تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: مشكل در پاك شدن درايو سيستم لب تاپم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

14 مشكل در پاك شدن درايو سيستم لب تاپم

سلام
    من يك مشكل اساسي در مورد نصب ويندوز7 پيدا كردم.لطفا كمكم كنين
    لب تاپ من sonyهست.حدود يك سال پيش براثر اشتباه خودم ويندوز اورجينالم رو از دست دادم و ديگه هيچ وقت نتونستم برش گردونم واز اون به بعد از ويندوزهاي ديگه 7استفاده مي كنم.دو روز پيش خواستم ويندوز7نصب كنم و زمان انتخاب درايور و فرمت اون ، درايو سيستم رو كه 100مگ بود رو فرمت كردم بعد از اون درايو C رو فرمت كردم تا ويندوز رو نصب كنم.حالا وقتي مرحله اول ويندوز نصب ميشه و ري استارت ميشه پيغام خطاي پيدا نشدن فايل هاي sys رو ميده و اصلا به مرحله ي بعدي نميره
    نمي دونم چيكار كنم.گير كردم.كمكم كنين لطفا
    خيلي حالم بده از اين خرابكاريم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام مجدد
    دوباره پارتيشن بندي كردم و ويندوز نصب شد. مرسي
    Last edited by asiyeh_alipour; 18-08-2013 at 13:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام مجدد
    اما فقط يك روز دوام داشت.فرداي اون روز پيغام خطاي زير رو ميده
    دوتا پيغام هست
    The configuration for an element whitin the object is invalid in the boot configuration data store

Windows Boot Configuration Data (BCD) store file contains some invalid information 0xc0000024

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شما هم درایو 100 مگی و درایو سی رو حذف کن و پارتیشن بندی نکن همینجور روش کلیک کن و خودش درست میشه ببین حل میشه اگه نشد باید با نرم افزار های تست هارد ببینی هاردت مشکل نداره شاید از mbr هارد باشه که میتونی با برنامه partition table doctor درستش کنی راحت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    كاري كه گفتين رو انجام دادم و وقتي خواستم درايو سي رو فرمت كنم گفت نمي توني فرمتش كني+هيچ درايو ديگه اي رو.رفتم توي commad prompt از اونجا با دستورات داس تونستم فرمتش كنم.حالا وقتي ويندوز نصب ميشه در مرحله اول پيغام خطا ميده كه فايل هاي موردنياز ويندوز از قبيل فايل هاي پوشه يsystem32 قابل خوندن نيست و كار رو خاتمه ميده
    يك خطاي اوليه ش اينه
    windows can not install required files.the file may be corrup or missing.make sure all files required for installation are available and restart the installation.
    مطمئنم سي دي نصب ويندوزم درسته.جتي سي دي جديد خريدم بازم همين پيغام رو ميده.
    خيلي گيج شدم واقعا.تا حالا اينقدر ويندوز عوض كردن اذيتم نكرده بود. به قول شما شايد مشكلي واسه هاردم پيش اومده باشه
    در مورد برنامه اي كه فرمودين تحت ويندوز نيست؟ مي تونم بدون ويندوز هم اجراش كنم كه ايشالا اگه مشكلي باشه رفع بشه؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ببین اگه میتونید مجموعه دیسک هایرن بوت رو از بازار بخرید و با اون میتونید هاردتون رو کاملا فرمت یا mbr رو درست کنید احتمال داره ازاون باشه چون من چندتا از همین مشکل رو اینطوری حل کردم
    شما میتونی یه پارتیشن بندی مثل اکرونیس رو دانلود و بوتیبل کنید ولی اذیت میکنه بهتره همون رو گیر بیارید اگه تونستید نسخه 15.2 ریستور ادیشن دیسک هایرن بوت رو گیر بیارید تا بتونی از تمام ابزار هاش استفاده کنی
    میتونی از ویندوز لایو یا لینوکس لایو استفاده کنی و بری داخل ولی در اون ابزار خاصی و کارامد نیست فقط میتونی فرمت کنی بهتره از این دیسک که گفتم گیر بیاری خیلی به وفور یافت میشه ولی این ورژن خیلی عالیه واسه یه عمر کافیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام من لپ تاب ایسر دارم روش ویندوز 8 نصب کردم...تو درایورهامم بلو توث نصبه...
    ولی نمیدوم چرا علامت بلوتوث پایین سمت راست نمیاد حتی کلید fn+ f3 رو هم میزنم نمیاد..؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنونم دوست عزيز.
    چشم حتما ميرم دنبال مجموعه ش و تهيه ش مي كنم.وحتما نتيجه رو بهتون اعلام مي كنم.
    خيلي ممنونم
    دعا كنين درست بشه.

9. این کاربر از asiyeh_alipour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من سي دي هايرن رو تهيه كردم و هارد رو فرمت و پارنيشن بندي كردم و برنامه مربوط به اصلاح فايلMBR رو هم اجرا كردم.اما نمي دونم موفق شدم كه MBRرو درست كنم يا نه!
    اما هنوز اين پيغام رو روي صفحه مي بينم و نمي گذاره كه به كارم ادامه بدم boot MGR is mising

و ضمن اينكه وقتي مي خوام ويندوز رو نصب كنم مي گه نمي تونه درايو رو فرمت كنه و منتظرم مي مونه تا لي تاپ رو خاموش كنم
    ميشه راهنماييم كنين؟ ممنونم

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خب شما با همون دیسک تحت داس یه پارتیشن جدید تشکیل بدید
    با برنامه اکرونیس و پارتیشن مجیک خیلی راحت میتونی تحت داس پارتیشن ها رو ایجاد کتی
    یا میتونی بری تو ویندوز لایو از طریق همین سی دی اونجا برو پارتیشن رو دوباره بساز ببین جل میش

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •