تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل ویندوز با Sound And Audio Device

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

13 مشکل ویندوز با Sound And Audio Device

چند وقتی بود من میدیدم وقتی توی یاهو مسنجر هستم کسی که میاد پیام میده از Speaker مثل سابق یه صدای مخصوص نمیاد یا وقتی لاگین میکنم هیچ صدایی از Speaker در نمیاد ! حالا متوجه شدم که در قسمت Notification Area این آیکون مربوط به Sound اصلا نیست هر چی سعی کردم از قسمت Sound And Audio Device فعالش بکنم هرچی تیکش و فعال کردم در استارت آیکونش ظاهر نشد !

جدا از این ها دیگه صدای ویندوز موقع ورود و خروج اصلا در نمیاد ! چه موقعی که تصویر Welcome ظاهر میشه چه موقعی که ویندوز خامونش میکنی و مینویسه Saving Your Settings !

همچنین در اون قسمتی که انواع صدا ها مثل صدا موقع پیام خطا هست و من رفتم ، دیدم اونجا که میخوای صدا را بشنوی اصلا حالت خاموش داره !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشابه این و من در قسمت چک کردن انواع صداها برای پیام های یاهو مسنجر و هم دیدم !

اگه کسی بتونه راهنماییم کنه بسیار ممنون میشم !

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برنامه driver sweeper دانلود کنید ازلینک پایین نصبش کنید بعدش به دیوایس منیجر سیستم برین درایور صدای سیستم آنیستال کنید وقتی که سیستم ریست شد قبل از ورورد به ویندوز از طریق safe mode بالا بیاین با اون برنامه که لینکش قراردادم نصبش کردین صدای سیستم آنیستال کنید کامل بعدسیستم ریستارت بصورت عادی وارد ویندوز بشین صدا رو از نوع نصب کنید ببینید رفع مشکل میشه اگر که باز آیکن Speaker داخل Notification Area نبود این روش از طریق رجیستری برین پنجره رجیستری رو اجرا کنید به این مسیر برین Navigate to the key HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion \TrayNotify داخل پنجره سمت راست این گزینه IconStreams با این گزینه PastIconsStream رو پیدا دلیت کنید بعدشم پنجره تسک منیجر اجرا کنید پروسس explorer.exe رو End Process کنید در مرحله بعد از داخل همین پنجره تسک منیجر از منوی فایل گزینه New Task انتخاب کنید داخلش دستور Explorer.exe تایپ اینتر کنید بعد ببینید نوار صدا ظاهر میشه

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقا خواستیم درست کنیم زدیم چشمشم کور کردیم

نشد دوست من ، اسپیکر توی کنترل پانل سوند فعال نشد ! حالا یه مشکل دیگه پیدا کرد وقتی ریستارت میکنی یا پی سی و خاموش میکنی روی Saving You are Settings یه 5 دقیقه یا بیشتر میمونه بعد ریستارت یا خاموش میشه !

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما همیشه قبل ازاینکه تغییرات داخل رجیستری اعمال کنید بهتره از رجیستری بک آپ بگیرین سیستم به قبل ازایمکه این تغییرات اعمال کنید restore کنید .

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دادا کارایی که شما گفتین مو به مو انجام شد ولی بازم درست نشد !

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

از دوستان کسی دیگه ای راه دیگه ای چیزی اگر میدونه بگه تا تست کنم !

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای ریستارت شدن سیستم بصورت سریع این روش تست کنید فایل رجیستری که داخل لینک پایین قراردادم دانلود روی دسکتاپ سیو بعدروش کلیک راست گزینه merge انتخاب کنید هرچی پیغام داد تایید اکی کنید بعد سیستم ریستارت کنید ببینید تو سرعت عمل سیستم تفاوتی ایجاد شده و اما برای شات دان ابتدا به این مسیر ازرجیسنری برین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدش داخل پنجره سمت راست روی این گزینه ClearPageFileAtShutdown دبل کلیک کنید تو کادری که باز میشه داخل قسمت value عدد 0 وارد تایید کنید سیستم ریستارت کنید تست کنید.

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من الآن مشکلی با سرعت و ریستارت ویندوز ندارم ! من مشکلم Sound ویندوز هست که الآن دو ماه میشه هیچ صدایی از کامپیوتر در نمیاد ، یعنی موزیک و اینا رو میتونم گوش بدم ولی صدا خاموش و روشن شدن و پیغام های خطا هیچی نمیاد !

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مشکلم و خودم حل کردم !

مشکل کدک K-Lite_Codec_Pack بود که با نصب این پک کدک ، روی همه فایل های صوتی و تصویریم اثر گذاشته بود و صدای ویندوز و از Sound And Audio Device به کل قطع کرده بود.

13. این کاربر از Juventus FC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •