تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: corner

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض corner

درود و سلام خدمت شما دوستان عزیز
    نماز روزهاتون قبول باشه
    گفتم اینجا کسی کار خاصی نمی کنه من یه کاری بکنم البته قرار نیست کار خاصی بکنم .
    یه کار ساده یعنی خیلی ساده رو قراره کار بکنم ، گوشه ی یه اتاق که کتابخونه و صندلی اجزای اصلی کار هستن و کتابخونه رو قراره پر کنم معلوم نیست با چی ولی یه کاریش می کنم .
    از مدل صندلی زیاد خوشم نمیاد ، عوضش می کنم ، می خوام یه پنکه هم مدل کنم بزارم کنارش با یه آباژور .
    تا الان که بیس کار رو زدم ، کتابخونه هم با اسکریپت ساخته شده ، نور پردازی هم با hdri انجام شده .

.
    .
    .

یا علی
    Last edited by Lord-Voldemort; 07-11-2013 at 22:48.

2. 6 کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

بله بله حتما نظراتتون رو انجام میدم

-
    این هم ادامه کار ..
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Lord-Voldemort; 10-08-2013 at 11:31.

4. 5 کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال smspersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام
    کار خیلی زیبای شده ولی به نظرم باید روی نورش بیشتر کار کنی ؟؟

6. این کاربر از smspersia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

ادامه کار ، ببخشین کوچیه ، فقط برای دید کلی بود با تنظیمات نسبتا بالا .
    نظراتتون روبگین .

8. این کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

تموم شد ....
    من الان یه چیزی متوجه شدم که عکسهام رو که توی اپلودسنتر هشت پیک یا سایت پی سی ورلد اپلود می کنم کیفیتش از بین میره .
    ---
    این رندر ها +پست پراداکشن

Last edited by Lord-Voldemort; 09-08-2013 at 23:37.

10. 2 کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز..
    آفرین آفرین... گاهی وقت ها برای دوری از این زندگی خسته کننده، وقتی به طرح های دیگران نگاه می کنم، یه حس آرامش دهنده ای بهم میده.. چون دوستان محیط های زیبایی رو می سازند که آدم با دیدنشون ریلکس میشه، و بودن توی اون محیط رو آرزو می کنه... اصلا یادم میره سه بعدیه..

من چند تا نظر دارم، اما خب شاید هم نظراتم درست نباشه، فقط جهت اینکه شاید کمکی به شما بشه عرض می کنم

1-اون پنکه کلا تو مخه! چون رنگش سفید سفیده و نمی دونم چرا با رنگ یکپارچه سفیدش با محیط سازش نداره.. چون یکپارچه سیده و ناگهان چشم رو به سمت خودش میبره.. انگار موازنه ی تصویر رو به هم ریخته..
    2-توی رندر اول نور خیلی سرده و رنگش مایل به آبیه، اما توی رندر پست دوم رنگ به نظر مایل به زرده و خیلی بهتر از قبلی شده.
    3- کاش یه ذره محیط ات رو بزرگ تر می کردی تا بتونی اون قسمتی از کف زمین، که پاشش نور خورشید (که از پنجره تابیده شده) هم بیشتر نشون بدی..
    4- اون پنکه هم وردار
    5- فکر کنم اگر روی دیوار از رنگ کرم استفاده کنی و یه طرح نمای مدرن (مخلوط با قهوه ای سوخته + کمی پتینه کاری) هم به دیوار بدی، واقعا عالی شه!..

در کل از کارت و هدفت خوشم اومد... چیدمان کتابخونه هم عالی!

اگه از مواردی که عرض کردم (نمای مدرن دیوار و ...) عکسی هم خواستی بگو تا سریعا تقدیمت کنم
    Last edited by mard_khasteh; 10-08-2013 at 11:00.

12. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی تکسچر کتاب های طبقه ی بالات هم وض کن، خیلی تکراریه..

یه نظر دیگه هم دارم!
    اگه می خوای به همین شکل دیوارت سفید باشه (مثل خونه های اروپایی) ، حتما از یه تکسچر درخت و سبزه در پشت کار استفاده کن، که با رفلکت اش نشون بده که این خونه ی زیبا توی یه طبیعت اروپایی (مثل انگلیس و فرانسه) قرار داره..

hdr هم اگه استفاده کنی که بهتر..

البته محیط ات کوچیکه و شاید نظرات من کمی بیش از حد باشه.. ولی من بودم همین کارو می کردم.. دیتیل خوبیه

به هر حال موفق باشی..

14. 2 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

سلام دوست عزیز..
    آفرین آفرین... گاهی وقت ها برای دوری از این زندگی خسته کننده، وقتی به طرح های دیگران نگاه می کنم، یه حس آرامش دهنده ای بهم میده.. چون دوستان محیط های زیبایی رو می سازند که آدم با دیدنشون ریلکس میشه، و بودن توی اون محیط رو آرزو می کنه... اصلا یادم میره سه بعدیه..

من چند تا نظر دارم، اما خب شاید هم نظراتم درست نباشه، فقط جهت اینکه شاید کمکی به شما بشه عرض می کنم

1-اون پنکه کلا تو مخه! چون رنگش سفید سفیده و نمی دونم چرا با رنگ یکپارچه سفیدش با محیط سازش نداره.. چون یکپارچه سیده و ناگهان چشم رو به سمت خودش میبره.. انگار موازنه ی تصویر رو به هم ریخته..
    2-توی رندر اول نور خیلی سرده و رنگش مایل به آبیه، اما توی رندر پست دوم رنگ به نظر مایل به زرده و خیلی بهتر از قبلی شده.
    3- کاش یه ذره محیط ات رو بزرگ تر می کردی تا بتونی اون قسمتی از کف زمین، که پاشش نور خورشید (که از پنجره تابیده شده) هم بیشتر نشون بدی..
    4- اون پنکه هم وردار
    5- فکر کنم اگر روی دیوار از رنگ کرم استفاده کنی و یه طرح نمای مدرن (مخلوط با قهوه ای سوخته + کمی پتینه کاری) هم به دیوار بدی، واقعا عالی شه!..

در کل از کارت و هدفت خوشم اومد... چیدمان کتابخونه هم عالی!

اگه از مواردی که عرض کردم (نمای مدرن دیوار و ...) عکسی هم خواستی بگو تا سریعا تقدیمت کنم
    سپاس دوست عزیز ، دقیقا درسته ، منم همیشه با دیدن کار های دوستان حس آرامشی خاص می گیرم . ولی این مورد در مورد کار های تاپ هست نه کار من
    هنوز جا داره تا به اون سطح برسه .
    1- پنکه حذف میشه
    2- اونها تست نور بود اگه منظورتون پست اول و دوم هست پست پنجم فاینال هست : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- چون سیستمم ضعیفه نمی تونم توش حرکت کنم وگرنه که کل اتاق رو درست می کردم
    4- چشم
    5- توی پست پنجم رنگ دیوار خاکستری مایل به سیاه شده ، من رنگ سپید کار کردم زیاد خوب نشد . ولی این چیزی که شما گفتین رو نمی دونم چیه اگه رفرنسی ازش بزارین . تست می کنم اگه خوب شد که از اون مدل دیوار استفاده می کنم

راستی تکسچر کتاب های طبقه ی بالات هم وض کن، خیلی تکراریه..

یه نظر دیگه هم دارم!
    اگه می خوای به همین شکل دیوارت سفید باشه (مثل خونه های اروپایی) ، حتما از یه تکسچر درخت و سبزه در پشت کار استفاده کن، که با رفلکت اش نشون بده که این خونه ی زیبا توی یه طبیعت اروپایی (مثل انگلیس و فرانسه) قرار داره..

hdr هم اگه استفاده کنی که بهتر..

البته محیط ات کوچیکه و شاید نظرات من کمی بیش از حد باشه.. ولی من بودم همین کارو می کردم.. دیتیل خوبیه

به هر حال موفق باشی..
    در مورد کتاب ها تا حالا چند بار ادیتشون کردم بازم تکراری داره ، چشم دوباره ادیتشون می کنم

من تا حالا توی هیچ کار تری دی ندیدم همچین چیزی ،پست پنجم نهایی هست پست اول و دوم و چهارم فقط تسته

hdri خوب در نمیاد ، خودم خیلی می خواستم ولی هم سیستم نمی کشید(نویز زیاد میشد البته عموما باید این طور نشه ولی شد دیگه ) و هم نورش خوب نمیشد.

چشم حالا دوباره قراره عوضش کنم . نظرات شما رو انجام میدم دوست عزیز از اینکه وقت گزاشتین و کار رو نقد کردین بسیار ممنون .

16. این کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر تو...
    چرا فکر کردی کارت تاپ نیست؟ کار تاپ هم از همینجا شروع میشه
    پتینه کاری به هنر های نقاشی روی دیوار میگن، که روی دیوار کارهای هنری و گرافیکی انجام میدن..
    راستش اول به نظرم رسید بد نیست برای کمی واقعی تر شدن محیط روی دیوار هم یه گوشه ای از پتینه رو بندازی.....
    اما الان میبینم که چون محیط شما مربوط به کتابخونه هست، و یه کمی رسمی تره فکر کنم پتینه کاری اگه نباشه هم بد نیس.. در کل ببین خودت چطوری پایه هستی...
    پتینه :

---------------------------------------------------

راستی یه نکته ای رو از اول هم خواستم بگم، گفتم اگه بگم دیگه زیاد تر از کوپون حرف می زنم

ببین نورپردازیت خیلی قشنگه ها، اما یه مقدار غیر حقیقیه! چرا؟ چون نور هیچ وقت نمی تونه در حالت واقعی و طبیعی به اون شکل داخل قفسه ها پخش بشه!
    بگما، این کارت از لحاظ قشنگی کار رو خیلی قشنگ کرده، اما از لحاظ واقعی بودن، هیچ وقت نور به این شکل داخل قفسه ها پخش نخواهد شد. درست نمی گم آیا؟

ویرایش : الان متوجه شدم که کتابخونه به خاطر اون قسمت پایین دیوار (اسمش چی بود؟ پادیواری؟ ) به دیوار نچسبیده و واسه همین نو اومده داخل قسه!

-----------------------------------------------------------

نکته ی بعدی اون طیف سبزی هست که گفتم بیان کننده ی اینه که اتاق ما در یک باغ اروپایی مثلا قرار داره..
    اگر بتونی چنین طیفی رو به اتاقت بدی، به نظرم قشنگ میشه!
    البته باز خودت فکر کن ببین با چه محیطی حال می کنی.. شاید هدفی که توی ذهن خودته اگه اجرا کنی بیشتر به نتیجه برسی...

در راحت ترین روش اینه که به نور ات تسچر سبز بدی، البته شدت سبزی اش باید بی نهایت کم باشه....
    در مورد بعدی، همون Hdr یه اتاق هست (حتی با پسوند jpg یا tif که خودت درستش کردی) که به سمت یه پنجره با محیط سبز باز میشه...

نکته ی بسیار مهم دیگه !
    سعی کن یه آبجکت مثل همون پنکه رو دقیقا بغل دوربین بزاری، طوری که فقط قسمت بسیار کمی از پره ی پنکه از دوربین مشخص بشه...
    اونوقت بعد از رندر ، با استفاده از Zdepth وی ری و Blur کردن در فتوشاپ یه حالی به این پنکه میدی در حد تیم ملی....................... !!!!!!
    به نظر من این کار خیلی طرح ت رو واقعی تر می کنه!
    من از همون اول هم به این پنکه هه امید داشتم

-------------------

دیگه راجع به گرد و خاک درست کردن بسیار جزئی توی قفسه ها صحبت نکنیم، چون میدونم خیلی خسته خواهی شد و من هم دارم زیادی صبحت می نمایم
    و البته چون نمای شما مدرن هست گرد و خاک هم نزاری بهتره..

------------------------------
    Last edited by mard_khasteh; 10-08-2013 at 14:16.

18. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

درود بر تو...
    چرا فکر کردی کارت تاپ نیست؟ کار تاپ هم از همینجا شروع میشه
    پتینه کاری به هنر های نقاشی روی دیوار میگن، که روی دیوار کارهای هنری و گرافیکی انجام میدن..
    راستش اول به نظرم رسید بد نیست برای کمی واقعی تر شدن محیط روی دیوار هم یه گوشه ای از پتینه رو بندازی.....
    اما الان میبینم که چون محیط شما مربوط به کتابخونه هست، و یه کمی رسمی تره فکر کنم پتینه کاری اگه نباشه هم بد نیس.. در کل ببین خودت چطوری پایه هستی...
    پتینه :

---------------------------------------------------

راستی یه نکته ای رو از اول هم خواستم بگم، گفتم اگه بگم دیگه زیاد تر از کوپون حرف می زنم

ببین نورپردازیت خیلی قشنگه ها، اما یه مقدار غیر حقیقیه! چرا؟ چون نور هیچ وقت نمی تونه در حالت واقعی و طبیعی به اون شکل داخل قفسه ها پخش بشه!
    بگما، این کارت از لحاظ قشنگی کار رو خیلی قشنگ کرده، اما از لحاظ واقعی بودن، هیچ وقت نور به این شکل داخل قفسه ها پخش نخواهد شد. درست نمی گم آیا؟

ویرایش : الان متوجه شدم که کتابخونه به خاطر اون قسمت پایین دیوار (اسمش چی بود؟ پادیواری؟ ) به دیوار نچسبیده و واسه همین نو اومده داخل قسه!

نکته ی بعدی اون طیف سبزی هست که گفتم بیان کننده ی اینه که اتاق ما در یک باغ اروپایی مثلا قرار داره..
    اگر بتونی چنین طیفی رو به اتاقت بدی، به نظرم قشنگ میشه!
    البته باز خودت فکر کن ببین با چه محیطی حال می کنی.. شاید هدفی که توی ذهن خودته اگه اجرا کنی بیشتر به نتیجه برسی...

در راحت ترین روش اینه که به نور ات تسچر سبز بدی، البته شدت سبزی اش باید بی نهایت کم باشه....
    در مورد بعدی، همون Hdr یه اتاق هست (حتی با پسوند jpg یا tif که خودت درستش کردی) که به سمت یه پنجره با محیط سبز باز میشه...

نکته ی بسیار مهم دیگه !
    سعی کن یه آبجکت مثل همون پنکه رو دقیقا بغل دوربین بزاری، طوری که فقط قسمت بسیار کمی از پره ی پنکه از دوربین مشخص بشه...
    اونوقت بعد از رندر ، با استفاده از Zdepth وی ری و Blur کردن در فتوشاپ یه حالی به این پنکه میدی در حد تیم ملی....................... !!!!!!
    به نظر من این کار خیلی طرح ت رو واقعی تر می کنه!
    من از همون اول هم به این پنکه هه امید داشتم

-------------------

دیگه راجع به گرد و خاک درست کردن بسیار جزئی توی قفسه ها صحبت نکنیم، چون میدونم خیلی خسته خواهی شد و من هم دارم زیادی صبحت می نمایم
    و البته چون نمای شما مدرن هست گرد و خاک هم نزاری بهتره..

------------------------------
    واقعا ممنون که وقت می زاری و کار رو نقد می کنی و از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز هم کمال تشکر رو می کنم که با پست و تشکرشون روحیه می دن
    --
    اینها خیلی قشنگن ولی به این کار نمیان : ممنون
    -------------
    در مورد نور پشت کمد که نور مخفیه :لول
    ------
    من خودم با نور زرد بیشتر حال می کنم ، شاید تستش کردم ، ممنون
    -------
    پنکه که حذف میشه ولی این کار برای کلوز آپ ها هستش که توی رندر دومی که کاپ سمت چپ هست انجام دادم و کمی بلور شده .
    منم به پنکه امید داشتم ولی الان ناامید شدم .

بازم بابت نقد ممنون

20. این کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •