تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ساخت كليپ براي يك شهيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض ساخت كليپ براي يك شهيد

سلام به دوستان.من هرچي سوال ميذارم كسي جواب نميده.خواهشا اين يكي رو جواب بدين.من يه سري عكس و فيلم از يه شهيد دارم.بهم گفتن كليپ بسازم و قراره روز چهلمش روي پرده پخش بشه..خواهشا كمك كنيد در اين موارد:

رويه عكسايه شهيد چه آهنگي بذارم كه همه متاثر بشن؟(شهيد ماله همين زمانه نه زمان جبهه)
    چه افكتهايي براي جذاب شدنش بهش بدم؟آبجكت و ... چي بذارم توي كليپ؟

و در آخر اگه كسي نمونه كليپ يا پروژه آماده پريمير داره برام بذاره خيلي خيلي ممنونش ميشم..واقعا تاحالا براي شهيد كار نكردم نميتونم ايده بدم..ممنون ميشم كمكم كنيد.اجرتون با شهدا

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

شهید مال همین زمان ؟ خوب کجا بوده به چه دلیل بوده ؟ همین جوری که نمیشه گفت چه اهنگی و چه افکتی بهش بدی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شهید مال همین زمان ؟ خوب کجا بوده به چه دلیل بوده ؟ همین جوری که نمیشه گفت چه اهنگی و چه افکتی بهش بدی .

سوريه شهيد شده..براي دفاع از حرم حضرت زينب ديگه...وهابيون شهيدش كردن.با اين توضيحات ميتونيد راهنمايي كنيد ديگه؟

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

به نظر من از لحاظ موسیقی میتونی یه نوحه بزاری از یکی که داره از بد بودن وهابی ها میگه . الان تو ذهنم نیست دقیقا کی میخوند ولی شنیده بودم یه جایی . نوحه همراه با تصویر میتونه تاثیر گذار تر از موسیقی باشه . اگه هم میخوای موسیقی بزاری موسیقی واسه شهید زیاد ریخته .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

به نظر من از لحاظ موسیقی میتونی یه نوحه بزاری از یکی که داره از بد بودن وهابی ها میگه . الان تو ذهنم نیست دقیقا کی میخوند ولی شنیده بودم یه جایی . نوحه همراه با تصویر میتونه تاثیر گذار تر از موسیقی باشه . اگه هم میخوای موسیقی بزاری موسیقی واسه شهید زیاد ریخته .
    خسته نباشي!!!نوحه با تصوير بذارم پس تصوير خود شهيدو كجاش بذارم؟؟موسيقي براي شهيد زياد ريخته درستش نيست..مثه اينكه شما دوست نداريد براي شهدا قدمي برداريد..ممنون از نميچه راهنماييتو.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

قبل از هر کاری اعم از افکت و ... باید کارگردانی کنید
    این ویدئویی که میخوایید بسازید آیا قراره از یه جایی پخش بشه؟
    اگه بله شما نیاز به یک کار کارگردانی دارید که خودتون هم با کمی سعی میتونید از پسش بربیایید
    اگه نه کاره خاصی نیست .

در حالت کلی
    سکانس اول
    ابتدا زندگی نامه ی شهید رو به علاوه ی عکسهای قبل از شهادت (بهتره از زمان جوانی و حضور در جنگ و ... شون باشه) با ترتیب مناسب قرار میدید و زندگی نامش بصورت متن برای بیننده به نمایش درمیاد و همچنین گویندش متنو قرائت میکنه

سکانس دوم
    سخنرانی مقامات مرتیط با شهادت و صیانت همچنین قرائت حدیث های مرتبط که میتونه پس زمینش فیلم مرتبط یا عکس هم باشه

سکانس سوم
    شرح وقوع .یعنی چه انگیزه ای باعث این شهادت شد.تروریست ها تهدید کردن و بعد .... تا اینکه روز موعود رسید

سکانس چهارم
    شهادت و دستاورد آن و همچنین صحنه های مرتتبط و نیر پخش حرف و فیلم مقاماتی که در این مورد حرف زدن

سکانس پایانی
    توصیه ها و قدردانی ها و نیز احادیث و آیات

7. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بهترین نمونه ها که در دسترس همه هست.میتونید از اون ها ایده بگیرید.کامل ترین راهنمایی هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایشون به صورت حرفه ای گفتن.

9. این کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه samiei_m_j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    همون جور که دوستمون گفتن کار باید کاملا کارگردانی بشه فقط روی صداها هم خیلی دقت کن ، چون تاثیر بزرگی توی کار داره ، نمی تونم از اینجا دقیقا بگم چه آهنگی و چه مداحی ولی خودت می تونی با یکم تست کردنشون به نتیجه برسی
    موفق باشی

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اتفاقا چون این روزا تصمیم دارم یه کلیپ کوچیک در خصوص چند تن از شهدای سوریه درست بکنم، اومده بودم تو این قسمت به امید اینکه کسی قبل از من کار کرده باشه و بتونم یه خورده ایده بگیرم.... البته من دقیقا میدونم میخوام چیکار بکنم و فعلا سر گیر اوردن عکس گیر افتادم....

به نظرم رفیقمون نمی‌خواد فیلم بسازه و احتمالا مثل حقیر هدفشون ساختن یه کلیپ 4-5 دقیقه‌ای میباشه...

برای این مسئله هم بنده ایده‌ام همون قبل از شهادت، شهادت، و بعد امید و ادامه‌ی راه توسط سایرین و در نهایت سخنان حضرت اقا در خصوص تجاوز دشمن خارجی و تمام....

مسئله‌ی اصلی در ایران، گیر اوردن منابع برای کار کردن هستش که متاسفانه نیروهای نظامی ما، بحث تبلیغات رو اصلا بهش نمی‌پردازن و اینجوری میشه که ما اینجورییم!!....

عمق مسئله وقتی دیده میشه که من با 4 کلیپ رسمی از تست ام‌فور و کلاش نشون میدم همه جوره کلاش یا قوی تره یا همسطح! و دوستان توی این فروم تخصصی نظامی، همه کف و خون قاطی میکنن که اقا مگه ممکنه؟! :|

--------------
    حالا، کسی اهنگ( نوحه نه! اهنگ!) داره که تمش با حماسی شروع بشه، با غمگین ادامه پیدا بکنه و حماسی تموم بشه؟!!!
    یه سری اهنگ و اینای حماسی هست ولی کلا غمگین هستن و باید بهشون افکت و اینا اضافه کرد و کلا کار رو طولانی و پیچیده میکه! خلاصه که دوستان اگر بتونن کمک بکنن ممنون میشم....

مشخصا هدف پخش شدن در اینترنت و سایت‌های نظامی و فیس بوق و اینا هستش و به قولی قرار نیست جایی بخصوص پخش بشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •