تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: gprs ایرانسل و همراه اول

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

13 gprs ایرانسل و همراه اول

سلام دوستان من از gprs ایرانسل استفاده میکنم ساکن شهرستان شهریار-استان تهران هستم-حدود 8 ماه از این سرویس استفاده میکنم و تو این 8 ماه حدود سرعت دانلود بین 20 تا 25 کیلوبایت بود و لی الان سرعت دانلود نصف شده بین9 تا 14 کیلوبایت متغییره-حالا میخوام از دوستان که از این سرویس یا مشابه این سرویس(همراه اول)استفاده میکنن بپرسم که کلا سرعت اینترنت این سرویس چند کیلوبایت هست؟؟؟ایا کلا برای دوستان دیگه سرعت کاهش داشته هست یا نه فقط برای من اتفاق افتاده؟؟حدود 4 روزه اینجوری شده...زنگ زدم به اپراتور,اپراتور میگه که سرعت دست ما نیست...پس دست کی هست!!!دوستان راه حلی برای رفع مشکل من هست یا نه؟؟؟یا بسوزم بسازم

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

همراه اول خیلی بدتره من که بیشترین سرعت دانلودم 5 بوده با همراه اول (البته شهر شما را نمیدونم سرعت چجوریه ولی فکر نکنم فرقی کنه)

پروفشنال ..Parsa..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

سلام دوستان من از gprs ایرانسل استفاده میکنم ساکن شهرستان شهریار-استان تهران هستم-حدود 8 ماه از این سرویس استفاده میکنم و تو این 8 ماه حدود سرعت دانلود بین 20 تا 25 کیلوبایت بود و لی الان سرعت دانلود نصف شده بین9 تا 14 کیلوبایت متغییره-حالا میخوام از دوستان که از این سرویس یا مشابه این سرویس(همراه اول)استفاده میکنن بپرسم که کلا سرعت اینترنت این سرویس چند کیلوبایت هست؟؟؟ایا کلا برای دوستان دیگه سرعت کاهش داشته هست یا نه فقط برای من اتفاق افتاده؟؟حدود 4 روزه اینجوری شده...زنگ زدم به اپراتور,اپراتور میگه که سرعت دست ما نیست...پس دست کی هست!!!دوستان راه حلی برای رفع مشکل من هست یا نه؟؟؟یا بسوزم بسازم
    سرویس همراه اول اصلا مناسب نیست
    سرعتش بسیار بسیار پایینه
    Gprs ایرانسل خیلی بهتره فقط بعضی وقتا نوسان داره
    توی بعضی ساعتها سرعتش افت میکنه اما باز هم از همراه اول بهتره

احتمالا کاهش سرعت شما هم موقتی باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tokyo

پيش فرض

اطلاعات مفید بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •