تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: از کجا بدونم گرافیک آنبورد مادربرد چنده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

14 از کجا بدونم گرافیک آنبورد مادربرد چنده؟

سلام دوستان
    از کجا قبل از خرید یه مادربورد بدونم گرافیک آنبردش چنده. مشخصات مادربورد تو سایتا هست ولی نمیدون کجا توضیحشو نوشه مثلا مادربورد
    مشخصات این مادر بورد به شرح زیره گرافیکش جنده؟قسمت آخری نوشته که گرافیک آنبرده ممنونH61M-S2P-USB3

CPU : Support for Intel® Core™ i7 processors/Intel® Core™ i5 processors/ Intel® Core™ i3 processors/Intel® Pentium® processors/Intel® Celeron® processors in the LGA1155 package L3 cache varies with CPU
    Chipset : Intel® H61 Express Chipset
    Memory : 2 x 1.5V DDR3 DIMM sockets supporting up to 16 GB of system memory * Due to Windows 32-bit operating system limitation, when more than 4 GB of physical memory is installed, the actual memory size displayed will be less than 4 GB. Dual channel mem
    Audio : Realtek ALC887 codec High Definition Audio 2/4/5.1/7.1-channel * To configure 7.1-channel audio, you have to use an HD front panel audio module and enable the multi-channel audio feature through the audio driver.
    LAN : 1 x Realtek 8111F chip (10/100/1000 Mbit)
    Expansion Slots : 1 x PCI Express x16 slot, running at x16 (The PCI Express x16 slot conforms to PCI Express 3.0 standard.) * PCIE Gen.3 is dependent on CPU and expansion card compatibility. 1 x PCI Express x1 slot (The PCI Express x1 slot conforms to PCI E
    Storage Interface : 4 x SATA 3Gb/s connectors supporting up to 4 SATA 3Gb/s devices
    USB : USB 3.0 ports (Rear) x2 , USB 2.0 ports (Rear) x2
    Internal I/O Connectors : 1 x 24-pin ATX main power connector 1 x 4-pin ATX 12V power connector 4 x SATA 3Gb/s connectors 1 x CPU fan header 1 x system fan header 1 x front panel header 1 x front panel audio header 2 x USB 2.0/1.1 headers 1 x Clear
    Back Panel Connectors : 1 x PS/2 keyboard port 1 x PS/2 mouse port 1 x D-Sub port 1 x serial port 1 x parallel port 4 x USB 2.0/1.1 ports 1 x RJ-45 port 3 x audio jacks (Line In/Line Out/Microphone)
    BIOS : 2 x 32 Mbit flash Use of licensed AMI EFI BIOS Support for DualBIOS™ PnP 1.0a, DMI 2.0, SM BIOS 2.6, ACPI 2.0a
    Unique Features : Support for Q-Flash Support for Xpress Recovery2 Support for EasyTune * Available functions in EasyTune may differ by motherboard model. Support for ON/OFF Charge
    Operating System : Support for Microsoft® Windows® 8/7/Vista/XP
    Support : VGA Onboard & DVI-D output ; Enhanced Intel HD Graphics 2000/3000 integrated with the processor

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

دوست عزیز
    گرافیک انبوزد در مادربورد های جدید دیگه وجود نداره و در عوض چیپ های گرافیکی در پردازنده قرار می گیره
    اگر هم اشتباه نکنم خود چیپ ۳۲ مگابایت حافظه ی اختصاصی با خودش داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ینی گرافیک رو سیپیو پشتیبانی میکنه؟ پس اینی که تو مشخصاتش مینویسن vga onboard منظور چیه؟--من اگه بخام وین 8 یا 7 نصب کنم با گرافیک آنبردی که داره نصب میشه با باید یه کارت گرافیک هم بخرم؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

ینی گرافیک رو سیپیو پشتیبانی میکنه؟ پس اینی که تو مشخصاتش مینویسن vga onboard منظور چیه؟--من اگه بخام وین 8 یا 7 نصب کنم با گرافیک آنبردی که داره نصب میشه با باید یه کارت گرافیک هم بخرم؟
    دقیقا همونجا هم گفته شده که گرافیک انبرد با پردازنده فعال میشه.

چه پردازنده ای در نظر داری؟(معمولا برای ویندوز مشکلی ایجاد نمیشه! ولی برای بازی مناسب نیستند)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دقیقا همونجا هم گفته شده که گرافیک انبرد با پردازنده فعال میشه.

چه پردازنده ای در نظر داری؟(معمولا برای ویندوز مشکلی ایجاد نمیشه! ولی برای بازی مناسب نیستند)

پردازندم G 2020 Box 2.9G/3M اینتل 1155 هست.خب همون گرافیکه چند مگه حافظش؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

پردازندم G 2020 Box 2.9G/3M اینتل 1155 هست.خب همون گرافیکه چند مگه حافظش؟
    همین حالا روی سیستمی که تو مغازه دارم، با همین پردازنده و گرافیک خود پردازنده، ویندوز 7 استفاده میکنم. مشکلی هم نداره!
    ولی بدرد بازی نمیخوره...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

همین حالا روی سیستمی که تو مغازه دارم، با همین پردازنده و گرافیک خود پردازنده، ویندوز 7 استفاده میکنم. مشکلی هم نداره!
    ولی بدرد بازی نمیخوره...
    بدرد آواتارت میخوره ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

بدرد آواتارت میخوره ؟
    مشکلی نبوده!
    البته مانیتور FULL HD نیست!

9. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

مشکلی نبوده!
    البته مانیتور FULL HD نیست!

خب تو تنظیمات display قسمت adapter حافضه ی گرافیک رو چن زده؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خب تو تنظیمات display قسمت adapter حافضه ی گرافیک رو چن زده؟
    حافظه اختصاصی نداره ! از کش L3 و حافظه اصلی سیستم (RAM) استفاده میکنه !

12. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •