تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: امیر مسعودی ( پلیز هلپ )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

1 امیر مسعودی ( پلیز هلپ )

سلام دوستان
    من شنیدم که یه بنده خدایی به نام آقای امیر مسعودی هست که یه سری تکنیک ها و فرمول های توپ واسه کنکور داره و باعث میشه که خیلی سریع بشه به تست ها جواب داد
    میخواستم ببینم کسی از شما ها سی دی های ایشون رو خریده ؟ و نظرتون چیه
    با تشکر

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Soheil-Green's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    www.GreenOnline.ir

پيش فرض

برادر من وقتتو با این حرفای پوچ و شایعات و تبلیغات تلف نکن....
    هیشکی نمیتونه الگویی واسه جواب تست ها پیدا کنه.... تست هارو که یه نفر طرح نکرده که!
    تازه اگه یه نفر هم طرح کرده بود برای فهمیدن اینکه از چه الگویی استفاده میکنه باید ماه ها روش روانشناسی بشه...!

پس از من میشنوی، بجای اینکه وقتتو واسه این چیزا بذاری بشین درس بخون...

پ.ن:گیریم که با این روش (بر فرض وجود) اصلا نفر اول کنکور شدی... بعدش تو دانشگاه چیکار میخوای بکنی؟!

3. 2 کاربر از Soheil-Green بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه erfana1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

راست میگه
    اگر خودت تونستی تست ها رو با راه هایی که خودت بلدی حل کنی ارزش داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

عزیزان من که نگفتم شما بیاین درس زندگی به من بدین . من فقط گفتم کسی سی دی هاشو دیده یا نه . همین

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

12

عزیزان من که نگفتم شما بیاین درس زندگی به من بدین . من فقط گفتم کسی سی دی هاشو دیده یا نه . همین
    با سلام

این آقا ی امیر مسعودی با یک سری تکنیک ها به شما یاد میده که مثلا" کنکور رو خوب بزنید جالب اینجاست که توی سی دی های خودش تقریبا" تمام تست هارو که جمع کرده میشه با این روش جواب داد ولی توی واقعیت حتی 10 درصد شما به جواب درست نخواهید رسید فقط ایشون گشته توی تست های سال های گذشته و اون هایی رو که با این روش میشهحل کرد پیدا کرده ولی بهتون اطمینان میدم اگه توی کنکور این روش رو پیدا کنید ( یکی از دوستان بنده پیاده کرد ) به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید دوست من با این روش فیزیک رو -7 درصد زد

با تشکر

7. این کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلاممن شاگرد آقای مسعودی بودم حرف اون آقایی که گفت استاد مسعودی تکنیکهایی که با روش خودشون حل میشه رو انتخاب می کنند کاملا تکذیب میکم تکنیک های استاد توی تمام مسایل جواب می ده به احتمال زیاد اون دوستشون سی دی تبلیغاتی استاد رو دیدن چون آقای مسعودی توی سی دی تبلیغاتی تکنیکو کامل نمی گن اگه غیر اینه این شماره استاد:09121960432 تماس بگیرید تا متوجه اشکالتون توی حل تست بشید البته توصیه میکنم بیشتر از2-3بار تماس نگیرید چون اون وقت استاد به دستگاه تولید استرس تبدیل میشن اما اینکه گفتن دوستشون با تکنیک های استاد7درصد زدند کاملا طبیعیه چون ما توی کلاسمون درصد منفی هم داشتیم آخه تکنیک های ایشون درکنار تلاش ماست که نتیجه می ده اینم بگم که تکنیک هاشون فرق زیادی با بقیه اساتید نداره من خودم فیزکو با تکنیک های استاد 51.2زدم که به نظرم اصلا درصد جالبی نبود چون توقع درصد بالای80داشتم علت کم زدنم هم به خودم برمی گرده هم به آقای مسعودی,از نظر من آقای مسعودی مثل دکتر کورتون خنده بازارند وعده وعید زیاد می دن ولی به هیچ کدوم عمل نمیکنند وقتی باهاشون صحبت میکنی باگشاده رویی وقیافه بسیار بسیار مهربون ودلسوز باهات برخورد میکنن که با خودت فکر می کنی آقای مسعودی فرشته نجاتت هستند ولی به وقتش تا می تونن با کارهاشون بهت استرس وارد میکنن ,اگه دوست داری سی دی هاشونو بگیر ولی تلاش خودت بسیار مهم تر از تکنیک های آقای مسعودیه اگه سی دی هاشونو گرفتی توصیه می کنم بعد تحویل سی دی آقای مسعودی رو برای همیشه فراموش کنی تا بلایی که سر من اومد سر تو نیاد!!!!!!!!!این تجربه2سال شناخت من از آقای مسعودیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یه جورایی دارین منو تو شک میندازین
    توی عجب دوراهی گیر کردم
    ای خدااااااااااااا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دو راهی واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که گفتم تکنیکهای آقای مسعودی با بقیه ی استادها هیچ فرقی نداره آقای مسعودی یه خرده زیادی از خودشون تعریف می کنن دیگه چی کار می شه کرد اعتماد به نفس شون خیلی بالایه !!!!!!!!!!!!!

من فکر می کنم بهتره به جای اینکه پولتو خرج سی دی کنی یه کلاس کنکور خوب ثبت نام کنی چون سی دی های استاد خیلی گرونه اینجوری هم خرجت کمتر می شه هم وقتی استاد بالا سرت باشه و بتونی ازش سؤال بپرسی بهتر درسو می فهمی

خیلی گول این تبلیغاتو نخور اگه خودت تلاش کنی حتما موفق می شی,موفقیت تو هم هیچ ربطی به آقای مسعودی نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    shiraz

11

سلام
    من برای کنکور امسال از dvdهای ایشون گرفتم واقعا فوق العاده بود مخصوصا مشاورهای ایشون.
    من توصیه می کنم اگر میتونی 100% بگیر.عالیه...
    تازه من این اطمینان رو بهت میدم که گول زدنی نیست کار ایشون...
    تدریس ایشون جوری بوده که من میدونم پزشکی رو شاخمه
    Last edited by sahar sh; 08-07-2012 at 00:12.

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

خیلی جالبه که بعضیا چطوری میان ملت رو گول رو میزنن

بابا مطمدن باشید هیچ کدوم از این تبلیغات درست نیس

یه نکته جالب اینه که دو نفری که از این محصول دفاع کردن، هر چی پست داشتن تو همین تاپیک بوده! !

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •