تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: هنگ کردن مداوم - کمک فوری

داره خودمونی میشه eleven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض هنگ کردن مداوم - کمک فوری

سلام
    مشخصات سیستمی که دارم ( برای مشخصات بیشتر روشون کلیک کنید ) :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه دو سالی میشه این کامپیوتر رو دارم ، قبلا کمتر هنگ می کرد الان بیشتر شده .وسط فیلم دیدن ( مخصوصا دیدن تلویزیون ----T ) کار کردن با برنامه های گرافیکی و میکس و مونتاژ ( 3ds max , After Effect ) خیلی راحت هر نیم ساعت یه بار هنگ می کنه ( یه صفحه رنگی راه راه میاد که هر بار یه رنگ خاصه )
    به نظرتون مشکلش از چیه ؟ من خواستم یه کیس با چندتا فن و پاور قوی تر بگیرم ، موثره ؟

منتظر پاسختون هستم ...

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید و سیستم رو اسکن ویروس بکنید و درایور های سیستم رو آپدیت کنید
    اگه درست نشد اول از همه بایددرایور گرافیک رو آپدیت کنید سپس گرافیک و دمای گرافیک چک بشه اسلاتشو هم تمیز کنید
    درست نشد باید برید سراغ چک کردن پاور و رم و اسلات رم
    اگه این موارد چک شد و درست نشد بگین

3. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    مشخصات سیستمی که دارم ( برای مشخصات بیشتر روشون کلیک کنید ) :

یه دو سالی میشه این کامپیوتر رو دارم ، قبلا کمتر هنگ می کرد الان بیشتر شده .وسط فیلم دیدن ( مخصوصا دیدن تلویزیون ----T ) کار کردن با برنامه های گرافیکی و میکس و مونتاژ ( 3ds max , After Effect ) خیلی راحت هر نیم ساعت یه بار هنگ می کنه ( یه صفحه رنگی راه راه میاد که هر بار یه رنگ خاصه )
    به نظرتون مشکلش از چیه ؟ من خواستم یه کیس با چندتا فن و پاور قوی تر بگیرم ، موثره ؟

منتظر پاسختون هستم ...
    سلا بر شما
    حافظتون "Memory" به نظر توان کافی ندراه، چون 2 گیگابایت حداقل مشخصات برای ویندوز 7 64 بیتی هست، شما از نرم افزارهای گرافیکی استفاده میکنن.

5. این کاربر از axson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید و سیستم رو اسکن ویروس بکنید و درایور های سیستم رو آپدیت کنید
    اگه درست نشد اول از همه بایددرایور گرافیک رو آپدیت کنید سپس گرافیک و دمای گرافیک چک بشه اسلاتشو هم تمیز کنید
    درست نشد باید برید سراغ چک کردن پاور و رم و اسلات رم
    اگه این موارد چک شد و درست نشد بگین
    ممنون از راهنماییت . فکر می کنم مشکل از کارت گرافیک باشه .
    منتها هر کاری می کنم آپدیت نمیشه . یعنی درایورش رو ( ATI HD 5850 ) دانلود می کنم ورژن 11.12 ، نصب می کنم ولی بعد از نصب ورژنش تغییری نمی کنه ( 8.9 می مونه ) . از Device Mangaer هم که آپ می کنم خطا می ده و می گه درایور مربوط به این کارت گرافیک نیست . نمی دونم مشکلش از چیه . لطف می کنی اگه راه حلی داری بهم بگی ...

سلا بر شما
    حافظتون "Memory" به نظر توان کافی ندراه، چون 2 گیگابایت حداقل مشخصات برای ویندوز 7 64 بیتی هست، شما از نرم افزارهای گرافیکی استفاده میکنن.
    دو تا رم دو گیگه ، یعنی رو هم رفته چهار گیگه . گرچه قبول دارم خیلی رم خوبی نیست ولی فعلا کار راه اندازه ...

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون از راهنماییت . فکر می کنم مشکل از کارت گرافیک باشه .
    منتها هر کاری می کنم آپدیت نمیشه . یعنی درایورش رو ( ATI HD 5850 ) دانلود می کنم ورژن 11.12 ، نصب می کنم ولی بعد از نصب ورژنش تغییری نمی کنه ( 8.9 می مونه ) . از Device Mangaer هم که آپ می کنم خطا می ده و می گه درایور مربوط به این کارت گرافیک نیست . نمی دونم مشکلش از چیه . لطف می کنی اگه راه حلی داری بهم بگی ...

دو تا رم دو گیگه ، یعنی رو هم رفته چهار گیگه . گرچه قبول دارم خیلی رم خوبی نیست ولی فعلا کار راه اندازه ...
    شما باید اول از سیف مود درایور گرافیک رو از دیوایس مینیجر پاک کنید بعدش در محیط ویندوز آخرین ورژن درایور رو نصب کنید

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

شما باید اول از سیف مود درایور گرافیک رو از دیوایس مینیجر پاک کنید بعدش در محیط ویندوز آخرین ورژن درایور رو نصب کنید
    همچنان تو Device Manager زده Driver Version:8.9 . تغییری نکرد. اما با نصب درایور جدید تعداد هنگ کردنا خیلی کم شد ، یعنی جاهایی که مطمئنم باید هنگ می کرد هیچ اتفاقی نیافتاد. ولی خب باز هنگ می کنه. فکر میکنم درست نصب نمیشه ولی بعید می دونم نصبم مشکلی داشته باشه . حالا اگه به نظرت مفیده از کارام فیلم بگیرم برات بفرستم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

همچنان تو Device Manager زده Driver Version:8.9 . تغییری نکرد. اما با نصب درایور جدید تعداد هنگ کردنا خیلی کم شد ، یعنی جاهایی که مطمئنم باید هنگ می کرد هیچ اتفاقی نیافتاد. ولی خب باز هنگ می کنه. فکر میکنم درست نصب نمیشه ولی بعید می دونم نصبم مشکلی داشته باشه . حالا اگه به نظرت مفیده از کارام فیلم بگیرم برات بفرستم ؟
    مشکلی نداره لینکشو برام پ.م بده

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مشکلی نداره لینکشو برام پ.م بده
    سلام
    ممنون مهرداد جان واقعا لطف بزرگی کردی . تا الان اصلا هنگ نکرده ( اعتماد بنفسم موقع کار کردن بالا رفته ) فقط از وقتی که BIOS رو آپدیت کردم موقع بالا اومدن کامپیوتر بعضی وقتا هنگ می کنه و باید حدودا یک ساعت خاموش باشه تا بالا بیاد. زیاد خوب آپدیت نکردم به نظرم ، باهاش ور می رم اگه نتونستم کاریش کنم باز مزاحمت می شم ...

بازم ممنون

13. این کاربر از eleven بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •