تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: گذاشتن ICON بر روی فولدر با نام فارسی

داره خودمونی میشه hirad_g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اصفانی دارم میشم...

پيش فرض گذاشتن ICON بر روی فولدر با نام فارسی

سلام.

من هر کاری میکنم، نمیتونم روی فولدر هایی که اسمشون فارسیه، آیکون بذارم. اصلا شکلش تغییر نمیکنه.... تو xp از این مشکلا نبود.. (با انگلیسی ها مشکلی ندارم)

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما با این روشی که میگم برین ببینید میتونید اون فلدری که روی اون اسم فارسی دارین آیکن خودتون جایگزین کنید یا که نه البته در این روش فلدر پیش فرض ویندوز به شکل فلدر مورد نظر شما در میاد که با فونت فارسی مشکل داره یاکه نه

ابتدا همون آیکون خودتون که قرارهست روی پوشه موردنظر اعمال کنید داخل یکی از درایوها کپی کنید بعد منوی run اجرا داخلش دستور regedit وارد اینتر کنید بعدشم به مسیرپایین از رجیستری برین اول

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد طبق شکل پایین بترتیب شماره عمل کنید در قسمت شماره 2 روی گزینه Explorer کلیک راست بعد یک کی یا همون فلدر جدید درست کنید

کد:

در مرحله بعد طبق شکل پایین عمل کنید در قسمت شماره 5 اسم Shell Icons روی فلدر موردنظر که در مرحله قبل ساختین اعمال کنید روی همین گزینه Shell Icons بعد کلیک کنید در پنجره سمت راست کلیک راست گزینه New بعدشم گزینه String Vaule رو انتخاب کنید اسم همین رشته مورد نظر به 3 تغییر بدین طبق شماره 6 بعد روی همین رشته یا گزینه دبل کلیک کنید در کادری که برای شما باز میشود دستور پایین وارد اینتر کنید

کد:

نکته: در دستور بالا منظور از e اون درایوی میشود که گفتم فایل آیکون خودتون داخل اون کپی کنید کنید که شما باید اسم درایو خودتون بجای e اعمال کنید منظور از D Studio Max.ico هم اسم آیکون من میشود حالا از شما هر اسمی دیگه ای که بود باید اون اسم جایگزین کنید بعدم اینتر کنید رجیستری رو ببنیدین سیستم log off کنید از نوع وارد ویندوز بشین

کد:

بعد طبق شکل پایین اقدام وقتی اقدام به ساخت New Folder کنید عکس آیکن شما بجای عکس پیش فرض یکی ویندوز باید قراربگیرد بعد اسم فلدری که به وجود اومد به اون اسمی که بصورت فارسی تمایل دارین ست کنید

کد:

برای اینکه باز فلدر پیش فرض ویندوز بجای آیکن فلدر خودتون انتخاب کنید روی یکی از فلدرهایی که بصورت آیکن اختصاصی شما در ست شده کلیک راست بعدشم طبق شکل پایین بترتیب شماره عمل کنید فقط در کادر شما 3 این دستور پایین وارد اینتر کنید بعدشم میتونید فلدر پیش فرض ویندوز انتخاب کنید .

کد:
    کد:

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •