تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: اساتید لطفا بشتابید برای کمک. . . !!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

9 اساتید لطفا بشتابید برای کمک. . . !!!

سلام دوستان هارد کامپیوتر من 1.5 ترا هستش و به 3 تا درایو تقسیم کردم که به درایو سیستم عاملم 50 گیگ سهم دادم ..
    اما هروقت ویندوز 7 نصب میکردم درایور C (سیستم عامل ) رو فرمت نمیکردم و میزاشتم پوشه windows old میساخت که دیگه خیلی به درایو سیستم عامل فشار اورد و این اواخر خیلی کامپیوتر هنگ میکرد . . .
    تا اینکه اومدم ویندوز عوض کنم که وقتی میخوام ویندوز 7 نصب کنم ، اونجایی که باید درایو مورد نظر رو برای درایو ویندوز در نظر بگیرم هیچ کدوم از درایوهای هاردم رو نشون نمیده در حقیقت انگار چیزی به دستگاه وصل نیست و اصلا هیچ درایوی نشون نمیده . . . !!!!
    با سی دی ویندوز XP تست کردم اونجا درایوها رو نشون میده اما وقتی C رو انتخاب میکنم میگه یه مشکل وجود داره و برای خروج F3 رو بزنید . . . !!!!

آقا تو رو خدا یکی بگه چکار کنم من 1.5 ترا اطلاعات دارم نمیخوام از دستشون بدم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان هارد کامپیوتر من 1.5 ترا هستش و به 3 تا درایو تقسیم کردم که به درایو سیستم عاملم 50 گیگ سهم دادم ..
    اما هروقت ویندوز 7 نصب میکردم درایور C (سیستم عامل ) رو فرمت نمیکردم و میزاشتم پوشه windows old میساخت که دیگه خیلی به درایو سیستم عامل فشار اورد و این اواخر خیلی کامپیوتر هنگ میکرد . . .
    تا اینکه اومدم ویندوز عوض کنم که وقتی میخوام ویندوز 7 نصب کنم ، اونجایی که باید درایو مورد نظر رو برای درایو ویندوز در نظر بگیرم هیچ کدوم از درایوهای هاردم رو نشون نمیده در حقیقت انگار چیزی به دستگاه وصل نیست و اصلا هیچ درایوی نشون نمیده . . . !!!!
    با سی دی ویندوز XP تست کردم اونجا درایوها رو نشون میده اما وقتی C رو انتخاب میکنم میگه یه مشکل وجود داره و برای خروج F3 رو بزنید . . . !!!!

آقا تو رو خدا یکی بگه چکار کنم من 1.5 ترا اطلاعات دارم نمیخوام از دستشون بدم
    یعنی در نصب ویندوز پارتیشن های هارد معلوم نیست ؟

هارد در بایوس دیتکت شده ؟

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

یعنی در نصب ویندوز پارتیشن های هارد معلوم نیست ؟

هارد در بایوس دیتکت شده ؟
    بله درنصب ویندوز پارتیشن های هارد معلوم نیست ...
    سوال دومتون رو نفهمیدم ! یعنی منظورتون رو نفهمیدم..

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله درنصب ویندوز پارتیشن های هارد معلوم نیست ...
    سوال دومتون رو نفهمیدم ! یعنی منظورتون رو نفهمیدم..
    در بایوس ببینید اسم هارد است ؟
    بهتره هارد روی یک سیستم دیگه هم تست بشه

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

در بایوس ببینید اسم هارد است ؟
    بهتره هارد روی یک سیستم دیگه هم تست بشه
    بله در بایوس هارد رو میخونه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله در بایوس هارد رو میخونه
    بهتره روی یک سیستم دیگه هارد چک بشه اگه بازم اینطوری باشه میتونه مشکل از بافر هارد باشه

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

دو الی سه روز پیش هاردی راپس از اینکه با نرم افزار بدستکتورهای آن را تعمیرکردم به مین بورد زدم که تست کنم ولی دیتکت نمیشد حتی توی ستاپ مادربورد دیفالت کردم جواب نداد تا اینکه باطری مین را بیرون آوردم هارد را شناسایی کرد وتوانستم پارتیشن بندی کنم .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دو الی سه روز پیش هاردی راپس از اینکه با نرم افزار بدستکتورهای آن را تعمیرکردم به مین بورد زدم که تست کنم ولی دیتکت نمیشد حتی توی ستاپ مادربورد دیفالت کردم جواب نداد تا اینکه باطری مین را بیرون آوردم هارد را شناسایی کرد وتوانستم پارتیشن بندی کنم .

مشکل ایشون با مال شما فرق داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

آقا مهرداد عزیزواقعا جوابهایی که شما مطرح میکنید خیلی خوبه خیلی وقت ها استفاده کردم استاد یک هارد مکستور 160 گیگابایت دارم متاسفانه بدستکورداره با hdd regenerator با اسکن ورپییر سرچ میکنه تااینکه به اولین سکتورخراب میرسه stop میکنه وپیغام میده که سیستم را ریستارد کن وازنوع سرچ را انجام بده اینکارانجام میدم ولی بازهم توی مراحل قبل میماند .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آقا مهرداد عزیزواقعا جوابهایی که شما مطرح میکنید خیلی خوبه خیلی وقت ها استفاده کردم استاد یک هارد مکستور 160 گیگابایت دارم متاسفانه بدستکورداره با hdd regenerator با اسکن ورپییر سرچ میکنه تااینکه به اولین سکتورخراب میرسه stop میکنه وپیغام میده که سیستم را ریستارد کن وازنوع سرچ را انجام بده اینکارانجام میدم ولی بازهم توی مراحل قبل میماند .

مرسی شما لطف دارین

اگه با hdd regenerator نتیجه نگرفتین باید برین سراغ فرمت سطح پایین با نرم افزار hdd low level format tools

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •