تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: نمی دونم مشکل از چیه !!!

در آغاز فعالیت habib hgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مشهد

14 نمی دونم مشکل از چیه !!!

با سلام و احترام خدمت متخصصان و Master Hardware های عزیز

من مدت 4 تا 5 سال است که سیستمم را خریداری کرده ام و الان هم تقریبا هرچی بلا بگین سرش اومده و هر اروری که بخاین روش داده ( مخصوصا مموری دامپ ) و الان شرایطی که من دارم این هستش که میخام یه لپ تاپ بخرم و تا اون موقع باید این سیستم برای من مثل ساعت کار کنه و من حدودا 100 هزار تومان می تونم براش خرج کنم و حالا با درنظر گرفتن شرایط بالا، راهنمایی لازم را بفرمایید ( محل سکونت : مشهد ) -- لطفا با خواندن حرف های من و نگاه انداختن به گزارش کارایی سیستم که در ویندوز اکس پی گرفته شده، دقیق و کامل توضیح دهید -- با نهایت سپاس از شما

مشکلاتی که تا کنون پیش آمده :

فن پاور ( گریپاچ ) کرد و مجبور شدم تا فن جایگزین براش بذارم و فن رو تعویض کردم سپس سوخت و دوباره عوض کردم و سوخت و دوباره عوض کردم و الانم با این فن سومی دارم کار میکنم و خازن های بزرگ و الکترولیتی پاور ( مایع سفید رنگی روی سطح تخته پاور پخش شده است ) دیده می شود. پاور من ( Viera ) هستش.

البته قبل از اون CPU رو باز کرده بودم که تمیز کنمش متاسفانه یه پایه اش شکسته بود و دادم تعمیرش کردن و CPU من Intel Pentium 4 3.00 GHZ هستش و از خاصیت مولتی تریدینگ هم بهره می بره ولی الان گاهی اوقات ( پر پر ) می کنه و دماش نوسان داره و سی پی یو یوزیجش هم نوسان داره البته قبلا System Idle رو 99 درصد بود که اونو دادم درستش کردن ( متاسفانه دمای محیط بسیار بسیار بالا است )

اکثر اوقات پورت های ( USB و COM و LPT و سایر پورت ها) داغ میشه و علاوه بر فن پاور و فن CPU، یک فن جداگانه هم روی کیس بسته شده از نوع کوچکش.

جدیدا برنامه هایی که قبلا بدون مشکل پردازش میکرده ، الان به سختی و با زور و پر پر اجرا میکنه و دمای سی پی یو توی بایاس 70 به بالاست و همینطور زیاد میشه
    واقعا نمودونم باید چیکارش کنم و وقتی که چندتا برنامه باز می کنم موس حالت اسلوموشن میشه و با حالت متقاطع حرکت میکنه و رو سیستم بشدت فشار میاد

البته من کلا سیستم عامل زیاد عوض میکنم و حدودا هر ماه عوض میشه سیستم عاملش - البته نمی دونم عادت خوبیه یا بدیه -- در ضمن همین امروز که میخواستم سی پی یو رو تمیز کنم ، یه مایع کرم مانند و خاکستری بین فن و پوسته ی CPU بود که با دستمال پاکش کردم تا حالا اون رو ندیده بودم نمی دونم چی بود اگه سی پی یو Pentium 4 رو دیده باشین دقیقا زیر دایره فن یه همچین مایعی بود.

من در مورد خمیر سیلیکونی برای پردازنده شنیدم - آیا Intel Pentium 4 این قابلیت را دارد که خمیر بگیرم براش یا نه ؟

نمیخام زیاد خرج کنم و می خام با کم ترین هزینه بهترین کارایی رو ببرم.

با اضافه کردن قطعات اساسی مانند : رم ، گرافیک -- البته همیشه ترسم از این بوده که سی پی یو و یا پاور و یا مادربور جواب نده !!!

حالا منتظر نظر شما متخصصان با تجربه هستم.

در ادامه اطلاعات مورد نیاز برای تشخیص مشکل سیستم رو گذاشتم . لطف کنید ، روی سر بنده منت بگذارید و دانلودشون کنید تا تشخیص دقیق تری داشته باشیم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سپاس فراوان از همکاری، همیاری، همدردی شما هموطن گرامی

Last edited by habib hgh; 06-07-2012 at 12:37. دليل: کمبود اطلاعات

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •