تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: كدام آنتي اسپاي وار و كدام فاير وال با آنتي ويروسم سازگاره تو رو خدا زودتر كمك!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض كدام آنتي اسپاي وار و كدام فاير وال با آنتي ويروسم سازگاره تو رو خدا زودتر كمك!

از آنتي اسپاي وارهايي مثل :Ad-aware , Pest Patrol ,Spy Sweeper , Spyware Doctor و.... همچنين از فاير والهايي مانند jetico , outpost , zoom alarm pro و... كداميك با panda platinum internet security2006 سازگاره؟ لطفا به دادم برسيد , ضمنا" از بين فاير وال و آنتي اسپاي وار و آنتي ويروس سازگار ترتيب نصبش رو هم بهم بگيد. ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پيشنهاد مي كنم كه از McAfee AntiVirus & McAfee Personal Firewall استفاده كني.
    مك آفي خودش مراقبت مي كنه از آمدن spy اگر فايروال فعال باشه

Banned masoud908's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    :::: I.R :::: Tehran ::::

پيش فرض

منم مكافي توصيه ميكنم

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض لطفا" اگه ميشه در مورد خود سوالم راهنمائيم كنيد!

لطفا" اگه كسي قطعي مطمئنه در مورد سازگاري فايروال و آنتي اسپاي وار با آنتي ويروس خودم(كه در سوال مطرح كردم ) همچنين ترتيب نصبشون جواب بده ممنون ميشم.
    ضمنا" تا اينجا كه من شنيدم نسخه كامل مك آفي تو ايران آپديت نميشه!

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    چرا از آنتی ویروس پاندا استفاده می کنی ؟ این آنتی ویروس بسیار سرعت کامپیوترت رو کم می کنه در ضمن در تست های مختلف نیز بسیار ضعیف عمل کرده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته اگه شما واقعا به آنتی ویروستون علاقه دارید حرفی نیست اما اگه با تو ضیحات من ممکنه قانع بشید که آنتی ویروستون رو عوض کنید من میتونم بهترین انتخاب ها رو براتون بگم
    از بین آنتی ویروس
    kaspersky personal pro 5.0.x
    یا
    NOD32
    یکی رو انتخاب کن
    kasper دیتا بیس قوی ای داره اما nod سرعت اسکن بیشتر و هوش مصنوعی قوی تری داره kasper سنگین تره
    یه آنتی ویروس هم به عنوان آنتی ویروس غیر فعال نصب کن
    مانند
    antivir personal edition classic
    غیر فعال نصب کردن
    instal
    custom
    تیک قسمت Guard رو بردار از این آنتی ویروس به عنوان اسکن د ستی استفاده کن
    نصب nod32 به صورت typical باشه
    نصب kasper ساده است و تنظیم مشکلی نداره
    تنظیم nod 32 رو در تاپیک خودش می تونی به صورت pdf تحت عنوان بهترین تنظیمات nod32 بگیری
    برا anti spy
    ewido anti spyware بهترین گزینه است
    وبعد از اون
    spybot رایگانه از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر
    spyware doctor خوبه به شرطی که بتونی آپدیتش کنی اگه می خوای بگو تا بعدا بیشتر توضیح بدم
    spysweeper سرعت اسکن بالایی نداره یه کمم سنگینه
    adware se هم خوبه سبکه و مجانی
    از فایروالها
    اگه به تنظیماتش و چگونگی دادن rule واردی
    outpost pro 3.5
    jetico هم رایگانه اما کار باهاش سخته و سوالات زیادی می پرسه اگه باهاش راحتی و کار کردی خیلی خوبه
    اما من
    look n stop personal firewall
    رو پیشنهاد می کنم حجم این فایر وال فقط 0.7 مگ ه و تو تست از zone alarm pro و norton firewall بهتر بوده

یه تنظیم کوچولو داره اگه تصمیم گرفتی اینو استفاده کنی بگو تا بگم
    از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی بگیریش
    می بخشی که از پاندا بد گفتم ولی باور کن بالا خره باید اونو تغییر بدی من خودم مدتهاست رو آنتی ویروسهای مختلف کار کردم
    نورتون و مک کافی هم تو ایران آپدیت نمی شن سراغشون نرو که دردسر داره
    اگه سوالی بود در خدمتم
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض عذر ميخوام لطفا" در صورت امكان سوالاتم رو جز به جز و كامل راهنمائيم كنيد

سلام ممنون از جوابتون,راستش من سال گذشته از panda platinum 2005(تاكيد ميكنمplatinum و نه titanum)استفاده ميكردم, كه امكاناتش اينها بود: 1) اکتشاف نرم عملکرد های مشکوکGenetic Heuristic Engine و TruPrevent™ Technologies براي آلوده كننده هائي كه هنوز شناسائي نشدن 2 ) دیوار آتش فاير وال 3) آنتي اسپاي وار 4) آنتي فيشينگ ضد حقه خوردن 5) حفاظت از پسوردها و رمز هاي شخصي 6) آنتي اسپم و... بعلاوه ضد ويروس و آپديت مناسب و از بين بردن كامل آلوده كننده ها و آثارشان البته اگر از فاير وال رد ميشدند!
    واقعا هر كس كه مدعي متخصص بودن در نرم افزار و يا شبكه بود (از بچه هاي هم دانشگاهي دانشجوي دانشگاه شيراز گرفته تا چند تا مهندس حاضر تو شركتهاي دولتي و خصوصي از آشنايان) هر كس اومد پشت كامپيوتر حفاظت شده با پاندا پلاتينيوم و به قول خودشون به هر سايت خطرناك و پر آلودگي كه سر زدند نتونستن سيستم رو آلوده كنن. مجموع اين شرايط و امكانات حكمت اصرار من روي پاندا پلاتينيوم بود! البته اينطور كه امسال ميفرمائيد ممكنه امسال از سطح امنيتيه گذشته برخوردار نباشه.
    به هر حال راسياتش مدتيه عليرغم ميل باطنيم بدليل پيدا نكردن پاندا از "كاسپر اسكاي آنتي ويروس 5.0.391 استفاده ميكنم كه بر خلاف تبليغاتهائي كه در موردش ميشه بدليل نداشتن فايروال و از اون خيلي خيلي مهمتر نداشتن آنتي اسپاي وار شك ندارم كه كامپيوترم به اسپاي وار آلوده شده! حالا در صورت امكان راهنمائيم كنيد چه آنتي اسپاي وار و فايروالي با كاسپراسكاي سازگاره و ميشه همزمان در كنار هم استفادشون كرد؟ و اولويت ترتيب نصبشون رو برام تععين بفرمائيد.
    ضمنا به جز مورد بالا كه اميدوارم بتونيد جواب كامل و صحيح بهم بدهيد اگه NOD32 رو بخوام استفاده كنم با چه آنتي اسپاي وار و فايروالي سازگاري داره و ميشه همزمان استفاده كرد لطفا" تر تيب و اولويت نصب بين اين سه تا رو هم برام بفرمائيد
    شرمنده هستم كه باز تاكيد ميكنم اما ممنون ميشم اگه جواب سوالهاي مربوط به kaspersky و NOD32 رو به طور جداگانه , مشروح و كامل كامل برام بگذاريد.
    بزهم متشكرم.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض عذر ميخوام لطفا" در صورت امكان سوالاتم رو جز به جز و كامل راهنمائيم كنيد

سلام ممنون از جوابتون,راستش من سال گذشته از panda platinum 2005(تاكيد ميكنمplatinum و نه titanum)استفاده ميكردم, كه امكاناتش اينها بود: 1) اکتشاف نرم عملکرد های مشکوکGenetic Heuristic Engine و TruPrevent™ Technologies براي آلوده كننده هائي كه هنوز شناسائي نشدن 2 ) دیوار آتش فاير وال 3) آنتي اسپاي وار 4) آنتي فيشينگ ضد حقه خوردن 5) حفاظت از پسوردها و رمز هاي شخصي 6) آنتي اسپم و... بعلاوه ضد ويروس و آپديت مناسب و از بين بردن كامل آلوده كننده ها و آثارشان البته اگر از فاير وال رد ميشدند!
    واقعا هر كس كه مدعي متخصص بودن در نرم افزار و يا شبكه بود (از بچه هاي هم دانشگاهي دانشجوي دانشگاه شيراز گرفته تا چند تا مهندس حاضر تو شركتهاي دولتي و خصوصي از آشنايان) هر كس اومد پشت كامپيوتر حفاظت شده با پاندا پلاتينيوم و به قول خودشون به هر سايت خطرناك و پر آلودگي كه سر زدند نتونستن سيستم رو آلوده كنن. مجموع اين شرايط و امكانات حكمت اصرار من روي پاندا پلاتينيوم بود! البته اينطور كه امسال ميفرمائيد ممكنه امسال از سطح امنيتيه گذشته برخوردار نباشه.
    به هر حال راسياتش مدتيه عليرغم ميل باطنيم بدليل پيدا نكردن پاندا از "كاسپر اسكاي آنتي ويروس 5.0.391 استفاده ميكنم كه بر خلاف تبليغاتهائي كه در موردش ميشه بدليل نداشتن فايروال و از اون خيلي خيلي مهمتر نداشتن آنتي اسپاي وار شك ندارم كه كامپيوترم به اسپاي وار آلوده شده! حالا در صورت امكان راهنمائيم كنيد چه آنتي اسپاي وار و فايروالي با كاسپراسكاي سازگاره و ميشه همزمان در كنار هم استفادشون كرد؟ و اولويت ترتيب نصبشون رو برام تععين بفرمائيد.
    ضمنا به جز مورد بالا كه اميدوارم بتونيد جواب كامل و صحيح بهم بدهيد اگه NOD32 رو بخوام استفاده كنم با چه آنتي اسپاي وار و فايروالي سازگاري داره و ميشه همزمان استفاده كرد لطفا" تر تيب و اولويت نصب بين اين سه تا رو هم برام بفرمائيد
    شرمنده هستم كه باز تاكيد ميكنم اما ممنون ميشم اگه جواب سوالهاي مربوط به kaspersky و NOD32 رو به طور جداگانه , مشروح و كامل كامل برام بگذاريد.
    بازهم متشكرم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

12

دوباره سلام
    البته من برای انتخاب نرم افزار های امنیتی می بایست یه چیزایی در مورد سیستم شما می دونستم اما الان سعی میکنم بهترینها رو معرفی وسعی می کنم مساله کم نشدن سرعت کامپیوترتون رو هم در نظر داشته باشم

سعی میکنم بهترینها رو معرفی وسعی می کنم مساله کم نشدن سرعت کامپیوتر رو هم در نظر داشته باشم
    در مورد كسپر اسكي
    اولا وقت نصب(فعال ) بايد از همه جلوتر نصب بشه چون وقت نصب آنتي ويروسهاي ديگه رو پاك مي كنه

kaspersky antivirus personal pro.
    حتما pro باشه نه personal نسخه 5.0.676
    از اینجا میتونی دانلودش کنی
    به همون صورتی پیش فرض نصب کن حالت reltime اینجوری فعال می شه و بذار وقتی سیستم بالا می آد کسپر هم لود بشه و آیکن قرمزش تو taskbar روشن باشه
    اما تنظیماتش
    نرم افزارو باز کن و بعد برو به
    setting
    threats and exclusions
    میبینی که کسپر به طور پیش فرض virus.worm.trojan.hacking.spyware رو میشناسه شما تیک گزینه پایین رو هم بذارید adware.riskware.automatic dialers

قسمت بعد configure real time time protection
    این تنظیمات رو انجام بدید

FILES
    enable real time file protection تیک داشته باشه
    protection level روی recommended است بر روی setting جلوی اون کلیک کنید
    در قسمت objects to be scanned گزینه scan all رو انتخاب کنید
    تیک گزینه scan self-extracting archives رو بذارید

dangerous object روی block access and delete
    suspicious objest روی prompt user for action
    برا بقیه با ترتیب بالا اینجوری عمل کن

MAIL
    recommended
    disinfect,delet if ....
    delet

macros بدون تغییر

scripts
    block scripts execution

network
    در بخش block the attackingcomputer for مدت زمان بلاک کردن حملات اینترنتی رو تعیین کنید

قسمت بعد
    on demand scan taks

برای تمام موارد
    در قسمت scan level setting

max protection
    رو انتخاب کنید سپس بر روی setting جلوی آن کلیک کرده و تیک گزینه
    do not ask for password when scanning objects
    رو بذارید
    این کار رو برای تمام قسمتها( scan my computer-scan removable drivers-scan critical arias-scan start up )انجام دهید
    در دو قسمت action to be performed with detected objects
    انتخاب کنید
    prompt user for action once the san completed
    با اين كار بعد از اتمام اسكن از شما در مورد عملی که باید بر روی فایل آلوده انجام گیرد سوال می شود
    اگر بخواهید آنتی ویروس را خودکار کنید تمام گزینه های این بخش را بر روی delet objects قرار دهید
    از پاک شدن فایل مهمی ترس نداشته باشید زیرا کسپر با این انتخاب اگر امکان پاکسازی فایل وجود داشته باشد این کار را می کند اگر نه فایل را پاک کرده و یک کپی از ان را در protection/backup قرار می دهد در صورت نیاز مبرم می توانید فایل مورد نظر را restore کنید
    در بخش on demand scan tasks تیک گزینه display taskon the protection tab رو برا تمام گزینه ها بذارید تا در بخش protection آنتی ویروستون انتخاب اسکن کردن بخش های مختلف را حت تر بشه

در بخش configure update

برا آپدیت بذار ید هر ا ساعت تو اون ساعتی که معمولا تو اینترنت هستین
    در قسمت setting همین بخش all available update رو انتخاب کنید

در قسمت support میتونید نوع ورژن - اعتبار لاین سنس و اینکه دیتا بیس چند رکورد داره رو ببینید با هر بار آپدیت تعدادرکورد ها زیاد می شه در حدود 217000 در صورت آپدیت کامل

تنظیم بعدی

به قسمت protection بروید
    scan objest
    configure
    و

max protection
    وتیک گزینه dont ask .... رو هم مثل قبل بذارید

از این بخش برا اسکن کردن محل های دلخواه استفاده کنید مثلا اگه می خواین یه cd رو چک کنید یا حتی یه فایل خاص از بین بقیه فایل ها البته از گزینه removable drives هم می شه اما این راحت تره

.................................................. .................................................. ........................
    ANTI SPYWARE
    گر چه کسپر آنتی اسپای داره اما نمی تونه به قدرت یه برنامه مخصوص اسپا ها باشه برا آنتی اسپای گزینه های زیادی وجود داره Spyware doctor , SpySweeper و ....
    هیچ کدوم با کسپر مشکل ندارن

و اما آنتی اسپای ور مورد نظر من

ewido 4.0.0.172c
    از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد از نصب یه بار به سایت وصل شو و کامل آپدیتش کن بعد رجیستر ش کن از این به بعد هیچ وقت به طور اتو ماتیک آپدیت نکن چون از رجیستر بودن خارج می شه برا آپدیت کردن هر چند 2-3 روز یه بار برو به

و آپدیت روزانه رو که به صورت setup است رو بگیر
    فقط کافی فایل رو اجرا کنی
    اینجوری آپدیت رو همیشه هم داری

.................................................. .................................................. ............................
    FIREWALL
    تو این بخش باید ببینی که کار با فایر وال ها رو و بستن پورت های باز و دادن rule رو بلدی یا نه
    جواب آره

بهترین ها
    out post pro
    jetico
    looknstop
    kerio

جواب نه
    zone alarm pro

البته می تونی از looknstop هم با کمی حوصله استفاده کنی جدا از rule که گفتنش خیلی طول می کشه
    این کارو رو انجام بده

internet filtering
    load
    EnhancedRulesSet.rls

.................................................. .................................................. ............................
    NOD32
    یه کم از خوبیاش بگم
    سرعت کامپیوتر رو کم نمی کنه اصلا
    سرعت اسکن کردنش بی نظیره
    هوش مصنوعیش زبون زد دوست ودشمنه
    راحت آپدیت می شه
    وقت نصب مثل کسپر به بقیه آنتی ویرو سها کاری نداره
    و تا حالا هیچ ویروسی با درجه ریسک بالا از زیر دستش رد نشده
    برا تنظیماتش

pdf بهترین تنظیمات nod32 رو که توسط کرکی عزیز تنظیم شده رو بگیر
    با هیچ آنتی اسپای و آنتی ویروس وفایر والی هم مشکلی نداره

البته نظر من اینه که همیشه یه آنتی ویروس real time نصب بشه و یه آنتی ویروس هم غیر فعال اینم چند تا حالت برا این کار

kaspersky (real time )+ nod32
    kaspersky pro ( real time ) + bitdefender professional plus 9
    یا
    حتی kasper , nod هر دو به صورت فعال چون تو کار هم اختلالی پیش نمی آرن

.................................................. .................................................. .......................

در مورد bitdefender professional plus 9 هم بگم که هم آنتی ویروس داره و هم فایر وال و بعد از آپدیت آنتی اسپای هم به قابلیت هاش اضا فه می شه
    .................................................. .................................................. ......................
    حالا این شما و انتخاب

اگه سوالی بود در خد متم

فعلا
    Last edited by Nine; 20-08-2006 at 16:11.

Banned masoud908's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    :::: I.R :::: Tehran ::::

پيش فرض

ممنون عزيز.توضيحت محشر بود

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خواهش می کنم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •