تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: FIFA MANAGER14

داره خودمونی میشه shopezoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض FIFA MANAGER14

اکنون بعد از ۱۳ سال از ارائه بازی FIFA Manager با آمدن نسخه ۱۴ این بازی تمام مدیران Electronic Arts الکترونیک آرتز امیدوارند با انتشار این سری از بازی ها قدم بزرگی را برای علاقه مندان به این بازی ها بردارند . پس از اینکه بازی محبوب و پرطرفدار FIFA 14 منتشر شد و توانست گوی سبقت را از حریف دیرینه خود یعنی PES برباید این بار نیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کامپیوتر مدیریت حرفه ای فیفا FIFA Manager 14 که توسط کمپانی Bright Future طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی مشهور Electronic Arts به طور اختصاصی برای پلتفرم PC منتشر شده است و تصمیم دارد تا بسیاری از نگاه ها را به خود جلب کند . صد ها تغییر جزیی و کلی که در این بازی اعمال شده قدرت و آزادی عمل بازیکن را بیشتر می کند . تا حدی که پلیر قادر خواهد بود سبک بازی خود را در زمین پیاده کند و این طور که به نظر می رسد یکی از بهترین بازی های شبیه سازی مدیریت فوتبال است که تا به امروز منتشر شده است . شما به راحتی می توانید تیم مورد علاقه خود را بسازید و توانایی های خود را به اثبات برسانید , مدیریت بخش مالی باشگاه , ایجاد زیر ساخت های مناسب , بهره گیری از تیم های جوانان و حمایت از آنها , اجازه به بازیکن به عنوان بازیکن آزاد تا هر کجای زمین بازی کند , باز شدن قسمت هایی که در نسخه قبل قفل بود مانند به وجود آوردن شایعه از طریق مربی و ماترسی تیم , دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ باشگاه با مجوز , ۳۵۰۰۰ بازیکن و بیش از ۷۰ لیگ دارای مجوز در جهان تنها تعدادی از ویژگی های این بازی پرهیجان است . شما در این بازی می توانید خود را به دیگران اثبات کنید و به عنوان بهتری مدیر خود را مطرح کنید . تمام نقل و انتقالات کنونی در این نسخه از بازی اعمال شده است و تغییرات قدرت بازیکنان و بسیاری از عناصر واقعی دیگر نیز در آن لحاظ شده است .بقیه در ادامه مطلب
    مشخصات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
    نام بازی : FIFA Manager 14
    نام بازی (فارسی) : مدیریت حرفه ای فیفا ۱۴
    پلتفرم : PC
    زبان : انگلیسی
    سال انتشار : ۲۰۱۳
    شرکت سازنده : Bright Future
    منتشر کننده : Electronic Arts
    سبک بازی : ورزشی
    حداقل سیستم مورد نیاز :
    CPU: Intel Pentium 4 (or equivalent) running at 3.00GHz or greater / AMD Athlon 64 (or equivalent) running at 2.00GHz or greater
    RAM: ۱۰۲۴MB or greater
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 6800 GT 256MB or ATI Radeon 9800 SE 128MB or greater
    CPU: Intel Pentium 4 (or equivalent) running at 3.00GHz or greater / AMD Athlon 64 (or equivalent) running at 2.00GHz or greater
    RAM: 1536MB
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 6800 GT 256MB or ATI Radeon 9800 SE 128MB or greater
    Windows Index Rating: 3.5
    RAM: 1536MB or greater
    Windows Index Rating: 3.5

سایت اصلی بازی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشخصات

شرکت سازنده: Bright Future

حجم فایل: 4.21 گیگابایت

تاریخ انتشار: 1392/08/06

دانلود

دانلود با لینک مستقیم:

رمز عبور

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از shopezoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

جالبه، این نسخه کوچکترین تغییری به جز بروز شدن نقل و انتقالات با نسخه 13 نداره ، بزرگترین باگش هم اینه که بازی از فصل 12-13 شروع میشه و به همین دلیل اگه به زمان مصدومیتها نگاه کنید می بینید که هر کدوم 50، 60 هفته مصدوم هستن

4. 2 کاربر از aidin64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

واقعا این بازی داره به کجا میره؟یه شوخی مسخره در مقایسه با هیولایی چون football manager

6. 2 کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اقا کسی این بازی را کرده بازی قشنگی هست

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اره درسته اما این از نظر من بهتر از فوتبال منجیر تو قیافه هست ولی بقیقه چیز فوتبال منجیر بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوستان من این بازی و از سایت پی سی دانلود گرفتم
    بعد کلی زحمت و 4 گیگ دانلود خالا تا میام نصب کنم میگه اورجینال نیس
    چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اقا برید تو اوپن تاکتیک وهمه تیک را بالا ببرید تا گل نخورید واز بازی لذت ببرید

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

من خودم از طرفدارای پرو پاقرص منیجر هستم ولی بعد از نسخه 11 که باز هم شاهد تکرار بودیم دیگه گذاشتمش کنار...

واقعا اگه گروه طراحی بازی حال ساختن بازی ندارن به نظرم درشو گل بگیرن بهتره...

اگه نباشه جاش خالی می مونه mss_195's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه این بازی به عنوان یه پچ برای نسخه قبلی میومد من الان فحشش میدادم، چه برسه به اینکه بعد از یه سال نسخه جدید دادن و حتی زحمت عوض کردن سر و شکل منو هم به خودشون ندادن..واقعا احساس میکنم واسه خالی نبودن عریضه میدن بیرون..

13. این کاربر از mss_195 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه spirit's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

واقعا این بازی داره به کجا میره؟یه شوخی مسخره در مقایسه با هیولایی چون football manager
    حودم هم نمیدونم چرا اینو هر سال دان میکنم ولی میچسبم به فوتبال منجر
    هردوتا رو سیستمم نصبه ولی انقدری که تو منج فوتبال کار شده تو این نشده گرچه خیلی ژیگوله
    اگه تیم سازندش ایده بهتر کردن نداره بگه حداقل بدونیم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •