تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی فوری در مورد هنگ کردن لپتاپ لازم دارم :((((

داره خودمونی میشه shafagh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی فوری در مورد هنگ کردن لپتاپ لازم دارم :((((

سلام. لپتاپم dell 5010 هست و از وقتی که خریدمش و بعداز مدتی برای اولین بار ویندوزش رو عوض کردم این مشکل برام پیش اومده. به این صورت که این مشکل فقط هنگام اتصال به اینترنت پیش میاد. اگه یه لحظه ارتباط قطع بشه. یا موقعی که وصل هستم لپتاپم sleep بشه بعدش هنگ میکنه. موس و کیبرد به هیچ وجه کار نمیکنن و فقط میتونم با پاور خاموشش کنم. از انواع ویندوزها هم استفاده کردم. تو دو سالی که لپتاپمو خریدم دو دفعه به طور اتفاقی بعداز نصب ویندوز این مشکلو نداشتم. برای همین فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه.
    چندروز پیش برای یکی از دوستام ویندوزش روعوض کردم و یه سری فایل از لپتاپم ریختم روش. لپتاپ اون vaio cs هست. الان اونم همین مشکلو داره. با اینکه رو لپتاپش node 32 نصب کرده بودم و اپدیت هم بود هیچ ویروسی تشخیص داده نشد.
    مشکل از درایور وایرلس و بلوتوث ههم نیست . چون وقتی با کابل وصل میشم و وایرلس خاموشه بازم این مشکل هست. درایورا رو با driver genius دانلود کردم. حدس زدم شاید مشکل trojan باشه. trojan killer و kaspersky نصب کردم. یه سری توی رجیستری و درایو C پیدا شد. اونا رو پاک کردم و دوباره ویندوز نصب کردم. قبل از اینکه هیچ درایوی رو باز کنم trojan killer و kaspersky نصب کردم و آفلاین اپدیتش کردم. دوتا دیگه تو رجیستری پیدا شد. پاک کردمو دوباره اسکن کردم چیزی نبود بعد درایورا رو نصب کردم. اما هنوزم باقطع و وصل شده اینترنت هنگ میکنه. الان باید برم خونه دوستم که لپتاپشو درست کنم. توروخدا زودتر راهنماییم کنین :(((((((

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

شما ویندوز لپ تاپو عوض کن بعدش بدون اینکه وارد درایوی بشی از روی سی دی آنتی ویروس نود32 یا آویرا رو نصب کن بعدش وصل شو به اینترنت و اونو آپدیت کن(آپدیت آفلاینت حتما به روز باشه اما پیشنهاد نمیشه چون ممکنه خودش ویروسی شده باشه)وقتی آپدیت کردی روی همه درایوهات راست کلیک کن بعدش اسکن کن.
    ان شا ا... درست میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این کارم قبلا انجام دادم. اما حل نشد. برای همینم اپدیت افلاینو امتحان کردم. فکر میکنید مشکل از ویروسه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در ضمن اپدیتهای افلاین رو با یک سیستم به ظاهر سالم دیگه گرفتم. راست کلیک کردن روی درایوها بهتره یا فول اسکن خود انتی ویروس؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

کلا نباید از فایل برنامه یا هر چیزی که قبلا تو سیستمت وجود داشت استفاده کنی.
    پیشنهاد میکنم از یه نفر سی دی انتی ویروس بگیری با آپدیتش.مطمین باش که سیستتمش سالمه.
    بعدش راههای بالا رو امتحان کن که تو پست اولم بود

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالا هم که گفتم! سیدی و اپدیت از یک سیستم سالم دیگه گرفته شده. راهی هست که بشه هارد رو تو محیط داس اسکن کرد؟ مثلا با یه سی دی bootable ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرگان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •