس از این روش استفاده کن که همیشه موقع خاموش کردن سیستم برنامه ها رو ببنده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1.Click start and type “regedit” and make sure you run registry editor as administrator.
    2.Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l and double click WaitToKillServiceTimeout entry on the right side and enter its value as 5000 (5 seconds ) or to lower to that.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3.Go to HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop , on the right pane create new string value named WaitToKillAppTimeout and give its value as 5000.If that string already exists then double click it and enter its value as 5000 or lower to that.
    Don’t enter too lower values you at least need to give some chance for programs to close.
    Restart your Computer for changes to take affect and you will observe definite speed in Windows 7 shutdown next time.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون رفتم امتحان میکنم خداکنه که جواب بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •