تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خطا در نصب درایور 8951 tp-link

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض خطا در نصب درایور 8951 tp-link

سلام.من یه 8951 TP-link گرفتم و وقتی که می خوام درایورش رو نصب کنم تو قیمت Install ADSL Devise خطای زیر رو میده:

the connectivity of the router's line port is detected failed.please check the network conectivity and retry

مشکل از کجاست؟میشه بخاطر این باشه که هنوز ADSL رو خطم فعال نکردم؟یعنی اول باید خطم از مخابرات فعال شه بعد درایورش رو نصب کنم؟؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    اول بايد كارت شبكه شما نصب بشه بعد درايور مودم رو نصب كنيد.

سلام.من یه 8951 TP-link گرفتم و وقتی که می خوام درایورش رو نصب کنم تو قیمت Install ADSL Devise خطای زیر رو میده:

the connectivity of the router's line port is detected failed.please check the network conectivity and retry

مشکل از کجاست؟میشه بخاطر این باشه که هنوز ADSL رو خطم فعال نکردم؟یعنی اول باید خطم از مخابرات فعال شه بعد درایورش رو نصب کنم؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

عزیز اگه با کابل شبکه مودم رو به سیستم وصل میکنید باید کارت شبکه سیستم نصب شده باشه ولی اگه با کابل یو اس بی وصل بشه باید درایورش رو نصب کنید که همون دیسک همراه مودم هست
    ضمنا نیازی نیست که اینترنتتون هم وصل باشه چون مودم بدونه اینترنت هم کار میکنه و میتونی وارد تنظیماتش هم بشی که اکثرا زیر مودم ای پی رو نوشته که وارد بخش تنظیمات بشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

عزیز اگه با کابل شبکه مودم رو به سیستم وصل میکنید باید کارت شبکه سیستم نصب شده باشه ولی اگه با کابل یو اس بی وصل بشه باید درایورش رو نصب کنید که همون دیسک همراه مودم هست
    ضمنا نیازی نیست که اینترنتتون هم وصل باشه چون مودم بدونه اینترنت هم کار میکنه و میتونی وارد تنظیماتش هم بشی که اکثرا زیر مودم ای پی رو نوشته که وارد بخش تنظیمات بشی
    درایور کارت شبکه رو قبلا نصب کردم.توی کاتالوگ مودم نوشته روش دوم نصب رو از طریق IP نوشته و اینکارو کردم.یعنی لازم نیست مثه درایور بقیه تجهیزات چیزی نصب شه(مثه کارت گرافیک و.....)؟؟؟فقط کافیه با کابل وصلش کنی و از طریق IP تنظیمش کنی؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

عزیز مودم رو که وصل کردی راحت با وارد کردن 192.168.1.1 که اکثر مودم ها با این ای پی وارد بخش تنظیمات میشی و اونجا مودم رو کانفیگ کن یه برنامه هم تو سی دی هست اون راحت تر هست برای تنظیمش
    اره با کابل لن وصلش کنی راحت تر هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •