تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نوشتن یونیکد در اسم فایل (کار با یونیکد ها در ویژوال بیسیک )

داره خودمونی میشه shinyboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

10 نوشتن یونیکد در اسم فایل (کار با یونیکد ها در ویژوال بیسیک )

سلام من یه فایل دارم که اسمش به این صورته AmirXh.txt که به جای ایکس X یه یونیکد قرار داره ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این لینک اون یونی کدی که اون وسطه ! حالا مشکل اینجاست که من می خوام تو برنامم اون فایل رو پاک کنم !

برای این کار از دستور KIll ("Amir"+ ChrW(8238) +"h.txt" ) e استفاده می کنم ! ولی این دستور کار نمی کنه!

یعنی این کاراکتر رو نمیشناسه !!! چی کار کنم !!!!

اگه کاراکتر دیگه ای مثل ® که کدش 174 هست تو اسم فایل باشه کد بالا کار میکنه و فایل رو پاک میکنه ولی وقتی اون یونیکدی که لینکش رو گذاشتم تو فایل باشه فایل رو پاک نمی کنه !!

چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــیکار کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــم که این فایل رو پاک کنم !

ن کاراکتر شکل نداره! کارش اینه که = کاراکتر های بعد از خودش رو معکوس میکنه یعنی اگه قبل abcd قرار بگیره اونو به صورت dcba نشون میده ! تو ران ویندوز Charmap رو بزنید . بعد تو قسمت Advanced کلمه right to left overrid رو سرچ کنید کاراکتر رو میاره !

اگه نباشه جاش خالی می مونه sosani2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

سلام من یه فایل دارم که اسمش به این صورته AmirXh.txt که به جای ایکس X یه یونیکد قرار داره ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این لینک اون یونی کدی که اون وسطه ! حالا مشکل اینجاست که من می خوام تو برنامم اون فایل رو پاک کنم !

برای این کار از دستور KIll ("Amir"+ ChrW(8238) +"h.txt" ) e استفاده می کنم ! ولی این دستور کار نمی کنه!

یعنی این کاراکتر رو نمیشناسه !!! چی کار کنم !!!!

اگه کاراکتر دیگه ای مثل ® که کدش 174 هست تو اسم فایل باشه کد بالا کار میکنه و فایل رو پاک میکنه ولی وقتی اون یونیکدی که لینکش رو گذاشتم تو فایل باشه فایل رو پاک نمی کنه !!

چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــیکار کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــم که این فایل رو پاک کنم !

ن کاراکتر شکل نداره! کارش اینه که = کاراکتر های بعد از خودش رو معکوس میکنه یعنی اگه قبل abcd قرار بگیره اونو به صورت dcba نشون میده ! تو ران ویندوز Charmap رو بزنید . بعد تو قسمت Advanced کلمه right to left overrid رو سرچ کنید کاراکتر رو میاره !
    برای اینکه فایلی پاکبشه توسط فرمان Kill نباید فایل ها سیستمی یا مخفی باشند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •