تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: نرم افزار نگهداری و بایگانی اطلاعات

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض نرم افزار نگهداری و بایگانی اطلاعات

من یک سری اطلاعات را به صورت رکورد دارم مثل نام و نام خانوادگی و ... که در یک فایل اکسل دارم . می خواستم این اطلاعات را پس از انجامش در یک جا بایگانی کنم . می خواستم نرم افزاری را بهم معرفی کنید تا بتونم اطلاعاتم را در ان بایگانی کنم ؟

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من یک سری اطلاعات را به صورت رکورد دارم مثل نام و نام خانوادگی و ... که در یک فایل اکسل دارم . می خواستم این اطلاعات را پس از انجامش در یک جا بایگانی کنم . می خواستم نرم افزاری را بهم معرفی کنید تا بتونم اطلاعاتم را در ان بایگانی کنم ؟
    [B]دوست من خود فایل اکسل یه جور فایل بایگانی حساب می شه!
    شما می تونی همه ی فایل های اکسلت رو یه جا جمع کنی توسط 7zip تو یه فایل کامپرسش کنی اگه هم خواستی براش پسورد بذاری.
    اینم برنامه ی 7zip :

7Zip 9.25 Alpha / 9.20

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی دوست من

3. 2 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عرفان جان
    اتفاقا من هم همین کار ها رو کردم و روش یه پسورد محکم گذاشتم توی ایمیلم هم اپ کردم (شیش قفله)

5. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من مدام باید اطلاعاتی که کارها است و انجام می دم را در یک نرم افزار واحد وارد کنم و بایگانی کنم . بخاطر همین
    این روش نمیشه چون باید از زیپ دائم در بیارم . درضمن فایل اکسل نمی خوام باشه چون با کمترین تغییر در یک سلول
    ممکن کل کارم ناقص بشه . بخاطر همین دنبال نرم افزار هستم که بعد از اینکه کارم با اطلاعات یک رکورد اکسل تمام شد بتونم در ان وارد کنم و بایگانی کنم.

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من مدام باید اطلاعاتی که کارها است و انجام می دم را در یک نرم افزار واحد وارد کنم و بایگانی کنم . بخاطر همین
    این روش نمیشه چون باید از زیپ دائم در بیارم . درضمن فایل اکسل نمی خوام باشه چون با کمترین تغییر در یک سلول
    ممکن کل کارم ناقص بشه . بخاطر همین دنبال نرم افزار هستم که بعد از اینکه کارم با اطلاعات یک رکورد اکسل تمام شد بتونم در ان وارد کنم و بایگانی کنم.
    دوست من ، متوجه منظورت نمی شم. خوب شما فایل اکسلت رو سیو کن بذار تو یه فلدر ، واسه اون فلدر هم یه قفل بذار هر وقتم خواستی می تونی بازش کنی با زدن پسورد ، دقیقاً چی می خوای؟ توضیحت رو واضح تر بیان کن.
    موفق باشی

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

میتونید ازبرنامه backup4all professional برای اینکار استفاده کنید از اطلاعات خودتون بک آپ بگیرین روشم خواستین پسورد قراربدین

لینک دانلود backup4all professional

کد:
    کد:

9. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منظورم از بایگانی سیو خود فایل اکسل نیست یا زیپ ان . من اگه مجبور نباشم از فایل اکسل هم استفاده نمی کنم . اما به جای یادداشت روی کاغذ روی ان موقتا یادداشت می کنم . بعداش اطلاعات من مربوط به مشتری هام است و کاری که براشون
    انجام دادم که در ستون های اکسل می نویسم . اما می خوام پس از انجامش انها را پاک کنم و در یک نرم افزاری برای بایگانی انها و اینکه شاید بعدا بخوام ازشون استفاده کنم وارد کنم . می خوام نرم افزار باشه و اطلاعات را به صورت فیلد فیلد در ان واردکنم . نمی خوام اکسل نقش بایگانی من را داشته باشه چون هم ممکن پاک بشه هم با کوچکترین تغییر در فیلدهاش به هم
    می خوره . همانطور که گفتم یک نرم افزار مخصوص بایگانی و ورود اطلاعات .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •