تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: Chivalry : Medieval Warfare

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض Chivalry : Medieval Warfare

چند روز پیش این بازی رو تو استیم خریدم و امروز تصمیم گرفتم تاپیکشو بزنم . این بازی ، یک بازی تماما PvP هست که بیشتر در نبرد تن به تن و Melee تمرکز داره . بازی خشونت درش به شدت بالاست و در طول بازی تمام وقت تکه تکه شدن بقیه رو می بینید . در این بازی شما از لیست سرورا یکی رو انتخاب می کنید ، وارد میشید و بازی می کنید . در هنگام ورود به سرور ، شما باید اول Class و بعد سلاحاتون رو انتخاب کنید و به نبرد می پردازید .( هر Class سه تا سلاح داره(یک اصلی ، یک فرعی و یک ویژه))
    در بازی چهار Class وجود داره :
    Archer : این Class تنها Class ـی هست که از فاصله خیلی دور میتونه بقیه رو بکشه . دفاع ضعیفی داره و سلاح اصلیشم سلاحای دوربرد نظیر تیر و کمان و یا قلاب سنگ هست .
    Man at arms : این Class هم مثل Archer دفاع خیلی ضعیفی داره . سلاحای گوناگونی میتونه استفاده کنه نظیر سپر ، شمشیر ، گرز ، تبر و ... . سرعتش بسیار بالاست و قدرت و حرکت ویژش هم جاخالی دادن هست .
    Vanguard : این Class سرعت و دفاع متوسط داره . سلاح اصلیش سلاحای Two-Handed و بزرگ مثل نیزه هستن . در نبرد Melee از همه Range ـش بیشتره . قدرت ویژش حرکتی به نام Sprint Attack هست به این صورت که از دور میدوئه و بعد از یک مدت مشخص اگه در حال دویدن به یکی اتک بده دمیج بسیار بالایی میخوره اون شخص .
    Knight : این Class سنگین ترین و آهسته ترین Class هست و از قویترین دفاع برخورداره . میتونه از سلاحای Two Handed ، One Handed و یا سپر استفاده کنه .
    مکانیسم نبرد بازی بسیار پیچیده تر از بازی های هم سبک هست و توش از تمامی امکانا نظیر گول زدن دشمن(سلاح رو بالا میبرید ولی اتک نمیدید ، اینطور دشمن زود دفاع می کنه و وقتی دفاعش رو اورد پایین بهش اتک میدید) ، جاخالی ، Block کردن و ... باید استفاده کرد .
    بازی چندین مود داره که در زیر می بینید :
    Free for All : همون طور که از اسمش مشخصه هیچ کسی با هیچ کسی یار نیست و همه میتونن هم دیگه رو بکشن . کسی در پایان وقت بیشترین امتیازو داشته باشه برندست .
    Duel : در این مود مرتب افراد با هم دوئل میدن و در پایان وقت کسی که بیشترین تعداد دوئل رو برده باشه برندست .
    Team Deathmatch : در این مود دو تیم با هم میجنگن و تیمی که در آخر وقت بیشترین امتیازو داشته باشه برندست .
    Last Team Standing : دو تیم به جنگ می پردازند ، در نهایت تیمی که بتونه کل اعضای تیم حریف رو ببره اون راند رو میبره .
    King of the hill : هر دو تیم تلاش می کنن تا یک ناحیه در وسط مپ رو به کنترل خودشون در بیارن . تیمی که بتونه برای اولین بار برای زمان مشخص ناحیه رو نگه داره برندست .
    Capture the flag : این مود رو هم که همه میشناسن . هر تیم یک پرچم داره و هدف گرفتن پرچم حریف و بدنش به Base خودیه .
    Team Objective : در این مود هر تیم یک سری وظایف داره که بسته به مپ متغیرن . مثلا در یک مپ یه تیم باید کل مزارع گندم حریف رو آتیش بزنه و حریف باید از خودش دفاع کنه .
    تا این لحظه بزرگترین عیب بازی که دیدم باگ هاش هستن که بعضیاشون مثل بیرون پریدن از بازی یا سیو نشدن نتایج بسیار رو اعصابن .(یه سلاح رو 3 بار آزاد کردم تا بالاخره Save کرد) . به جز این مشکل میتونم بگم بازی محشره .
    برای بازی یه Expansion اومده به نام Deadliest Warrior که ندارمش(نخریدمش) ولی گفته میشه در اون هیچ مشکلی نیست و همه باگ ها برطرف شدن .(در ضمن توش Class جدید نینجا و نژاد اسپارتان و ژاپنی یا در اصل سامورایی هم به بازی اضافه شدن)
    بازی هم اول شخص و هم سوم شخص قابل بازیه .
    باز هم میگم بازی خشونتش بسیار بالاست که در زیر میتونید ببینید(همه عکس ها رو خودم گرفتم) . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 6 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز p30 arman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

عاشق همچین سبکی هستم! حیف که بودجه موجود نیست
    پینگ چطوریه؟ خوبه بده؟
    پلیر کمه یا زیاده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

پلیر زیاد . طوری که پیدا کردن سرور غیر پر سخته !
    پینگ هم خوبه ، از 100 شروع میشه . تو بیشتر سرورا بین 100 تا 200 ـه .
    تو این بازیم مثل Rising Storm ، کشتن خودیا امکانش هست . 3 نفری ریخته بودیم سره یکی یهو دیدم کلم قطع شد نگو یارم اشتباهی منو زده : دی

5. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه miladdarren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

شما هم که زدی تو کار بازی های پولی
    حالا چنده قیمتش؟
    off خورده؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

اون موقع گرفتم 16 ، آف خورده بود(75 درصد)
    بازی محشره ولی این بیرون پریدناش واقعا رو مخن . هر بار که مپ عوض میشه به احتمالا 90 درصد بازی کرش می کنه .
    ببینم کی فیکس میشه :|

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام !
    میگم این بازیا میزاری لینک دانشم بزار لطفا ! من نمیتونم از استیم دان کنم

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بازی پولیه . برای بازی کردن باید خریده باشیدش .
    من از همون استیم دانلود کردم ، سخته پیدا کردن لینکش به خصوص که اضافه کردن بازی دانلود شده از یه جای دیگه به استیم خیلی دردسر داره .

10. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بازی پولیه . برای بازی کردن باید خریده باشیدش .
    من از همون استیم دانلود کردم ، سخته پیدا کردن لینکش به خصوص که اضافه کردن بازی دانلود شده از یه جای دیگه به استیم خیلی دردسر داره
    میدونم پولیه دیروز این دارک نمیدونم چیچی آف خورده بود میخواستم بخرم به یک نکته دیگر پی بردم واحد پول استیم چیه ؟ بعد من اسپید دانم 60 ! تو استیم 40 ! هر بازی کم کم 13 گیگ ! بدبخت میشم که

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بستگی داره از کدوم Region بخرید . از اونجایی که من خودم مستقیم خرید می کنم نمیدونم .
    توی تنظیمات Region رو دستی به یک کشور اروپایی تغییر بدید شاید دانلود درست شد .(اگرچه خودش پیشفرض بهترین کشورو باید انتخاب کنه)

13. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

یه آپدیت 2.5 گیگی داشتیم امروز ، اینم تغییرات مهمش :
    Players are now able to pick up ammo thrown at corpses
    Created a single new loading screen to reduce storage usage
    Projectiles now properly appear on player heads
    Spawn time Added for every 20 dmg done to team members

15. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •