تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل زبان و تقییر زبان ویندوز 8

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض مشکل زبان و تقییر زبان ویندوز 8

من برای چند ماهی اومدم چین. مجبور شدم یه لپناپ ایتجا بخرم. لپتاپی که خریدم Asus s550c هست (با ویندوز 8 و صفحه لمسی) ولی چون مخصوص بازار چین هستش تمام چیزهاش به زبان چینیه. تمام ویندوز 8 به زبان چینی هست. من میخوام یه جوری این رو عوض کنم و تبدیلش کنم به زبان انگلیسی ولی نه میدونم چطور باید با ویندوز 8 کار کنم و نه از زبان چینی سر در میارم. میشه کسی به من کمک کنه و بهم بگه که چی کار میتونم بکنم برای اینکه تمام زبان لپ تاپ رو عوض کنم که همه چیزش تبدیل بشه به انگلیسی؟ آیا باید language pack دانلود کنم و نصب کنم (اگه اینه، از کجا باید دانلود کنم؟ بی زجمت بهم اینکش رو بدید) آیا باید کلا ویندوز رو عوض کنم و یه نسخه جدید روش نصب کنم؟ (تا جایی که ممکنه میخوام سعی کنم که این ویندوز اوریجینال رو از دست ندم چون کلی هزینش هست و کلی پسورد و دسترسی برای نرم افزارهای دیگه همراهش هست) آیا میتونم یه ویندوز 8 انگلیسی روی یه درایو دیگم نصب کنم؟ (هاردم 500 گیگه ولی تقسیمش کردن به 4 تا درایو) . لطفا اگه جایی رو میشناسید که این مراحل رو به صورت تصویری نشون بده به من معرفی کنید چون جلو رفتن و دنبال کردن مراحل وقتی زبان چینی چیه و چی داری کلیک میکنی خیلی سخته.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای اینکا وارد کنترل پنل شوید سپس از قسمت Control Panel\ Clock, Language, and Region \Language زبان English رو انتخاب کنید و بعدش که زبان انگلیسی رو انتخاب کردین روی گزینه Move Up کلیک کنید و بعد اون یک بار لپ تاپتون رو ریستارت کنید تا همه چیز درست شه.اگه مشکلی داشتین بگین تا بیشتر راهنماییتون کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

برای اینکا وارد کنترل پنل شوید سپس از قسمت Control Panel\ Clock, Language, and Region \Language زبان English رو انتخاب کنید و بعدش که زبان انگلیسی رو انتخاب کردین روی گزینه Move Up کلیک کنید و بعد اون یک بار لپ تاپتون رو ریستارت کنید تا همه چیز درست شه.اگه مشکلی داشتین بگین تا بیشتر راهنماییتون کنم.
    خب اولا که من نمیتونم بخونم که کدوم به کدومه یعنی چون همه چیز به چینی نوشته شده و من هم با ویندوز 8 آشنایی ندارم نمیدونم کدوم کنترل پنله یا .... ولی با کمک یکی از دوستان این مراحلی که گفتید رو رفتم ولی باز زبان کامپیوتر عوش نشد. زبان کیبورد عوض شد میتونم که فارسی تایپ کنم . یه بخشهای کوچکی از منوی ویندوز هم عوض شده و انگلیسی شده ولی نه همه چیزش. اگه میتونید بیشتر راهنماییم کنید یا اگه فکر میکنید راه بهتری هست و .... من حتی یه دور English language pack رو نصب کردم ولی عمل نکرد ولی مطمون نیستم که مشکل از فایله که من گرفتم بوده یا مسیر اشتباهی رو رفتم یا ..... در هر صورت هر راهی که به نظرتون میرسه ممنون میشم بگید. این لپتاپ خیلی گرون برای من تموم شد حدود 200 دلار اضافه مجبور شدم بدم آخرش هم که زبانش اینطوریه و نمیتونم که کاریش بکنم. باز ممنون از کمکتون

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ویندوزش رو عوض کن با خیال راحت انگلیسی نصب کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •