تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: ارور 80072EFD در موقع آپدیت کردن

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض ارور 80072EFD در موقع آپدیت کردن

جدیدا برای آپدیت ویندوز 7 م این مشکل رو دارم ... ویندوزم اصله ... چطوری درستش کنم ؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تو منوی سرچ استارت تایپ کنید cmd بعدش روی گزینه ای که پیدا میشه کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم این دستور پایین که قراردادم کپی بگیرین ازش با موس بعد داخل اون پنجره cmd کلیک راست این فرمان paste کنید بعدم اینتر بزنید به احتمال زیاد رفع مشکل بشه

netsh winhttp reset proxy

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

تو منوی سرچ استارت تایپ کنید cmd بعدش روی گزینه ای که پیدا میشه کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم این دستور پایین که قراردادم کپی بگیرین ازش با موس بعد داخل اون پنجره cmd کلیک راست این فرمان paste کنید بعدم اینتر بزنید به احتمال زیاد رفع مشکل بشه

این کارو کردم ولی وقتی روی update کلید میکنم دوباره همون خطا ظاهر میشه ...

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

طبق پست 11 تاپیک پایین برین دررابطه با همین ارور شما بوده برای چند نفر اثر کرده درضمن اینم بگم وقتی به اینترنت کانکت میشین بعد از 15 مین روی گرینه آپدیت برای آپدیت ویندوز کلیک کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

شما مطمئنا از آنتی ویروس فایروال دار استفاده میکنی . شما موقتا فایروال و آنتی ویروس رو غیرفعال کنین و بعد امتحان کنین .

8. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

شما مطمئنا از آنتی ویروس فایروال دار استفاده میکنی . شما موقتا فایروال و آنتی ویروس رو غیرفعال کنین و بعد امتحان کنین .
    طبق پست 11 تاپیک پایین برین دررابطه با همین ارور شما بوده برای چند نفر اثر کرده درضمن اینم بگم وقتی به اینترنت کانکت میشین بعد از 15 مین روی گرینه آپدیت برای آپدیت ویندوز کلیک کنید.

کد:
    هیچ کدوم تاثیری نداشت ... همرو تست کردم ولی وقتی check update رو میزنم باز همون ارور رو میده و try again میده

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

در لینک زیر اشاره کرده که 3 عامل میتونه باعث این ارور بشه و براشون راه حل پیشنهاد داده :
    مورد اول میتونه از درایورهای سخت افزاری و عدم آپدیت بودن اونا باشه به عنوان مثال شما میتونی درایور مربوط به کارت شبکه مادربرد رو آپدیت کنی بعد امتحان کنی
    مورد دوم مربوط میشه به رجیستری و وجود مشکل در اون که پیشنهاد داده با نرم افزارهای اسکن رجیستری اقدام به ترمیم و پاکسازی رجیسری بشه . یکی از نرم افزارهای کارساز تو این زمینه برنامه CCleaner هست .
    و در آخر اشاره به وجود ویروس و بدافزار تو سیستم شده که باید با انتی ویروس های به روز سیستم رو اسکن کنین .

کد:
    یه احتمال خودم میدم که آثار ناشی از ویروس باعث این مشکل شده ، اخیرا ویندوزتون دچار ویروس شده که پاکش کرده باشین ؟؟

این روش رو هم انجام بده :
    به مسیر زیر برو :
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    بعد فایل hosts رو با برنامه not pad بازش کن و تمام محتویات فایل تکست اونو اینجا کپی پیست کن تا کمکت کنم .

11. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شمافرمان cmd رو تو منوی سرچ استارت وارد کردین که بعدش پیدا شد این 3 تا فرمان پایین به ترتیب هرکدوم از روش کپی بگیرین بعدشم تو اون پنجره کلیک راست موس فشار بدین کپی کنید اینتر بزنید برای هرکدوم به ترتیب همین کار کنید

netsh winhttp show proxy

netsh winhttp set proxy 192.168.233.20:8080

اگر کارتون بازم راه نیفتاد تاپیک پایین ببینید .

کد:

13. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

در لینک زیر اشاره کرده که 3 عامل میتونه باعث این ارور بشه و براشون راه حل پیشنهاد داده :
    مورد اول میتونه از درایورهای سخت افزاری و عدم آپدیت بودن اونا باشه به عنوان مثال شما میتونی درایور مربوط به کارت شبکه مادربرد رو آپدیت کنی بعد امتحان کنی
    مورد دوم مربوط میشه به رجیستری و وجود مشکل در اون که پیشنهاد داده با نرم افزارهای اسکن رجیستری اقدام به ترمیم و پاکسازی رجیسری بشه . یکی از نرم افزارهای کارساز تو این زمینه برنامه CCleaner هست .
    و در آخر اشاره به وجود ویروس و بدافزار تو سیستم شده که باید با انتی ویروس های به روز سیستم رو اسکن کنین .

کد:
    یه احتمال خودم میدم که آثار ناشی از ویروس باعث این مشکل شده ، اخیرا ویندوزتون دچار ویروس شده که پاکش کرده باشین ؟؟

این روش رو هم انجام بده :
    به مسیر زیر برو :
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    بعد فایل hosts رو با برنامه not pad بازش کن و تمام محتویات فایل تکست اونو اینجا کپی پیست کن تا کمکت کنم .
    این چیزهایی که گفتی من خودم روش خیلی حساس هستم که مثلا درایو کارت گرافیک یا صدا اپدیت باشه .. ولی تا حالا کارت شبکه رو اپدیت نکردم .اگه شما لینک دانلودی برای آپدیدت اون دارید لطف میکنید بهم بدید .. چون من لپ تاپمو تازه خریدم یعنی 2 ماهه فکر نمیکنم به آپدیدت لن احتیاج داشته باشه .. لپ تاپ من سامسونگ مدل RF511 هستش ... من انتی ویروسم همیشه آپدیدت ولی میدونم هیچ ویروسی نداره ... ریجستری رو هم که بصورت اتومات هرسه روز یک بار با برنامه TuneUp چک میکنم ... ویندوز لپ تاپ من اصل و اصلا پاکش نکردم و هیچ وقت هم پاکش نمیکنم ... من فقط اگه اجازه بدید با برنامه MalwarebytesAnti-Malware 1.51.0.1200 Final یه بار سیستممو چک کنم اگه مشکل برطرف نشد دوباره مزاحمتون میشم ... فقط ببخشید اونو فایل host که گفتید اطلاعات شخصی و محرمانه توش نیست ؟ که من اینجا کپی کنم ؟یه خورده ترسیدم راستشو بخوای ...

15. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

طبق فروم اول پست شماره دو عمل کنید ببنید رفع مشل میشه اگر بازم به همون صورت بود درایورهای خودتون با برنامه driver genius آپدیت کنید حتما درمرخله بعد با برنامه ccleaner کش و هیستوری مابقی فسمتهای ویندوز پاک کنید بعدش پنجره cmd رو باز تو خالت run as administrator باز کنید این دستور ipconfig /flushdns داخلش تایپ اینتر کنید بعدم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید رفع مشکل شده اگر بازم بهمونصورت بود تو آپدیت به مسیر پایین برین گزینه آخر disable کنید بعدش باز روی آپدیت کلیک کنید ببینید بهمون صورته از آخر سرم پیشنهادم اینه که سایت دوم از مایکروسافت کامل ببینید.

Go to Control Panel, Administrative Tools, Component Serives, Services Local, and find DHCP Client in the list on the right. Double click on DHCP Client گزینه ای که با رنگ قرمز مشخص شده disable بشه .

کد:
    کد:

17. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •