تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما درباره وضعیت اینترنت ایران چیست ؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بهتر از این نمیشه

6 7.32%
  • عالی

1 1.22%
  • متناسب با نیازهای کشور

1 1.22%
  • بد

5 6.10%
  • اعصاب خورد کن

69 84.15%
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: بحث و بررسی کلی اینترنت پر سرعت ایران

داره خودمونی میشه mohandes66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Usa

14 بحث و بررسی کلی اینترنت پر سرعت ایران

برای اینکه بیشتر از این افسرده و کفری بشین میتونید به سایت زیر یه سری بزنید و با مقایسه کشورهای مشنگ دیگر ( چون اگه سراغ کشور های پیشرفته برین احتمال داره به جای افسردگی کارتون به خودکشی بکشه ) با ایران از نظر سرعت اینترنت تاسف بخورید به حال ایرانی که برای استفاده از سرعت بیشتر از 125 ده هزارم سرعت میانگین دنیا ( شامل کشورهای مشنگ و پیشرفته ) نیاز به مجوز دارند .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد لینک سوم اگه نشانگر ماوس را روی علامت تعجب ( ! ) مقابل هر مورد ببرید می تونید بفهمید نتایج ارائه شده حاصل از چند تا تست بوده .

جالب تر از همه ی اینا اینه که بدونین توی تهران 111 تا ip میانگین سرعتشون 7.09Mbps هستش . اینم لینکش :
    کد:
    امثال این افراد هستن که باعث افزایش میانگین سرعت کاربران ایرانی میشن . یعنی همون عدالت اجتماعی ( البته اگه سیاسیش نکنین )

ستاد افسرده سازی جوانان

-------------------------------------------------------------------------

من تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست بالا رو نوشتم ولی به نظرم اومد یه تاپیک مجزا باشه بهتره. تاپیکی که توش وضعیت کلی اینترنت ایران مورد بحث و بررسی قرار بگیره . ( مثل کشتی ها و کوسه ها و عواملی از این دست که گاه و بیگاه کابل های اینترنت ایران را
    انگولک میکنند.

لطفا دوستانی که توی بحث شرکت میکنند نوع اینترنتی که استفاده میکنن ( ADSL ، بیسیم ، وایمکس ، gprs و ... ) و isp که ازش خدمات میگیرن به همراه شهرشون ذکر کنن .
    Last edited by mohandes66; 20-01-2012 at 14:22.

2. 7 کاربر از mohandes66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض رتبه بندی شهرهای ایران از نظر سرعت اینترنت

برای رتبه بندی شهرهای ایران از نظر سرعت اینترنت رزرو شد .

4. این کاربر از mohandes66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض رتبه بندی isp های ایران از نظر سرعت اینترنت

برای رتبه بندی isp های ایران از نظر سرعت اینترنت رزرو شد

6. این کاربر از mohandes66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض چطور می توان رتبه بنده های فوق را دقیق تر کرد ؟

برای آموزش نحوه بهبود رتبه بندی ها رزرو شد .

8. این کاربر از mohandes66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببخشيد، من يك سوال كلي داشتم. البته اگه خيلي ابتدايي و واضحه لطفا به من نخنديد و بذاريد به حساب اين كه واقعا اطلاعات ندارم.

اين كه متوسط سرعت اينترنت در ايران اين قدر كم، سطح خدمات اينترنتي ارائه‌شده خيلي پايين و قيمت اين خدمات بســــــــــــــــــــيار بالاست، آيا واقعا به دليل كمبود امكانات زيربنايي براي اين امر هست يا نه، دلايل ديگه‌اي هست كه به عمد تصميم‌ گرفته شده وضعيت اينترنت در ايران بد باقي بمونه؟ (لطفا حتي المقدور فقط ذكر بفرماييد مورد اول هست يا مورد دوم، و در صورتي كه مورد دوم هست بهتره وارد جزئياتش نشيم) اين سوال واقعا براي من مطرحه كه آيا دليل، كمبود امكانات هست يا چيز ديگه. يعني واقعا نميدونم.

با تشكر از توجه شما

10. 2 کاربر از عاليه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pedramb66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

ببخشيد، من يك سوال كلي داشتم. البته اگه خيلي ابتدايي و واضحه لطفا به من نخنديد و بذاريد به حساب اين كه واقعا اطلاعات ندارم.

اين كه متوسط سرعت اينترنت در ايران اين قدر كم، سطح خدمات اينترنتي ارائه‌شده خيلي پايين و قيمت اين خدمات بســــــــــــــــــــيار بالاست، آيا واقعا به دليل كمبود امكانات زيربنايي براي اين امر هست يا نه، دلايل ديگه‌اي هست كه به عمد تصميم‌ گرفته شده وضعيت اينترنت در ايران بد باقي بمونه؟ (لطفا حتي المقدور فقط ذكر بفرماييد مورد اول هست يا مورد دوم، و در صورتي كه مورد دوم هست بهتره وارد جزئياتش نشيم) اين سوال واقعا براي من مطرحه كه آيا دليل، كمبود امكانات هست يا چيز ديگه. يعني واقعا نميدونم.

با تشكر از توجه شما
    من که میگم دلیل دوم.
    قیمت هم فکر کنم به خاطر انحصاری بودن واردات پهنای بانده.

12. این کاربر از pedramb66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

با تشكر از توجه شما
    اگه تو پست اول به لینک چهارم برید میبینید که کسایی از اینترنت 7 مگ دارن استفاده میکنن . این نشون دهنده ی این مطلبه که امکانات زیربنایی هستش . حالا این سوال پیش میاد که چرا سرعت ما اینطوریه ؟ در جواب باید گفت مورد دوم که ذکر کردین درسته . این بحث سرعت بود .

در مورد بحث کیفیت مثل قطع و وصل شدن ها ، افت سرعت ها و ... باید یه سرچی تو اینترنت بکنیم ببینیم تو کشورهای دیگه علت عمده ی این اختلالات چیه . اگه این کارو بکنیم متوجه میشیم که عواملی مثل لنگر کشتی ها ، گاز گرفتن کابل اینترنت توسط موجودات دریایی مانند کوسه ها و عواملی از این دست خیلی نادر هستن . حالا تو کشور ما یا کابل های اینترنت تو مسیر عبور و لنگر انداختن کشتی هاست ( که این یه اشتباه طراحی موقع سیم کشی میتونه باشه که مسیر عبور کشتی ها را درنظر نگرفته اند ) یا اینکه بنابر صلاح جامعه از کشتی ها درخواست میشه که روی کابل های اینترنت لنگر بندازن ( باز میشه مورد دوم )

در مورد بحث قیمت خدمات . شما میتونید به دوتا لینک زیر مراجعه کنید ( البته گفتم میتونید ولی توصیه نمیکنم چون ممکنه که اثرات سوئی روی روح و روانتون داشته باشه که چرا هزینه 1 مگ نامحدود توی لتونی کمتر از 2 دلاره یا تو پاکستان حدود 15 دلاره ولی توی ایران ... ) که در مقایسه با کشورهایی فقیر تر و عقب مانده تر از ما باز به نظر میاد مورد دوم باشه تا افراد کمتری برن سراغ سرعت های بالاتر .

کد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا این نظر من بود باز اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بگن تا استفاده کنیم .

14. 4 کاربر از mohandes66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

میدونستین خیلی هنر میخواد که اینجوری 70 میلیون ادمو سره کار بزاری؟
    اینترنتو قطع کنی بگی لنگره کشتی افتاده روش !
    گرون بفروشی بگی به خاطر تحریم گرونه بعد یه جا دیگه بگی تحریما رو ما هیچ اثری نداشته !
    برای کاربر خونگی به سرعت غارنشینیه 128 محدودش کنی ولی نه همه کاربرای خونگی چون بعضیا خونشون رنگین تره میتونن خیلی بیشتر از 128 داشته باشن البته یه وقت فکر نکنین رو حساب رابطه و اینا میتونین اینترنته خیلی پرسرعت بگیرینا نه اصلا اینطوری نیست هرکی میگیره رو حساب علمش میگیره و واقعا لازم داشته دیگه.
    ورداری کلشو فیلتر کنی هر جور حال میکنی یه روز یاهو ببندی یه روز گوگل ببندی یه روز پینگو ببری بالا یه روز اپلودو محدود کنی یه روز دانلودو محدود کنی یه روز پورت وی پی ان ببندی یه روز دیگه هم حال و حوصله نداشته باشی تصمیم بگیری کلا تعطیلش کنی
    ما هم که گردنمون از مو باریکتره کلا هم مهم نیستیم شما راحت باش.
    فقط یه سوال برام پیش اومده
    ایا ایشون که همه این تصمیمات مهم رو میگیره و انقدر کاربر محور و پاسخگو عمل میکنه پیش خودش چه فکری در مورد ما میکنه؟

الف: فکر میکنه ما هویجیم و اینترنت با همین سرعت برامون بسه
    ب: فکر میکنه ما خیاریم و میتونه باهامون هر کاری دوست داره بکنه
    ج: فکر میکنه ما سیب زمینی هستیم و همین اینترنتم میخواد ازمون بگیره

جواب درست گزینه ج هست و ماها استفاده کننده های این اینترنت سیب زمینی هستیم که اگه مثلا فلفل بودیم الان این همه مشکل نداشتیم.

از زننده تایپیک هم معذرت میخوام که پستم یکم تنده یه چند وقتیه احساس میکنم دارم از سیب زمینی به فلفل تبدیل میشم.

16. 8 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه XDbit68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    green hell

پيش فرض

برای اینکه بیشتر از این افسرده و کفری بشین میتونید به سایت زیر یه سری بزنید و با مقایسه کشورهای مشنگ دیگر ( چون اگه سراغ کشور های پیشرفته برین احتمال داره به جای افسردگی کارتون به خودکشی بکشه ) با ایران از نظر سرعت اینترنت تاسف بخورید به حال ایرانی که برای استفاده از سرعت بیشتر از 125 ده هزارم سرعت میانگین دنیا ( شامل کشورهای مشنگ و پیشرفته ) نیاز به مجوز دارند .

کد:
    در مورد لینک سوم اگه نشانگر ماوس را روی علامت تعجب ( ! ) مقابل هر مورد ببرید می تونید بفهمید نتایج ارائه شده حاصل از چند تا تست بوده .

جالب تر از همه ی اینا اینه که بدونین توی تهران 111 تا ip میانگین سرعتشون 7.09Mbps هستش . اینم لینکش :
    کد:
    امثال این افراد هستن که باعث افزایش میانگین سرعت کاربران ایرانی میشن . یعنی همون عدالت اجتماعی ( البته اگه سیاسیش نکنین )

ستاد افسرده سازی جوانان

-------------------------------------------------------------------------

من تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست بالا رو نوشتم ولی به نظرم اومد یه تاپیک مجزا باشه بهتره. تاپیکی که توش وضعیت کلی اینترنت ایران مورد بحث و بررسی قرار بگیره . ( مثل کشتی ها و کوسه ها و عواملی از این دست که گاه و بیگاه کابل های اینترنت ایران را
    انگولک میکنند.

لطفا دوستانی که توی بحث شرکت میکنند نوع اینترنتی که استفاده میکنن ( ADSL ، بیسیم ، وایمکس ، gprs و ... ) و isp که ازش خدمات میگیرن به همراه شهرشون ذکر کنن .
    آقا واقعا دمت گرم .اطلاعات مفیدی بود .و درباره ی این آمار باید گفت که خجالت آوره یه سومالی فقط مونده بود که بیاد بالا ی ایران .کشورهایی مثل قرقیزستان ، تاجیکستان ، عراق ! هم میانگینشون دو برابر ایران هست و حتی کشورهایی که واقعا اسمشون رو من تا حالا نشنیدم مثل cayron island !!!!
    حالا نکته ی جالبتر هم اینه که تو رده بندی رده ی 154 مال سوریه است و 155 مال ونزوئلا 156 مال ایران و 157 مال فلسطین که واقعا جای تامل و تاسف داره !

18. 3 کاربر از XDbit68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr.dengo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

عزیزه دله من ایرانم کم مشنگ نیست
    بعدش حقمونه وقتی به 128 راضییم وقتی که چندین ساله اکثر مردم ایران از دایل اپ استفاده میکنن صداشون در نمیاد نباید توقع اینترنت خوبم داشت
    متاسفانه نه ما به فکر خودمونیم نه اونا به فکر ما

20. 4 کاربر از mr.dengo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •