تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: دانلود رایگان 90 دقیقه فیلم آموزشی از مجموعه آموزشی وب پ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

12 دانلود رایگان 90 دقیقه فیلم آموزشی از مجموعه آموزشی وب پ

سلام
    اگه تا حالا به دنبال یادگیری طراحی سایت بوسیله HTML و CSS، برنامه نویسی تحت وب با استفاده از زبان C#‎‎‎‎ و تکنولوژی ASP.NET ، درک مفاهیم پایگاه داده ها و بانک اطلاعاتی SQL Server رفته باشید؛ حتما متوجه شدین که جای خالی فیلمهای آموزشی به زبان پارسی چقدر تو این حوزه احساس میشه.
    میتونم بگم من تمام فیلمهای موجود تو این زمینه رو بررسی کردم. اما اکثر اونها یا خیلی مقدماتی بودن و به یکسری مباحثی پرداخته بودن که توی بازار کار هیچ کاربردی ندارن و صرفا هدفشون تولید چند ساعت فیلم بوده و یا اینکه به صورت خودآموز نبودن. یعنی از سر کلاس ضبط شده بودن و اصلا با هدف عرضه به صورت فیلم آموزشی ساخته نشده بودن اما به عنوان فیلم آموزشی و با قیمتی تقریبا معادل قیمت کلاس به فروش میرسوندن!
    نمیخوام از مزایای فیلمهای آموزشی بگم چون شکی توش نیس که قدرت انتقال یه فیلم چقدر میتونه سریعتر و بهتر از روشهای دیگه باشه. اما به راستی چرا ما با وجود اینکه اینهمه برنامه نویس و توسعه دهنده با استعداد داریم، تو این حوزه انقدر ضعف داریم؟ دلایل زیادی داره که شاید اینجا جای مناسبی برای پرداختن بهش نباشه.
    در هر حال وقتی عدم وجود یه پکیج مناسب تو این زمینه رو احساس کردم تصمیم گرفتم اقدام به تولید فیلم های آموزشی با کیفیت و کاربردی تو این زمینه کنم.
    نتیجش تولید بیش از 18 ساعت فیلم شد که با همه فیلمهای پارسی ای که تا الان دیدین متفاوته. قصد تبلیغ محصولم و شرح اونو تو این تاپیک ندارم. من حدود 90 دقیقه از فیلم هارو که تکه هایی از کلیه فصلهای اونه به صورت رایگان برای دانلود گذاشتم. این فیلمها خودش جنبه آموزشی داره و دیدنشون خالی از لطف نیست.
    برای اینکه دانلود دموی این فیلم ها راحتتر باشه اونارو به سه قسمت تقسیم کردم. شما میتونین با مراجعه به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونارو دانلود کنین. و یا اینکه از این لینکها برای دانلود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.
    خوشحال میشم تو این تاپیک در خصوص مباحث فنی مربوط به فیلم ها بحث کنید.
    موفق باشید
    ایمان عالی

2. این کاربر از Mehr.Iman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم. امدیوارم مفید واقع بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

برای شروع مجموعه خوبی است
    خسته نباشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •