تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: Galaxy S2 or iPhone 4s

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

4 Galaxy S2 or iPhone 4s

سلام دوستان .
    Galaxy S2 vs iPhone 4s
    ب
    بین این دو کدوم بهتر هست ؟ بدون در نظر گرفتن قیمت .
    از پشتیبانی نرم افزاری گرفته تا مشخصات سخت افزاری ، کدوم بهتره ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بدون قیمت ، سخت افزار 4S قوی تره و نرم افزار 4S ، دوربین 4S قوی تره ، صفحه نمایش S2 بزرگتر و قوی تره...

3. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سامسونگ اصلا پشتیبانی خوبی نداره . پس فردا که مدلهای جدیدی بیاد این گوشی هم مثل galaxy s یادش میره ولی apple باور کن هنوز که هنوزه داره به 3gs در حد خودش حال میده .
    من خودم پشیمونم سامسونگ گرفتم . شک نکن

بدون قیمت ، سخت افزار 4S قوی تره و نرم افزار 4S ، دوربین 4S قوی تره ، صفحه نمایش S2 بزرگتر و قوی تره...
    رو چه حسابی میگید آیفون سخت افزارش قوی تره . سی پی یو galaxy قوی تره (dual1.2 در مقابل dual1) و رمش هم 1 گیگه ولی آیفون 512 هستش .
    البته فکر کنم گرافیکه آیفون قویتره . (PowerVR SGX543MP2 در مقابل Mali-400MP )
    دوربینشونم یکیه و هردو فول اچ دی فیلمبرداری میکنن .
    ولی همونطور که گفتم آیفون پشتیبانیش به مراتب بهتره و نرم افزار هم که تو آیفون شکی نیست .
    Last edited by h_starboy; 29-12-2011 at 00:15.

5. این کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به نظر من 100 درصد 4S

7. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

رو چه حسابی میگید آیفون سخت افزارش قوی تره . سی پی یو galaxy قوی تره (dual1.2 در مقابل dual1) و رمش هم 1 گیگه ولی آیفون 512 هستش .
    البته فکر کنم گرافیکه آیفون قویتره . (PowerVR SGX543MP2 در مقابل Mali-400MP )
    دوربینشونم یکیه و هردو فول اچ دی فیلمبرداری میکنن .
    ولی همونطور که گفتم آیفون پشتیبانیش به مراتب بهتره و نرم افزار هم که تو آیفون شکی نیست .
    رو این حساب که دوهسته به چکار آید ؟؟؟ یعنی انقد فرق دارن دوسته عزیز ؟؟؟
    از نظر من شما رو حساب اعداد تصمیم نگیر یا حداقل تمام جوانب رو در نظر بگیر
    میگی دو هسته ای ؟ کدوم برنامه براش اومده ؟؟؟ همون یک هستشم جواب این نرم افزارهاشو میداد...
    برای دو هسته با کلاس PC میزان حافظه 512 کافیه دیگه چه برسد به این هسته های .....
    بهتره یکم معقولانه تر فک کنیم دوسته من

9. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر عشق

پيش فرض

طبق خواسته های شما 4s بهتری ولی واقعا قیمتش نسبت به s2 اصلا نمی ارزه

11. این کاربر از hompoil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طبق خواسته های شما 4s بهتری ولی واقعا قیمتش نسبت به s2 اصلا نمی ارزه
    نه بابا کی گفته 4s بهتره قیمتش که دو برابر و اصلا هم بهتر نیست بهتره یه سری به سایت جی اس ام بزنی
    نمی دونم این دوستان چی میگن گلکسی اس 2 معروفه به بهترین اسمارت فون طبق برسی های انجام شده دوربین اس 2 بهترین دوربین 8 مگاپیکسلی شده
    یک ویدئو دیدم که ازمایش قدرت این دو گوشی بود اول ایفون 4s رو انداختند روی زمین خرد شد ولی گلکسی اس 2 هیچیش نشد متاسفانه لینکش رو ندارم به محض این که پیدا کردم برات میزارم
    من اگه بخام 1 تومن پول گوشی بدم بازم سامسونگ اونم گلکسی نوت میخرم نه ایفون.

13. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام
    من هر دو گوشی رو داشتم و میتونم نظر شخصیم رو اینطوری بدم.

1- در مورد تصویر ، از لحاض تراکم پیکسل ها کمی آیفون بهتره که اونم به خاطر کوچیک بودن سایزش هست اما واقعا هیچی وضوح تصویر و قدرت رنگهای گالاکسی اس 2 رو نداره

2- در مورد پردازش و رم هم کدوم علمی میگه رم 1 گیگ در مقابل 512 چیز بدرد بخوری نیست یا همینطور سی پی یو ؟! من تو هر دو نزدیک به 20 صفحه برنامه زدم برا اس 2 حتی یه ذره هم منوش کند نشد اما برا آیفون کاملا لگ دار شد !

3- از لحاض برنامه و بازی هرچند برا آندروئید هم خیلی عالیه اما واقعا اپل تو این ضمینه چیز دیگه ای هست . البته اکثر بازیهای 3 بعدی با گرافیک بالا برا هر دو میاد . برا من GTA III تو اس 2 بهتر بود !

4- از لحاض دوربین میشه گفت مشابه هستن اما تو فضای بسته و تاریک شاید تصویر آیفون بهتر باشه اما تو بررسی سایتها معتبر حتی در این بخش هم رای به اس 2 دادن !

5- در مورد پشتیبانی نرم افزاری به نظر من کلا آندروئید زیاد مشکل داره !

6- از لحاض مقاوت بدنه هم که آیفون خیلی سوسوله ! تو you tube فیلم هاش هست که خیلی راحت میشکنه LCD ایش !

البته این نکاتم باید مد نظر داشت :

- قیمت خیلی بالای آیفون در مقابل کارائی برابر یا حتی پایین تر
    - کیفیت بهتر بدنه آیفون
    - راحت تر بودن نصب برنامه و امثال اون برا آندروئید
    - سیستم IOS جدا از زیبائی و کارائیش یه سری محدودیت هم داره
    - آندروئید بهتر کاستم میشه
    - رو اس 2 میشه از SD card هم استفاده کرد
    - آیفون برنامه siri داره که خیلی جالب هستش
    و ...

البته اینا نظرات شخصی من بر حسب استفاده هائی هست که داشتم

این صفحه هم برا آندروئید دارها میتونه جالب باشه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

15. 5 کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همین که صفحه نمایش گلکسی اس 2 - 4.3 اینچ هست در مقابل صفحه ی 3.5 اینچی ایفون نیاز به بحث نیست بهترین گوشی اسمارت فقط اس 2.

17. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نه بابا کی گفته 4s بهتره قیمتش که دو برابر و اصلا هم بهتر نیست بهتره یه سری به سایت جی اس ام بزنی
    نمی دونم این دوستان چی میگن گلکسی اس 2 معروفه به بهترین اسمارت فون طبق برسی های انجام شده دوربین اس 2 بهترین دوربین 8 مگاپیکسلی شده
    یک ویدئو دیدم که ازمایش قدرت این دو گوشی بود اول ایفون 4s رو انداختند روی زمین خرد شد ولی گلکسی اس 2 هیچیش نشد متاسفانه لینکش رو ندارم به محض این که پیدا کردم برات میزارم
    من اگه بخام 1 تومن پول گوشی بدم بازم سامسونگ اونم گلکسی نوت میخرم نه ایفون.
    سلام
    من هر دو گوشی رو داشتم و میتونم نظر شخصیم رو اینطوری بدم.

1- در مورد تصویر ، از لحاض تراکم پیکسل ها کمی آیفون بهتره که اونم به خاطر کوچیک بودن سایزش هست اما واقعا هیچی وضوح تصویر و قدرت رنگهای گالاکسی اس 2 رو نداره

2- در مورد پردازش و رم هم کدوم علمی میگه رم 1 گیگ در مقابل 512 چیز بدرد بخوری نیست یا همینطور سی پی یو ؟! من تو هر دو نزدیک به 20 صفحه برنامه زدم برا اس 2 حتی یه ذره هم منوش کند نشد اما برا آیفون کاملا لگ دار شد !

3- از لحاض برنامه و بازی هرچند برا آندروئید هم خیلی عالیه اما واقعا اپل تو این ضمینه چیز دیگه ای هست . البته اکثر بازیهای 3 بعدی با گرافیک بالا برا هر دو میاد . برا من GTA III تو اس 2 بهتر بود !

4- از لحاض دوربین میشه گفت مشابه هستن اما تو فضای بسته و تاریک شاید تصویر آیفون بهتر باشه اما تو بررسی سایتها معتبر حتی در این بخش هم رای به اس 2 دادن !

5- در مورد پشتیبانی نرم افزاری به نظر من کلا آندروئید زیاد مشکل داره !

6- از لحاض مقاوت بدنه هم که آیفون خیلی سوسوله ! تو you tube فیلم هاش هست که خیلی راحت میشکنه LCD ایش !

البته این نکاتم باید مد نظر داشت :

- قیمت خیلی بالای آیفون در مقابل کارائی برابر یا حتی پایین تر
    - کیفیت بهتر بدنه آیفون
    - راحت تر بودن نصب برنامه و امثال اون برا آندروئید
    - سیستم IOS جدا از زیبائی و کارائیش یه سری محدودیت هم داره
    - آندروئید بهتر کاستم میشه
    - رو اس 2 میشه از SD card هم استفاده کرد
    - آیفون برنامه siri داره که خیلی جالب هستش
    و ...

البته اینا نظرات شخصی من بر حسب استفاده هائی هست که داشتم

این صفحه هم برا آندروئید دارها میتونه جالب باشه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حرف های جفتتونو قبول دارم متاسفانه به دلیل وضعیتی که مملکته ما داره و بخاطر یه سری تحریمات ما نمی تونیم از تمامی امکانات آیفون استفاده کنیم
    در مورد وضوح تصویر باید بگم دوسته عزیز شما داری نور صحفه به اون بزرگی گالکسی رو با آیفون مقایسه میکنی ؟؟؟ قطعا نور صفحه ها برابر نیستن ولی بحث تراکم پیکسل مطرحه!!!
    شما واقعا دوس داری صغحه بزرگ باشه به هر قیمتی ؟؟؟
    اپل اینو قبول نداره!!! هیچکدوم از طرفدارای اپل هم اینو قبول ندارن...بزرگی صفحه به قیمت از دست دادن کیفیت تصویر ؟؟؟ به قیمت از دست دادن پردازش تصویر یهتر ؟؟؟
    نه..هیچ کس اینو قبول نمیکنه!!! نور صفحه هم مربوط به میزان کنتراست تصویر داره نه چیز دیگه ای که تصور میکنم بیش از یه حدیشم ضرر آورباشه!!!
    دوسته عزیز من خودم تو حوضه سخت افزار فعالیت دارم...میزان استفاده از رم بستگی به میزان پردازش cpu داره هر چه cpu قوی تر و فرکانس بالاتری داشته باشه قطعا به میزان رم بالاتری نیاز داره...
    در ضمن این میزان فرکانسی که گالکسی از آیفون بیشتر داره در حدو اندازه ای نیست که لازم باشه 512 مگ رم بیشتر روی دستگاه گذاشته بشه و عملا بی مصرفه!!!
    در ضمن اینکه شما میگید سیستم بیش از یه مقدار برنامه که روش نصب بشه لگ داره فک نمی کنم ربطی داشته باشه
    این میتونه مربوط به پردازش هستش نه رم..رم رو اگه شما برنامه ای اجرا کنید برنامه فضایی از رم رو اشغال خواهد کرد و اینکه شما دارید میگید تو وردق زدن صفحات کم میاورده من نمیتونم قبول کنم چنانکه حتی یکی از بچه ها اپل 4 داشته و چند صفحه برنامه داشته ولی بازم قفل کردنش در حد محسوسی نبوده و فقط در این بوده که وقتی سریع ورق میزدید اون نقطه های پایین صفحه که نمایانگر صفحه بود مثلا از 2 میپریده به 4!!! قطعا این مشکل با یه پردازنده دو هسته ای A9 رفع شده!!!پس جای نگرانی نیستش

19. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •