تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرید وایرلس روتر

داره خودمونی میشه mohammad.2mt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

14 خرید وایرلس روتر

سلام دوستان

قصد خرید یک وایرلس روتر رو دارم که میخوام اگه ممکن هست با توجه به نیازم که توضیح میدم بهم پیشنهاد بدید

البته من از شبکه خانگی خیلی سر در نمیارم میخوام بدونم این نیازهای من اصلا با خرید یک روتر شدنی هست یا نه.

اول از همه ترجیح میدم روتر AC باشه و فوق العاده پایدار باشه و فرقی با اتصال با لن احساس نکنم
    دوم اینکه میخوام بتونم هارد اکسترنال با یو اس بی 3 بتونم بهش وصل کنم و تمام سیستم ها به صورت بیسیم به اطلاعات روش دسترسی داشته باشند و به راحتی بشه برای مثال رو هاردی که بهش وصله بازی نصب کرد و باهاش بازی کرد و مشکلی پیش نیاد و اون هارد رو به عنوان یک درایو به اشتراک گذاشته شده استفاده کنم.
    سوم بتونم پرینتر رو بهش وصل کنم و رو همه سیستم ها بهش دسترسی داشته باشم.
    چهارم مودم ADSL بهش وصل شه و اینترنت رو به اشتراک بذارم.
    پنجم قابلیت اتصال وصل کردن فلش و اشتراک گذاری اطلاعات روش رو داشته باشه.
    ششم قابلیت اشتراک گذاری مودم های 3G.
    هفتم قابلیت دسترسی به تمام این امکانات از روی موبایل و تبلت بدون نصب نرم افزار خاصی.

ممنون

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

والا شما همه چیز رو باهم میخواین. من به شخصه همچین اعجوبه ای ندیدم

مودم روترهای زیادی هستند که علاوه بر وایرلس و پشتیبانی از کابل های lan، پورت usb دارن و 3G رو پشتی می کنند مثل DWR-113 3G WI-FI ROUTER، ار این نمونه ها تو سایت های ایرانی هم میتونی پیدا کنی.

ولی این که هارد اکسترنال رو هم پشتیبانی و اطلاعات رو شیر کنند فکر نکنم وجود داشته باشه. تو این مورد شما باید دونبال یه هارد اکسترنال WIFI باشید چیزی شبیه تایم کپسول اپل که بصورت وای فای به سیستم وصل می شه و می تونه ار اطلاعات بکاپ بگیره

قبلا چند نمونه از این هاردها رو تو سایت وسترن دیجیتال دیدم که البته مثل تایم کپسول قیمت های بالایی دارند.

داره خودمونی میشه mohammad.2mt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

والا شما همه چیز رو باهم میخواین. من به شخصه همچین اعجوبه ای ندیدم

مودم روترهای زیادی هستند که علاوه بر وایرلس و پشتیبانی از کابل های lan، پورت usb دارن و 3G رو پشتی می کنند مثل DWR-113 3G WI-FI ROUTER، ار این نمونه ها تو سایت های ایرانی هم میتونی پیدا کنی.

ولی این که هارد اکسترنال رو هم پشتیبانی و اطلاعات رو شیر کنند فکر نکنم وجود داشته باشه. تو این مورد شما باید دونبال یه هارد اکسترنال WIFI باشید چیزی شبیه تایم کپسول اپل که بصورت وای فای به سیستم وصل می شه و می تونه ار اطلاعات بکاپ بگیره

قبلا چند نمونه از این هاردها رو تو سایت وسترن دیجیتال دیدم که البته مثل تایم کپسول قیمت های بالایی دارند.
    حالا 3G هم نداشت مهم نیست ولی شیر کردن هارد که زیاده
    هاردهای NAS واسه همینه دیگه با LAN وصل میشه به روتر شیر میشه فقط من یه چیزی میخوام علاوه بر LAN با USB 3 هم شیر کنه
    مثل این مدل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط من نمیدونم اگه هارد شیر بشه میشه روش چیزی نصب کرد مثل یه درایو ازش استفاده کرد یا فقط باید به کپی و پیست کردن قانع باشم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •