تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سوال در مورد ویندوز پرتابل در فلش

داره خودمونی میشه sobhan1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض سوال در مورد ویندوز پرتابل در فلش

سلام

من میخوام با استفاده از ویندوزی که توی فلش هست سیستم رو بوت کنم و بالا بیاد... ولی الان یه سوال دارم:

اگر از قبل ویندوز روی سیستم نصب باشه، میدونم که ویندوزی که توی فلش هست میتونه بوت بشه ولی اگر از قبل ویندوز روی سیستم نباشه و سیستم کاملا خالی باشه؛ آیا میشه از روی ویندوز موجود در فلش سیستم رو بوت کرد؟

اگر سیستم تازه بسته شده باشه؛ یعنی همه قطعات نو باشند و هارد حتی پارتیشن بندی نشده باشه و بایوس مادربورد(مین بورد) کاملا دست نخورده باشه آیا باز هم سیستم با استفاده از ویندوز موجود در فلش بوت میشه یا خیر ؟؟ و چرا ؟؟ دلیلش چیه؟؟

پیشاپیش تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنند.

داره خودمونی میشه sobhan1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

این که ویندوز داخل فلش رو بوت کنه اصلا ربطی به هارد و یا ویندوز نصب شده روی اون سیستم نداره؛ فقط به این بستگی داره که شما در تنظیمات BIOS این رو تعریف کنید که ابتدا فلش رو به عنوان بوت بخونه؛ و خب اولین کاری که سیستم شما بعد از روشن شدن میکنه اینه که اون فلش رو میخونه و اگر سیستم عامل رو داخل اون شناسایی کرد بوت میکنه

و اینکه گفتید BIOS دست نخورده باشه؛ این مورد هم بستگی به تنظیمات پیش فرض اون داره؛ ولی در اکثر موارد بوت میشه؛ چون تنظیمات پیش فرض ابتدا دنبال وسیله ای برای بوت می گردند (به غیر از هارد) و بعد میرن سراغ هارد و سیستم عامل داخل اون رو بوت می کنند

البته ابن قسمت دوم کاملا بستگی به تنظیمات پیش فرض BIOS داره

4. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام اقا صبحان من با شما یک کار مهم داشتم ممنون میشم با من تماس بگیرید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

سلام اقا صبحان من با شما یک کار مهم داشتم ممنون میشم با من تماس بگیرید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام
    البته من ناظر این قسمت نیستم، اما توصیه میکنم چنانچه قصد تماس خصوصی با کاربری رو دارین با ارسال پیغام خصوصی،که از امکانات انجمنه،این کارو انجام بدین.
    با انجام این کار تاپیک وجه عمومیت خودش رو حفظ می کنه و مکانی برای قول و قرار خصوصی نمیشه.
    امیدوارم از من ناراحت نشده باشین.باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •