تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: باز نكردن درايو هارد اكسترنال

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض باز نكردن درايو هارد اكسترنال

سلام من هارد اكسترنال يه adata sh14 usb3 با حجم ١ ترا دارم كه سالم رو همه كامپيوترها كار ميكنه
    بتازگي خودم كامپيوتر گرفتم وقتي وصلش ميكنم به كامپيوتر ميشناستش ولي درايوي براش نمياره
    هارد كامپيوتر رو هم هنوز درايو بندي نكردم وكل حجمش تو يه درايوه كه ويندوز هم روش نصبه
    مشكل از كجا ميتونه باشه؟
    Last edited by ebinem173; 28-05-2012 at 11:10.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام منهارد اكسترنال يه adata sh14 usb3 با حجم ١ ترا دارم كه سالم رو همه كامپيوترها كار ميكنه
    بتازگي خودم كامپيوتر گرفتم وقتي وصلش ميكنم به كامپيوتر هارد رو ميشناسه ولي درايوي براش نمياره
    هارد كامپيوتر رو هم هنوز درايو بندي نكردم وكل حجمش تو يه درايوه كه ويندوز هم روش نصبه
    مشكل از كجا ميتونه باشه؟
    شما وقتی هارد اکسترنال رو به سیستم میزنید همون موقع یک عکس از disk managment سیستمتون بزارید اینجا

3. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام منهارد اكسترنال يه adata sh14 usb3 با حجم ١ ترا دارم كه سالم رو همه كامپيوترها كار ميكنه
    بتازگي خودم كامپيوتر گرفتم وقتي وصلش ميكنم به كامپيوتر هارد رو ميشناسه ولي درايوي براش نمياره
    مشكل از كجا ميتونه باشه؟
    سلام
    لطفاً دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد کنید (run در منوی استارت است) تا برنامه ديسك منجمنت اجرا شود و ببينيد وضعيت پارتيشن چطوري هست .
    اگر ميتوانيد يك عكس بگيريد و اينجا آپلود كنيد . ولي حدس ميزنم كه letter ندارد و اگر اينطور باشد روی پارتیشن مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه change drive letter and paths رو انتخاب و یه حروف غیر تکراری بدهید .

با عرض پوزش از مهرداد عزيز با پست ايشون همزمان شد !!!

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتي سعي كردم كاري گفتيد انجام بدم اين پيغامو داد
    با ريست كردن سيستم و رفرش و اينها هم حل نشد
    Last edited by ebinem173; 28-05-2012 at 11:45.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

وقتي سعي كردم كاري گفتيد انجام بدم اين پيغامو داد
    با ريست كردن سيستم و رفرش و اينها هم حل نشد
    نرم افزار paragon رو دانلود کنید و با استفاده از این نرم افزار پارتیشن رو از نوع logical بکنید
    و از داخل نرم افزار یک برچسب برای درایو بگذارید
    اگر درست نشد بهتره با نرم افزار paragon partion پارتیشن رو ریکاوری کنید و اطلاعاتشو استخراج کنید و سپس از محیط نرم افزار پارتیشن رو delete کرده و دوباره ایجاد کنید و یک quick format بکنید
    اگه بازم این مشکل بوجود اومد این مشکل یا زا ویروس است یا فریم ویر هارد

8. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام من اين هارد رو تازه گرفتم چطور بايد چارتيشن بندي بشه ؟ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من اين هارد رو تازه گرفتم چطور بايد چارتيشن بندي بشه ؟ممنون
    سلام
    بهتر بود تاپیک جداگانه میزدید . در هر حال اگر هارد شما adata sh14 usb3 هست ابتدا از کلیه برنامه های داخل هارد یک کپی بگیرید و سپس دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد کنید (run در منوی استارت است) تا برنامه ديسك منجمنت اجرا شود .
    در برنامه اجرا شده کلیه پارتیشنهای موجود رو حذف کنید تا یک فضای unallocated ایجاد شود . طبق عکس زیر اگر لازم بود با راست کلیک کردن گزینه initialize disk رو انتخاب و سپس گزینه MBR رو انتخاب کنید .

روی پارتیشن unallocated راست کلیک کنید و گزینه new simple volume رو انتخاب کنید .

طبق عکس زیر ، اگر مثلا قصد ساختن 3 تا پارتیشن دارید کل فضا رو تقسیم بر 3 کنید و حاصل رو وارد کنید .

یک حروف غیر تکراری بدهید البته خود ویندوز بصورت اتوماتیک این کار رو انجام میدهد .

بهتر هست که فرمت هارد بصورت NTFS باشه و همچنین allocation unit size هم بصورت پیش فرض باشه میتونید یه اسم هم وارد کنید مثلاً اگر برای ذخیره فیلم هست بنویسید movies .

سپس پیغام زیر ظاهر خواهد شد که باید finish رو بزنید .

برای الباقی پارتیشنها هم مثل روش بالا عمل کنید .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام خدمت همه ی دوستان. چتد وقتی میشه هارد اکسترنال ADATA CH11 1T رو خریدم ولی وقتی که به کامپیوتر وصلش میکنم هارد باز نمیشه وقتی که به ps3 وصلش میکنم هیچ مشکلی نداره حتی روی سیستم های دیگه هم مشکلی نداره ولی واسه من کار نمیکنه!
    گفتم شاید مشکل از ویندوزه ولی وقتی ویندوز رو عوض کردم هم هیچ فرقی نکرد ( ویندوز 7 ) حتی درایورش هم نصبه و توی devices & printers هم ثبت شده ولی هیچ آیکنی توی my computer یا جای دیگه ای نیست ک بشه بازش کرد.
    لطفا کمک کنید واقعا داره اعصابمو خرد میکنه!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت همه ی دوستان. چتد وقتی میشه هارد اکسترنال ADATA CH11 1T رو خریدم ولی وقتی که به کامپیوتر وصلش میکنم هارد باز نمیشه وقتی که به ps3 وصلش میکنم هیچ مشکلی نداره حتی روی سیستم های دیگه هم مشکلی نداره ولی واسه من کار نمیکنه!
    گفتم شاید مشکل از ویندوزه ولی وقتی ویندوز رو عوض کردم هم هیچ فرقی نکرد ( ویندوز 7 ) حتی درایورش هم نصبه و توی devices & printers هم ثبت شده ولی هیچ آیکنی توی my computer یا جای دیگه ای نیست ک بشه بازش کرد.
    لطفا کمک کنید واقعا داره اعصابمو خرد میکنه!
    سلام
    دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد کنید (run در منوی استارت است) تا برنامه ديسك منجمنت اجرا شود و ببينيد وضعيت پارتيشن چطوري هست (از برنامه عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید) .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من یک هارد Wd یک ترابایتی دارم امروز وصلش کردم به کامپیوتر ولی هیچ درایوی براش نمیاد چرا؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •