تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: خواهش میکنم برای خرید ADSL در شهرستان کازرون راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض خواهش میکنم برای خرید ADSL در شهرستان کازرون راهنمایی کنید

سلام . من حدود 2 ماه پیش از مخابرات یا همون 2020 اینترنت مخابرات 256حجمی گرفتم . اوایل هم سرعتش خوب بود هم پینگش عالی بود . سرعتش بین 200-250 بود و تایم اوت هم خیلی کم بود ولی بعد از 2 هفته سرعت رو آوردن پایین و الان حدود 100 هست و بماند که چند بار هم تا چند روز آوردنش 30 و از بعد از همون یکی دو هفته اول تا الان تایم اوت هم خیلی زیاد دارم . من از اینترنت بیشتر برای گیم استفاده میکنم به خاطر همین پینگ پایین و بدون تایم اوت یا حداقل با تایم اوت خیلی کم که در تمام روز هم ثبات داشته باشه برای خیلی مهمه و الان با این وضعیت مخابرات که زیاد تایم اوت داره به درد من نمیخوره و میخوام تخلیه کنم . تا اونجایی که میدونم پارس هم چندین ماه هست که تو کازرون یوزر جدید نمیگیره . اگر ممکنه منو برای گرفتن نت از یکی از شرکتها که پینگ پایین و بدون تایم اوت یا تایم اوت کم داشته باشه راهنمایی کنید . برای من پینگ و تایم اوت در اولویت هست و سرعت در اولویتهای سه و چهار هست . ما هم مرکز سلمان هستیم. مرسی .

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

اگر دانلود زیاد ندارید شاتل رو پیشنهاد میکنم پینگ واسه من در بدترین شرایط 90 هست

در ضمن بهتره برای بیان سوالتون به تاپیک زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگر دانلود زیاد ندارید شاتل رو پیشنهاد میکنم پینگ واسه من در بدترین شرایط 90 هست

در ضمن بهتره برای بیان سوالتون به تاپیک زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام مرسی از پاسختون . چون بچه های کازرونی تو سایت کم هستند اونجا صفحه ها که میره کسی جواب نمیده اینجوری گفتم شاید زودتر به نتیجه برسم . بعد شما کازرونی هستنید ؟ چون فکر نکنم شاتل اینجا نمایندگی داشته باشه ! اگه نمایندگی داره لطفا" ادرسش رو لطف کنید . مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آپ........

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام . من حدود 2 ماه پیش از مخابرات یا همون 2020 اینترنت مخابرات 256حجمی گرفتم . اوایل هم سرعتش خوب بود هم پینگش عالی بود . سرعتش بین 200-250 بود و تایم اوت هم خیلی کم بود ولی بعد از 2 هفته سرعت رو آوردن پایین و الان حدود 100 هست و بماند که چند بار هم تا چند روز آوردنش 30 و از بعد از همون یکی دو هفته اول تا الان تایم اوت هم خیلی زیاد دارم . من از اینترنت بیشتر برای گیم استفاده میکنم به خاطر همین پینگ پایین و بدون تایم اوت یا حداقل با تایم اوت خیلی کم که در تمام روز هم ثبات داشته باشه برای خیلی مهمه و الان با این وضعیت مخابرات که زیاد تایم اوت داره به درد من نمیخوره و میخوام تخلیه کنم . تا اونجایی که میدونم پارس هم چندین ماه هست که تو کازرون یوزر جدید نمیگیره . اگر ممکنه منو برای گرفتن نت از یکی از شرکتها که پینگ پایین و بدون تایم اوت یا تایم اوت کم داشته باشه راهنمایی کنید . برای من پینگ و تایم اوت در اولویت هست و سرعت در اولویتهای سه و چهار هست . ما هم مرکز سلمان هستیم. مرسی .
    پیشنهاد من پارس آنلاین هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

پیشنهاد من پارس آنلاین هست.
    متاسفانه پارس آنلاین حدود 7-8 ماه هست در کازرون مشترک جدید نمیپذیره .

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه میپذیرفت خوب بود پارس آنلاین عالی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگه میپذیرفت خوب بود پارس آنلاین عالی

دوستم داره پینگش حدود 160 هست برای 4.2.2.4 . قرار بود از یکی دو ماه پیش دوباره مشترک جدید بگیرن ولی منتفی شد و الان مدتهاست منتفی شده . الان آسیاتک و نوین نت و همیارنت هم هست . اگه دوستانی از این شرکتها سرویس دارند راهنمایی کنند ممنون میشم

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

سلام مرسی از پاسختون . چون بچه های کازرونی تو سایت کم هستند اونجا صفحه ها که میره کسی جواب نمیده اینجوری گفتم شاید زودتر به نتیجه برسم . بعد شما کازرونی هستنید ؟ چون فکر نکنم شاتل اینجا نمایندگی داشته باشه ! اگه نمایندگی داره لطفا" ادرسش رو لطف کنید . مرسی

خیر عزیز کازرون نیستم .. پیگیری کنین اگه نمایندگی داشت بگیرن

برای من که پینگ بهترین حالت 70 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

خیر عزیز کازرون نیستم .. پیگیری کنین اگه نمایندگی داشت بگیرن

برای من که پینگ بهترین حالت 70 هست
    تو شهر ما این نمایندگیها هست: آسیاتک . نوین نت . همیارنت . مخابرات هم که هست و پارس آنلاین که فعلا" یوزر جدید نمیگیره که هیچ .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •