تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: هرکی میتونه کمک کنه، خواهشا!

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض هرکی میتونه کمک کنه، خواهشا!

سلام دوستان.یه مشکلی دارم

دوستان چون دانشگاه شهرستان میرن خونه مجردی گرفتن و اونجا یه تلویزیون خریدن.از این پارس های قدیمی و dvd player هم خریدن که مارکش sony هست.حالا ما وقتی dvd میذاریم سیاه و سفید نشون میده ولی vcd و divx رو خوب نشون میده.بعضی dvd ها که menu ندارن و یا Dvd های ایرانی رو نشون میده

میدونم احتمالش خیلی زیاده که از تلویزیون باشه، همون قضیه ی pal و رزولوشن و پیکسل و...ولی میخواستم بدونم تو تنظیمات DVD PLAYER نمیشه گزینه ای رو فعال کرد که بره رو pal یا چیز دیگه تا بتونیم همه dvd هارو ببینیم؟

الان همه فیلم ها Dvd هست و دیگه vcd نداریم و وقتی میرم خونشون مجبوریم بشینیم شبکه های خودمون رو نگاه کنیم که همش حرف میزنن در حالی که کلی فیلم داریم که میتونیم اونجا بشینیم ببینیم، خیلی ستمه.انگار اسیری گرفتی

خواهشا هرکی میتونه کمک کنه.گروهی از دانشجویان رو با کمک خودتون خوشحال میکنید(البته به غیر از من که هنوز دانشجو نشدم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

افکانش کمه ولی من خودم الجی دارم در منو تنظیمات تنظیمات تصویر ntscرو palکن

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

خب عزیزم اینو که میدونم.تو menu چیزی پیدا نکردم.تلویزیون که اصلا menu نداره.میمونه dvd player که پیدا نکردم.کسی این مارک sony رو نداره یا باهاش کار نکرده؟یه جای flash جلوش داره که برای record کردن فیلم ها روی flash هست.یدونه جای گذاشتن cd یا dvd رو داره.از روی کنترلش دکمه eject نداره و باید از روی خود دستگاه eject کرد.مارک خوبیه.vcd&dvd&divx رو پخش میکنه

کسی میدونه تو کجای menu باید برم و چه کاری باید بکنم تا جمیعا راحت بشیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    حوالی خلیج پارس

پيش فرض

بعضی تلویزیونها و پلیر ها بخصوص قدیمیها تغییرات سیستم رنگ مکانیکی دارند که از طریق یه دکمه یا کلید در وضعیت های مختلف قرار میگیره، پشت tv و Player چک کن شاید اونجا باشه ویدیوها ی VHS که اینطوری بودند ( یادش بخیر )، حتما DVDPlayer شما سیستم تغییررنگ راداره حالا یا ازطریق منیو یا بصورت مکانیکی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •