تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: کیفیت کم روی مانیتور ! برای همه همینطور است ؟؟

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض کیفیت کم روی مانیتور ! برای همه همینطور است ؟؟

سلام به همه دوستان ! من جدیدا Xbox رو به مانیتورم با سیم HDMI وصل میکنم همچین یجورایی چگالی تصاویر زیاد میشه و کیفیت به شدت افت میکنه ولی رو تلوزیون زیاد معلوم نمیشه چون هم دور میشینم ازش هم همچین xbox برا TV درست شده ! میخوام بدونم تو x1 این مشکل حل شده یا نه ؟ ایا میشه کاری کرد این درست بشه ! کلا مشکل چیه ! رزولشن رو رو 1080p قرار دادم ولی همینجوریه ! میگن X1 کیفیت بالایو ساپورت میکنه ! پس قضیه چیه؟ من الان هر بازیو با مانیتور بازی میکنم کیفیتش خیلی داغونه ! نمیدونم باید چیکا کنم ! خدا کنه x1 اینطور نباشه !
    Last edited by Mool Tee; 26-09-2013 at 09:46.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

کسی نمیدونه؟
    سوال اصلی من اینه :

توی Xbox One این مشکل حل شده یا نه !! یعنی 1080 رو کامل ساپورت میکنه یا نه !؟؟
    Last edited by Mool Tee; 26-09-2013 at 17:18.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما برو تو تنظمیات مانیتورت و یکم دستکاری کن (مثلا شدت رنگ رو کم کن و ...) تا بهتر بشه
    X1 هم نیومده که دربارش نظر بدیم

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

xbox 360 8 سال پیش اومده امکان نداره 1080 رو ساپورت بده حتی ممکنه 720 هم نده ! ولی x1 که دیگه اخر قدرته امکان نداره ساپورت نده !

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

شما چه بازیی کیفیتش بد نشون میده چون بازی داریم تا بازی گرافیک GOW Judgment کجا و COD bO2 کجا...!
    تلویزیونتون یا مانیتورتون کامل ساپورت میکنه 1080P رو ؟مشکلی نداره ؟چون 80% بازی ها کامل Full hd اجرا میشه رو XBOX بقیه هم 720P
    شاید شما روی PC high end بازی میکنید؟اگه اینجور باشه که به هیچ وجه گرافیک XBox براتون راضی کننده نخواهد بود
    Last edited by pharm; 29-09-2013 at 21:44.

داره خودمونی میشه Mon$t3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    پشت کوه

پيش فرض

سلام داداش ممد من سینا ام
    منم این مشکل رو دارم

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

کلا یه تفاوتی بین تصویر تلویزیون و مانیتور هست
    مثلا شما از روی یکی از کانالهای ماه...واره با رسیورت یک تیکه رکورد کن و بعد دوباره تو همون تلویزیون پخشش کن . میبینی هیچ تفاوتی اصلا بین اون چیزی که ضبط کردی با اون تصویر اولیه نیست و همه چی میزونه اما همین فایلی که رکورد کردی رو توی کامپیوتر و با مانیتور میبینی حالت بهم میخوره و انگار کلی از کیفیتش کم شده. برای ایکس باکس هم دقیقا همینطوریه.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

بازی ها مثلا GTA V یا GOW 3 که به نظرم مشکل اصلی کیفیت کیلی رزولیشن هست که 360 فقط تا 720 ساپورت میده و اینکه بازی های xbox اصلا از anti aliasing استفاده نمیکنن و کیفیت بسیار پایینی دارن که خوب فکر کنم 512 مگابایت رم و GPU دلیل همین قضیه باشه ! ولی این مشکل انتی توی تلوزیون اصلا دیده نمیشه و حس نمیشه بالاخره کنسول مال 6 سال پیش هست ! ولی همه این ها موقعی تشدید میشه که بخواید اون رو به مانیتور وصل کنید و ماینتور چگالی تصویری خیلی زیادی داره و باعث میشه خیلی تابلو بشه ! در X1 به علت سحت افزار خیلی قوی و البته 8 گیگ رم و همچنین ساپورت 4K هیچوقت شاهد این مشکل نیستیم !

شما چه بازیی کیفیتش بد نشون میده چون بازی داریم تا بازی گرافیک GOW Judgment کجا و COD bO2 کجا...!
    تلویزیونتون یا مانیتورتون کامل ساپورت میکنه 1080P رو ؟مشکلی نداره ؟چون 80% بازی ها کامل Full hd اجرا میشه رو XBOX بقیه هم 720P
    شاید شما روی PC high end بازی میکنید؟اگه اینجور باشه که به هیچ وجه گرافیک XBox براتون راضی کننده نخواهد بود
    من با HIGH END بازی میکنم ولی انتظار ندارم 360 اینجوری نشون بده انتظار دارم X1 خوب نشون بده ! بعد هم 360 اصلا بازیهاش روی 1080 اجرا نمیشه و اصلا پورتش تا 720 ساپورت میده ! تازه ی تازه چند بازی انحصاری X1 مثل forza 5 یا ryse کامل رو 1080 اجرا میشن !

سلام داداش ممد من سینا ام
    منم این مشکل رو دارم
    سینا به چه مانیتوری بازی میکنی ! کابلی که میزنی بهش HDMI ?
    Last edited by Mool Tee; 01-10-2013 at 20:46.

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

ps4 قویتره Xboxه که

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کلا یه تفاوتی بین تصویر تلویزیون و مانیتور هست
    مثلا شما از روی یکی از کانالهای ماه...واره با رسیورت یک تیکه رکورد کن و بعد دوباره تو همون تلویزیون پخشش کن . میبینی هیچ تفاوتی اصلا بین اون چیزی که ضبط کردی با اون تصویر اولیه نیست و همه چی میزونه اما همین فایلی که رکورد کردی رو توی کامپیوتر و با مانیتور میبینی حالت بهم میخوره و انگار کلی از کیفیتش کم شده. برای ایکس باکس هم دقیقا همینطوریه.
    این اتفاق چرا میفته؟

من ماه... رو که از طریق تلویزیون نگاه میکنم کیفیتش خیلی خیلی خفنه. اما الان که کارت --- گرفتم میبینم خیلی کیفیتش پایینه. اول به کارت --- خودم شک کردم ولی بعد متوجه شدم این مشکل به خاطر مانیتور هاست.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •