تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 52

نام تاپيک: بی حوصلگی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض بی حوصلگی

سلام خدمت دوستان پی سی ورلد

چند وقتی میشه که خیلی بی حوصله شدم . زود از کوره در میرم و اعصابم بهم میریزه . دوست دارم اون لحظه با یکی درگیر شم و هر چی حرص دارم روش خالی کنم . بیشتر لفظی نه فیزیکی .

تقریبا 6ماه میشه اینجوری شدم . کسی راه حلی داره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

فکر کنم تو انجمن پزشکی مطرح میکردی بهتر بود
    شاید تکراری باشه اما فقط ورزش ادمو از این حال درمیاره
    ورزش ورزش ورزش + استخر

3. 5 کاربر از Hatek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

در کل هدف داشتن تو زندگی حالا تو هر زمینه ای (مثبت) میتونه زندگی رو از یکنواختی و بی حوصلگی بیرون کنه...

دلیل دیگه اینکه اعصابتون به هم ریخته شاید درگیریهای ذهنی و روانی باشه ک این مدت داشتید...

بریا خودت سرگرمیهای مختلف درست کن....سعی کن اطلاعاتت رو تو یه زمینه خاص و تخصصی بالا ببری...اینطوری احساس عجیبی و دوست داشتنی بهت دست میده

صحبت کردن با دیگران میتونه خیلی برات مفید باشه.منظورم دردودل نیست ...منظورم اینکه درمورد یه موضوع خاص با هم بحث کنید....

در ضمن همه ادمها برای شادی خودشون قانونهای خاصی دارن....مثلا یکی میگه تا من با دیگران هر جمعه کوه نرم اون هفته شاد نیستم!!!!
    شما سعی کن این قوانین رو نداشته باشی و بتونه خودتو در هر لحظه شاد نگه داری.....

5. 7 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بنظر من هم هرعاملی که بتونه شما رو شاد کنه میتونه مفید باشه برات و روحیت رو بالا ببره
    حالا بعضی ها با گشت و گذار همچین حسی بهشون دست میده مثلا بیشتر بادوستات برنامه بچین واسه بیرون رفتن
    و اینکه ورزش هم خیلی عالیه به نوعی تخلیه انرژی هستش و وقتی شما حسابی درگیر ورزش باشی کلا توان درگیری چه از نوع فیزیکی و چه لفظی برات نمیمونه
    در نهایت سعی کنید دغدغه های ذهنیتون رو روی کاغذ بنویسید و برای چندتا از اونها اگر راهکار خاصی داری جلوش بنویسی همین امیدوار بودن به حل شدن مسائل حتی اگر جزئی هم باشه خیلی روحیه بخش و امیدوار کنندست!

7. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام خدمت دوستان پی سی ورلد چند وقتی میشه که خیلی بی حوصله شدم . زود از کوره در میرم و اعصابم بهم میریزه . دوست دارم اون لحظه با یکی درگیر شم و هر چی حرص دارم روش خالی کنم . بیشتر لفظی نه فیزیکی . تقریبا 6ماه میشه اینجوری شدم . کسی راه حلی داره ؟
    با شناختی که من از شخصیت شما دارم باید کلا سیستم تفکرتون رو عوض کنین تا به آرامش برسین موفق باشین

9. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام خدمت دوستان پی سی ورلد

چند وقتی میشه که خیلی بی حوصله شدم . زود از کوره در میرم و اعصابم بهم میریزه . دوست دارم اون لحظه با یکی درگیر شم و هر چی حرص دارم روش خالی کنم . بیشتر لفظی نه فیزیکی .

تقریبا 6ماه میشه اینجوری شدم . کسی راه حلی داره ؟
    سلام

به نظر من ورزشی که توش هیجان خالی کردن انرژی هست رو دنبال کنید مثل کیک بوکسینگ ، بوکس ، ووشو ساندا ، کونگ فو ، جودو این ورزشها خیلی کمک میکنن

مخصوصا بوکس ،کیک بوکسینگ و ووشو ساندا >>>

11. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

ممنون از همه ی دوستانی که نظر دادن ./ من خودم ورزش میکنم ( بدن سازی ) .... با اینکه هفته ای 4 روز میرم باشگاه بازم این حسو دارم . نمیدونم مشکل از کجاست . سنگینی درسا از یه طرف و مشکلات از طرف دیگه نمیذاره آدم آرامش داشته باشه ..... ناعدالتی هم خیلی عصبیم میکنه ...... خیلی از وقتمو تو همین انجمن هستم ...... اینجا هم که تا دلت بخواد نا عدالتی میشه .... کلا آدم خیلی حساس و احساسی و زودرنجی هستم

شما کوچیکترین چیزی که شاید به نظر شما بی اهمیت باشه اما واسه من مهمه و ممکنه رو اعصابم اثر بذاره .............

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون از همه ی دوستانی که نظر دادن ./ من خودم ورزش میکنم ( بدن سازی ) .... با اینکه هفته ای 4 روز میرم باشگاه بازم این حسو دارم . نمیدونم مشکل از کجاست . سنگینی درسا از یه طرف و مشکلات از طرف دیگه نمیذاره آدم آرامش داشته باشه ..... ناعدالتی هم خیلی عصبیم میکنه ...... خیلی از وقتمو تو همین انجمن هستم ...... اینجا هم که تا دلت بخواد نا عدالتی میشه .... کلا آدم خیلی حساس و احساسی و زودرنجی هستم

شما کوچیکترین چیزی که شاید به نظر شما بی اهمیت باشه اما واسه من مهمه و ممکنه رو اعصابم اثر بذاره .............
    اگه تو این دوره زمونه بخوای بخاطر ناعدالتی ها و این چیزا ناراحت بشی که نمیشه زندگی کنی و کارت بجای باریک میکشه
    منم اولا اینطوری بودم اما واقعا ادم اذیت میشه توام حتما سعی کن دیدت رو نسبت به همه چیز عوض کنی
    از عادل بودن خودت لذت ببر بجای اینکه از ناعدالتی دیگران رنج بکشی
    اگه همه دنیا عادل بودن که دیگه جذابیت نداشت
    توی یه کتاب بود فکر میکنم نوشته بود بچه که بودم فکر میکردم بزرگ شم دنیارو عوض کنم ولی جوون که شدم دیدم دنیارو نمیشه باید کشورمو عوض کنم و... تاااااااا اخر که طرف میفهمه هیچ چیز رو نمیشه عوض کرد به جز خودش
    فکر کنم همه این جمله رو شنیده باشن
    به قول مایکل اسکافیلد همیشه جزء تغییری باش که دوس داری اتفاق بی افته

اگه میخوای یه تاپیک درست کن بچه ها بیان نا عدالتی هایی که دیدن یا طول روز میبینن رو بگن
    شک نکن در عرض یک روز میشه شلوغ ترین تاپیک
    Last edited by Hatek; 01-01-2013 at 18:05.

14. 2 کاربر از Hatek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

اگه تو این دوره زمونه بخوای بخاطر ناعدالتی ها و این چیزا ناراحت بشی که نمیشه زندگی کنی و کارت بجای باریک میکشه
    منم اولا اینطوری بودم اما واقعا ادم اذیت میشه توام حتما سعی کن دیدت رو نسبت به همه چیز عوض کنی
    از عادل بودن خودت لذت ببر بجای اینکه از ناعدالتی دیگران رنج بکشی
    اگه همه دنیا عادل بودن که دیگه جذابیت نداشت
    توی یه کتاب بود فکر میکنم نوشته بود بچه که بودم فکر میکردم بزرگ شم دنیارو عوض کنم ولی جوون که شدم دیدم دنیارو نمیشه باید کشورمو عوض کنم و... تاااااااا اخر که طرف میفهمه هیچ چیز رو نمیشه عوض کرد به جز خودش
    فکر کنم همه این جمله رو شنیده باشن
    به قول مایکل اسکافیلد همیشه جزء تغییری باش که دوس داری اتفاق بی افته

اگه میخوای یه تاپیک درست کن بچه ها بیان نا عدالتی هایی که دیدن یا طول روز میبینن رو بگن
    شک نکن در عرض یک روز میشه شلوغ ترین تاپیک
    حرفاتو قبول دارم .... باید خودتو بزنی به بی خیالی و زیاد به این چیزا توجه نکنی ...... من از این حرصم میاد که تو روز روشن حقتو میخورن و چون زورت به جایی نمیرسه باید ساکت بمونی و چیزی نگی . به نظرت اینم میشه ساکت موند ؟ وقتی حق باتوئه اما با بی عدالتی حقتو میخورن و چون زور و پارتی اونا بیشتره نمیتونی حرف بزنی و صدات به جایی نمیرسه .......

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

حرفاتو قبول دارم .... باید خودتو بزنی به بی خیالی و زیاد به این چیزا توجه نکنی ...... من از این حرصم میاد که تو روز روشن حقتو میخورن و چون زورت به جایی نمیرسه باید ساکت بمونی و چیزی نگی . به نظرت اینم میشه ساکت موند ؟ وقتی حق باتوئه اما با بی عدالتی حقتو میخورن و چون زور و پارتی اونا بیشتره نمیتونی حرف بزنی و صدات به جایی نمیرسه .......
    سلام مهدی جان

یه چیزی بگم شاید به دردت بخوره...منم مدتی خودمو بدجور به بی خیالی زده بودم.با هیچ چیز کار نداشتم و فقط و فقط چسبیده بودم به خودم و دنیای خودم...میگفتم فقط منافع شخصی و دیگر هیچ....

اما واقعیت اینکه ما داریم زندگی اجتماعی رو ادامه میدیدم.اجتماعی که بعضی وقتها توش تبعیض هست..فاصله طبقاتی شدید هست..بروکراسی هست..فقط و فحشا هست...فساد اداری هست...قانون شکنی و حق خوری هست...وخیلی ناعدالتیهای اجتماعی و مدنی

به نظرم من باید در برخورد با این مسائل اعتدال رو رعایت کرد.نه اینکه بی خیال اینا بشی و بگی به من چه آخه هر کی هر کاری دوست داره بکنه و نه اینکه بشینی شب و روز غصه این مسائل روبخوری....اینطوری از پا درمیای

اما همیشه سعی کن این مسائل برات مهم باشه و تا جایی که میتونی هم خودت و هم دیگران کارهایی رو انجام بدید که این موضوعات کمرنگ بشه...اگه من و شما بی خیال این مسائل باشیم که جامعمون روز به روز داغونتر میشه....سنگ روی سنگ بند نمیاد...احساسات و انسانیت از بین میره....

بگذریم سرتو به درد آوردم....اما یادمه امام حسین گفته اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید....این حرف یعنی اینکه بی تفاوت نباشید

17. 5 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •