تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: مصاحبه جنجالی فلاویولوپز:مردم ایران چیزی از فوتبال نمی فهمند!

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مصاحبه جنجالی فلاویولوپز:مردم ایران چیزی از فوتبال نمی فهمند!

مصاحبه جنجالی فلاویولوپز: در تبریزمدام زلزله می آمد و دزدی می شد ! / مردم ایران چیزی از فوتبال نمی فهمند / کاپیتان تراکتور بارها مرا کتک زده و به من توهین کرده/ هرکاری می کنم تا پولم را بگیرم

مردم تبریز به من ربطی ندارند من احساس خطر میکردم و مادرم میگفت در شهری که دزدی زیاد است و پیوسته زلزله میاید نمان در آنجا نمیتوانی راحت زندگی کنی
    سایت گل - فلاویو لوپز، بازیکن پرتغالی تراکتور سازی که پس از رفتن به تعطیلات به ایران بازنگشته است، در حال خوش گذرانی در پرتغال و اسپانیا است.
    وی در تبریز به یکی از بازیکنان محبوب این تیم تبدیل شده بود و هواداران علاقه بسیاری به ادامه حضور وی در تراکتورسازی داشتند. درحالیکه حالیک سال از قرارداد فلاویو همچنان باقی مانده است او برای برنگشتن به ایران دلایل خود را دارد.مصاحبه جنجالی او که در نهایت به فحش و ناسزا ختم شده ، از ایتجا آغاز می شود که :
    در دوسالی که در باشگاه حضور داشته هنوز پولم را کامل نگرفته ام. در این خصوص چه اقداماتی کردی؟
    با گرفتن وکیل و شکایت به فیفا خواستار پول خود شدم. همچنین وکیل خود را برای گفتگو با باشگاه معرفی کردم که شاید دوباره با باشگاه به توافق برسم
    به توافق رسیدی ؟
    مسئولان باشگاه خواستار برگزاری جلسه ای با من در ترکیه شدند که من نرفتم و گفتم که : اگر مرا می خواهید به پرتغال بیایید تا در لیسبون باهم صحبت کنیم
    اما تو قرار داد دو ساله با باشگاه داری و موظفی از حرف باشگاه تمکین کنی
    من بارها گفته ام که آنها پول مرا نداده اند و برای همین چون درصدی از حقوقم را نگرفته ام میتوانم به فیفا شکایت کنم که این کار را هم کردم چون حق با من است
    مشکل تو فقط نگرفتن قسمتی از حقوقت است؟
    این یکی از مشکلات من است چندین ماه پیش که خود شما در هتل پارس با من مصاحبه کردید به شما گفتم که من دیگر دوست ندارم در ایران بمانم و به شما گفتم که مادر من تلفنی به من گفته بود که دیگر در آنجا نمان چون آنجا نا امنی است و دزدی میشود حتی اگر یادتان باشد به شما گفتم که به آپارتمان من دزد آمده بود و چون دلارهایی که من از باشگاه گرفته بودم دست یکی از دوستانم به اسم وحید بود خوشبختانه دزد نتوانسته بود چیز خاصی با خود ببرد. از آن روز به بعد که که در تبریز هر روز زلزله میامد و جان من در خطر بود
    : میدانی که در هر جای دنیا امکان دارد دزدی صورت بگیرد حتی در پرتغال کشور خودت . در ضمن مگر مردم تبریز و آذربایجان در زلزله ها در خطر نبودند پس چطور میتوانی بگویی با بقیه فرق داری؟
    مردم تبریز به من ربطی ندارند من احساس خطر میکردم و مادرم میگفت در شهری که دزدی زیاد است و پیوسته زلزله میاید نمان در آنجا نمیتوانی راحت زندگی کنی
    : پس چرا همان موقع نرفتی؟
    چون باید صبر میکردم که بتوانم تمام پولم را بگیرم و الان نیز هر کاری بتوانم میکنم تا پولم را بگیرم
    : خب گرفتن پول و دزدی و زلزله ... دیگر چه مشکلی داشتی که اینقدر با عصابانیت صحبت میکنی؟
    بازهم مشکل داشتم .. بله من از بازیکنانی که شما تبریزی ها سنگشان را به سینه میزنید و برای شما اسطوره هستند بارها در تمرین و رختکن کتک خوردم و توهین شدم . همین کاپیتانِ...(ناسزا از طرف لوپز به اسدی) شما مرا بارها زده و یا آن یکی و چند نفر دیگر. مردم شهر شما هیچ چیز را نمیفهمند آنها حتی فوتبال را هم نمیفهمند .
    : فکر نمیکنی توهین کردن به مردمانی که از صمیم قلب تو را در استادیومها تشویق میکردند و تورا دوست میداشتند کار انسانی نیست؟
    برای من شغلم از هر چیزی مهمتر است برای من پول لعنتی شما برای من تراکتور لعنتی شما برای من تبریز لعنتی شما و ایران لعنتی شما مهم نیست برای من زندگی خودم مهم است من پولم را میخواهم و به آنجا برنمیگردم حالا دل هر کس میخواهد بشکند
    مجید جلالی، سرمربی جدید تیم خواستار صحبت با تو بود
    من نمی خواهم برگردم و حاضر به صحبت کردن با چنین افراد لعنتی نیستم. قرارداد من با تراکتورسازی تمام شده است و حاضر به بازگشت به کشور ایران نیستم.تا دیروز ایرانیان می گفتند که کیروش بد است. اینها چیزی از فوتبال نمی فهند کلا" شما ها فقط اسم کارهایی که میکنید فوتبال است وگرنه هیچ چیز از فوتبال نمیفهمید.
    فکر میکنی با این حرفهایی که زدی دوباره بتوانی پا به کشور ما به شهر ما بگذاری؟
    من شکایت کردم آن لعنتی ها هم هر کاری دوست دارند بکنند.

توضیح : این مصاحبه در روزنامه خبرورزشی امروز منتشر شده است

2. 6 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASTER OC 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجـــــــب

4. این کاربر از MASTER OC 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdig20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

وقتی نظارت نباشه تو گرفتن بازیکنای خارجی باشگاهها میرن هر کس و ناکسی رو میارن و عاقبتش هم میشه این:banghead:
    این جز معدود کسایی هست که اومده ایران و اینقدر از اینجا بد گفته,البته یکی دوتا استثنا دیگه مثله این یودن,مثلا اون سرمربی کروات سپاهان و مس کرمان,که اسمشو یادم رفته,یا ی بسکتبالیست آمریکایی که تو صباباتری بازی میکرد!
    امیدوارم که دیگه همچین مسایلی رو نبینیم...

ویرایش: منظورم لوکا بوناچیچ بود!
    tApAtAĺK
    Last edited by mehdig20; 09-07-2013 at 00:00.

6. این کاربر از mehdig20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مصاحبه تکذیب شد

بازیکن سابق تراکتورمصاحبه اش را تکذیب کرد/ لوپز:به مردم ایران توهین نکردم

هافبک پرتغالی فصل گذشته تراکتورسازی مصاحبه منتسب به خود را در صفحه اجتماعی اش تکذیب کرد.

دیروز مصاحبه ای از فلاویو لوپز منتشر شده بود که در آن وی حرفهای عجیبی را علیه باشگاه سابقش، مردم تبریز و همچنین فوتبال ایران مطرح کرده بود.

او گفته بود که تراکتورسازی مدتهاست پولش را نداده و از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است. ضمن اینکه دیگر دوست ندارد به ایران برگردد چون زندگی در این کشور برایش سخت است.

حرفهای لوپز باعث شد که خیلی از هواداران تراکتورسازی تصمیم بگیرند در شبکه اجتماعی از وی انتقاد کنند.با این همه فلاویو در صفحه اش در شبکه اجتماعی عنوان کرده که مجبور است سکوتش را بشکند تا یکسری موارد را برای مردم ایران و به خصوص هواداران تراکتورسازی توضیح دهد.

لوپز در صفحه اجتماعی خود نوشت:طی این مدت با هیچ روزنامه ایرانی مصاحبه نکرده ام و مصاحبه چاپ شده از قول من کذب و غیر واقعی است.

وی افزود:وقتی در تبریز بودم،طرفداران تراکتورسازی از من حمایت می کردند و با نیرویی که می دادند در قلب و روح من بودند.من عاشق آنها هستم و احترام زیادی برایشان قائلم.هیچوقت محبت هایی که آنها به من کردند را فراموش نمی کنم.در واقع وجدانم به من اجازه نمی دهد به کسی توهین کنم.

لوپز افزود:نمی گذارم حیثیتم لکه دار شود و نامم در اینگونه موارد خراب شود.برخی خواستند از نام من سو استفاده کنند تا به اهدافشان برسند.من هرگز به مردم ایران توهین نکردم.

واکنش هواداران لوپز در شبکه اجتماعی هم جالب است.
    عده ای حرف او را باور نکرده اند و گفته اند که لوپز به خاطر پول از تراکتورسازی جدا شده با این همه بیشتر طرفداران تیم محبوب تبریزی از بازیکن فصل گذشته تیمشان دفاع کرده اند و گفته اند که منتظر بازگشت او به فوتبال ایران هستند.

به گزارش اوج نیوز

8. 8 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دسته دو تيمداري كنن بازيكن بومي داشته باشن ارزشش هزاران برابره!متاسفم حضور يك خارجي حتي يك بي سروپايي كه فقط شايد تو تبريز

ميتونست به نان و نوايي برسه!در كشور ما برملا شدن يك سري حقايق رو در پي داره كه اصلا به مذاقمان خوش نياد شايد!

10. 2 کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اتفاقا جالبیش اینه تبریز یکی از امن ترین شهرهای ایران که هیچ .. جهانه .. تو این شهر شما یه گدا نمیتونید پیدا کنید .. من نه آذریم نه فامیله آذری دارم بلکه فقط دارم واقعیتو میگم .
    متاسفم برای این لات و لوتهای بی فرهنگ پرتغالی ... پرتغال خودش یکی از بی فرهنگ ترین کشورهای جهانه

12. 5 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اگه این قضیه درست باشه که خیلی ضایس
    برگشته همه چیز گفته حالا هم میخواد پولشو بگیره و بره
    واقعا مسئولان مقصرن که اینجور بازیکنان رو میارن
    معلوم نیست درجه چندمه جهانه
    بعد میان تو ایران برای خودشون شاهانه زندگی میکنن (همه ی بازیکنای خارجی تو ایرانو میگم)

14. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال "R E Z A"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

16. 2 کاربر از "R E Z A" بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز al pacino_masoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

روزنامه ی که این مصاحبه جعلی رو چاپ کرده خبر ورزشی بوده

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دو حالت داره :
    1. متاسفم واسه این بازیکن پرتغالی که با توجه به علاقه ای که از طرف تماشاچی ها بهش بوده این حرفا رو زده
    2.خیلی خیلی متاسفم واسه خبر ورزشی که همچین مصاحبه ی جعلی رو چاپ کرده

19. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •