تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: نشان ندادن محتویات cd برنامه

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض نشان ندادن محتویات cd برنامه

سلام
    یه سی دی برنامه خریدم که کامپیوترم خالی نشونش میده ، ولی با سیستم دیگه چک میکنم برنامه رو میاره و محتویات دیسک رو میتونید ببینید ، تاکید میکنم که وقتی دیسک برنامه رو میندازم انگار یه دیسک خالی انداختم توی دستگاه ، هیچ محتویاتی نشون نمیده و خالیه خالیه ولی توی سیستم دیگه میندازی داخلش برنامه هست ...
    حالا مشکل از کجاست ؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سی دی های دیگه چی؟
    شاید از دستگاه هست شاید از ویندوز.

3. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دو تا روش پایین برین

روش اول

داخل سایت پایین بصورت شکل هم برای xp هم برای 7 وقتی که این مشکل وجود داره گفته شده چکار کنید تا محتویات سیدی یا dvd دیده بشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دوم

داخل فروم پایین به این موضوع اشاره شده که همون dvd خالی داخل دستگاه قراربدین اگر که حجمش نمایش داده میشه اما محتویاتش دیده نمیشه با یک سرعت پاینتر رایتش کنید برای رایتم از cdburnerxp استفاده کنید.

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سيستم من تمام سي دي ها رو مياره ،‌هر جور برنامه اي كه شبيه اين برنامه هست فقط اين رو خالي نشون ميده !‌ مشكل اينه نه حجم رايت شده رو نشان داده ميشه نه محتويات !‌
    ويندوز ايكس پي هستش ،‌ دي وي رايتر هم ايسوزه ،‌ با هيچ سرعتي مشكل نداره !‌
    مطالبي رو كه گفتيد رو خوندم ،‌ممنون ولي به اون قسمت ها مربوط نميشه !‌

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیزاول باید تشخیص داد مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری منظور از سخت افزاری این هست که در بعضی لوح خوانها که نمیتونن بعضی لوح ها رو که با سرعت زیاد رایت میشن رو بخونن به این شکل یا کلا نمیخونن یا ...اما اگر مشکل از ویندوز باشه یا نرم افزار به 2 شیوه باید عمل کرد شاید جواب داد.ابتدا از طریق سیف مود برید و ببینید باز خالی هست ؟ ( در هنگام ریستارت با زدن مداوم کلید f8 )بعد از طریق ویندوز لایو امتحان کنین.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سيستم من تمام سي دي ها رو مياره ،‌هر جور برنامه اي كه شبيه اين برنامه هست فقط اين رو خالي نشون ميده !‌ مشكل اينه نه حجم رايت شده رو نشان داده ميشه نه محتويات !‌
    ويندوز ايكس پي هستش ،‌ دي وي رايتر هم ايسوزه ،‌ با هيچ سرعتي مشكل نداره !‌
    مطالبي رو كه گفتيد رو خوندم ،‌ممنون ولي به اون قسمت ها مربوط نميشه !‌
    شمااگرکه وقتی سیدی رو داخل دستگاه قرارمیدین بعدش روی دستگاه سیدی رام خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید اگر که اونجا حجم سیدی رو پر نشون بده یعنی مشکل مربوط به دستگاه میشه به همون صورت که گفتم با همون برنامه سیدی خودتون از نوع با سرعت پایین رایت بعد از نوع تست کنید اگر که براتون مقدور بود برای تست بایک دستگاه دیگه هم تست بگیرین قبلش این روشهای پایین برین.

سایت پایین از مایکروسافت چند تا روش دیگه قرارداده به اینصورت که

روش اول

منوی run اجرا کنید بعدشم داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعد به این مسیر از رجیستری برین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدش در پنجره سمت راست اگر که این گزینه

کد:
    با
    کد:
    روی هرکدوم بصورت جدا کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید بعد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

به Device Manager برین بعدشم درکادری که باز میشه روی گزینه DVD/CD-ROM drives دبل کلیک کنید ازکادر زیریش دستگاه خودتون روش کلیک راست گزینه unistall انتخاب بعدشم سیستم ریستارت کنیدبالا که اومد از نوع تست کنید

روش سوم

که این روش مربوط میشه به بروز کردن firmware که اینم خیلی تاثیر داره مثل همون حالت آپدیت بایوس مادربورد میمونه

این روشم که میگم تست کنید

برنامه IsoBuster از پایین دانلود نصب رجیسترش کنید بعدشم طبق شکل پایین شماره 1 از اون کادر مورد نظر دستگاه خودتون انتخاب کنید بعد داخل کادر شماره 2 ببینید محتویات سیدی شما رو نمایش میده یا که نه .

کد:

9. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام من یه دی وی دی داشتم پرینکو که خیلی طول میکشید تا باز بشه . وقتی هم دستگاه می خوندش حجمو نشون میداد که چقد پره چقد خالی اما خبری از فایل نبود باز می کردم خالی نشون میداد . یه سیدی خام انداختم تو دستگاه با خوده ویندوز7 بصورت فلش فرمتش کردم یه فایل الکی انداختم توش بعد رووردم سیدیرو و دی وی دی که مشکل داشت گذاشتم یه 3 4 دقیقه زور زد فایلا باز شدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان سلام به همه من 4 تا دی وی دی 9 دارم که هر کدوم رو میذارم توی درایو هیچی نشون نمیده انگار سی دی خام خریدم
    درایورم هم asus هست
    ممنون میشم کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام. درایورم liteon هست. سی دی درایور وب کم رو برای نصب وقتی میزارم باز میکنه ولی خالیه و حجمی رو نشون نمیده. تو بعضی سی دی های دیگم هم اینطوریه. ممکنه ویروس باشه؟ لطفا کمک کنید کارم فوریه

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام. درایورم liteon هست. سی دی درایور وب کم رو برای نصب وقتی میزارم باز میکنه ولی خالیه و حجمی رو نشون نمیده. تو بعضی سی دی های دیگم هم اینطوریه. ممکنه ویروس باشه؟ لطفا کمک کنید کارم فوریه
    اگه لنز کثیف نشده باشه احتمالا ی ذره قطعات جا ب جا شدن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •