تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خرابی هارد لب تاب(western digtal )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

14 خرابی هارد لب تاب(western digtal )

سلام من یی هارد لب تاب(western digtal ) که مدل اون wd5000bmvw-11amcs0wd5000bmvw هست به جای حافظه خارجی از بازار تهیه کردم و چند ماهی ازش استفاد کردم تا پر شد حالا چند روز قبل هارد رو هیچ کامپیوتری نشناخت (من با سه کامپیوتر تست زدم که همه اونا یو اس بی 2.0 داشتن و به ترتیب 10 و 6 و 3 سال عمر اونا بود ) و فقط لامپ هارد روشن میشه و در ابتدای اتصال به یو اس بی موتور هارد سه بار روشن وخاموش میشه (من با لمس هارد و ارزش آن به این نتیجه رسیدم )حالا نمی دونم سوخته یا عیب نرم افزاری داره آیا می شه راه رفع اون رو ارائه بدیدیا وجود نداره (کودم سایت وکوم بخش و چگونگی شناخت مشکل) راستی هارد من قالیت یو اس بی 3.0 رو هم داره (یا داشت )و اصلا مشکل موقعی که یکی از آشنا ها اون رو برد متصلش کرد به یواس بی 3.0 و کپی سنگینی انجام داد(حدود400 گیگ) بوجود آمد (البته فکر می کنم چون گزارشی ازضربه به من نرسید و مشاهد نکردم که البته این مسئله ضربه هم قابل در نظر گرفتن هست)و مسئله کابل که من با یک کابل موبایل که فقط قسمت یواس بی 2.0 رو (فکر کنم )داشت تست کردم که جواب نداد و هارد به همون شکل قبلی رفتار کرد (کابل موبایل سالم بود) و درآخر هارد من قسمت یواس بی رو بصورت آمبود در خودش دارد حالا گه کمکم کنید منت بر سر یک هم وطن گذاشتید

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یی هارد لب تاب(western digtal ) که مدل اون wd5000bmvw-11amcs0wd5000bmvw هست به جای حافظه خارجی از بازار تهیه کردم و چند ماهی ازش استفاد کردم تا پر شد حالا چند روز قبل هارد رو هیچ کامپیوتری نشناخت (من با سه کامپیوتر تست زدم که همه اونا یو اس بی 2.0 داشتن و به ترتیب 10 و 6 و 3 سال عمر اونا بود ) و فقط لامپ هارد روشن میشه و در ابتدای اتصال به یو اس بی موتور هارد سه بار روشن وخاموش میشه (من با لمس هارد و ارزش آن به این نتیجه رسیدم )حالا نمی دونم سوخته یا عیب نرم افزاری داره آیا می شه راه رفع اون رو ارائه بدیدیا وجود نداره (کودم سایت وکوم بخش و چگونگی شناخت مشکل) راستی هارد من قالیت یو اس بی 3.0 رو هم داره (یا داشت )و اصلا مشکل موقعی که یکی از آشنا ها اون رو برد متصلش کرد به یواس بی 3.0 و کپی سنگینی انجام داد(حدود400 گیگ) بوجود آمد (البته فکر می کنم چون گزارشی ازضربه به من نرسید و مشاهد نکردم که البته این مسئله ضربه هم قابل در نظر گرفتن هست)و مسئله کابل که من با یک کابل موبایل که فقط قسمت یواس بی 2.0 رو (فکر کنم )داشت تست کردم که جواب نداد و هارد به همون شکل قبلی رفتار کرد (کابل موبایل سالم بود) و درآخر هارد من قسمت یواس بی رو بصورت آمبود در خودش دارد حالا گه کمکم کنید منت بر سر یک هم وطن گذاشتید
    سلام
    1. از آنجایی که هارد شما از نوع پرتابل هست (لیتاپی به قول شما) پس با کابل خودش اونو به یکی از پورتهای پشت کیس متصل کنید (به پورتهای جلوی کیس متصل نکنید) .
    2. دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد کنید (run در منوی استارت هست) .
    3. پس از اجرای برنامه دیسک منجمنت بررسی کنید آیا پارتیشن هارد شما دیده میشود یا خیر ؟؟ فرمت آن چگونه هست مثلاً ntfs هست یا fat هست یا حتی raw یا unallocated شده (عکس بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد) .
    4. قسمت تبدیل sata to usb هاردهای وسترن جدید (پرتابل) جزئی از برد هارد هست و باز کردنش فایده ای نداشته که هیچ باعث ابطال گارانتی هم میشود .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •