تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: گوشی تا 300 تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrshadmmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض گوشی تا 300 تومان

سلام
    می خوام یه گوشی تا 300 تومان پیدا کنم که
    وایفای داشته باشه - دوربینش بد نباشه - پی دی اف بخونه - تاچ بودن و نبودنش فرقی نمی کنه .
    ممنون

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

ویواز
    c6_01
    ویو

3. این کاربر از P I R A N H A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Scud_MD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به نظر منم ویو بهتره

5. 2 کاربر از Scud_MD2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه HEGMATANEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

پيش فرض

وی 1 یا 2
    موفق باشید

7. این کاربر از HEGMATANEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام
    میخواهم اگر ممکن باشه با حدود 300000 تومن گوشی ای تهیه کنم که:1- بتواند هرنوع PDF (با شکل و نمودار و...) رو نشون بده.2-بتواند در تالار گفتمان .پیام فارسی بنویسد یا بشود مثل نرم افزار word داخل خود گوشی فارسی(نه عربی) تایپ کرد بعد به اینترنت وصل شد و پیامو توی تالار paste کرد.]یه جورایی office داشته باشه[.3-بلوتوث وقابلیت نصب مموری کارت وGPRS سریع و صفحه ای تا حد امکان بزرگ وگارانتی داشته باشه.(توقعات رو حال کردید!!!)
    البته لمسی بودن یا نبودن اهمیتی نداره ولی وقتی بفهمی که به علت نداشتن سیستم عامل گوشیت خیلی از نرم افزارهای کاربردی که روز به روز میاد رو پشتیبانی نمیکنه بهتره که قید bada وbrew mobile وjava رو بزنی و به android وwindows وsymbian فکر کنی البته این نظر منه و به امید خدا با راهنمایی های شما درست و غلط بودنشو متوجه میشم.
    یه چیزایی مثل wildfire وC6 وgalaxy fit وvivaz وxperia X2 و....تو ذهنم هست ولی میدونم که علم شما خیلی بهتر از مشخصات گوشی میتونه راهنماییم کنه.پس اول چند تا سوال:
    1- میشه هیچ کدوم از این سیستم عامل ها رو قفل کرد؟(pin کد گوشی منظورم نیست) یعنی مثل علامت قفل سیمبین در N73 که اگر کسی سراغ گوشی بره ازهمون اول رمز بخواهد و بشود مثلا یک فایل یا دفترچه تلفن را رمزدار کرد؟
    2- اینکه در بعضی گوشی ها کلمه pdf در قابلیت ها ذکر نشده یعنی حتی با نصب نرم افزار کمکی برای سیستم عامل هم نمیتواند pdf رو نشون بده؟ یا همین مورد برای Microsoft office ؟ (البته در بعضی جاها از نرم افزارهای کمکی جایگزین office برای android نام میبرن که open source هستن آیا اینها جایگزینان خوبی هستن؟)
    3- امکان نصب برنامه هایی که برای نسخه های جدیدتر android میاد روی قدیمی ترها هست؟ در مورد symbian Anna و windows که فکر نکنم.البته شنیده ها حاکی از اینه که برنامه کامل و مفید یا کرک مخصوص برنامه های windows اونقدرکم تولید میشه که بهتره بیخیالش بشی!!!.
    4- اصلی ترین کار من با این گوشی امور اینترنتی خواهد بود(البته موقع مقایسه خرید اگر کار به تساوی کشید چیزایی مثل پیکسل در پیکسل سنسور ccd دوربین و... تعیین کننده نهایی میشوند) پس نیاز دارم بدونم میون اینهمه اصطلاحات که در قابلیت های gprs ذکر میشه کدومیک میزان سرعت بالای انتقال دیتا رو مشخص میکنه؟
    فکر کنم زیاد سوال مطرح کردم .امیدوارم به بزرگواریتون عفو کنید و منو از راهنماییهاتون بی نصیب نگزارید .
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه HEGMATANEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

پيش فرض

دوست عزیز شما با این بودجه و انتظارت میتونید به گوشی هایی مثل گالاکسی ایس،سی 6،ویواز پرو،ان 97، گلاکسی جیو،ایکس 8 و در آخر ویو 1 و 2 که من اگه بودم ویو 1 رو میخریدم چون وب گردیش عالیه و کار با صفحه این گوشی لذت بخش هست.
    یه نکته میمونه اونم اینه که اون کسی که شما رو در مورد ویندوز راهنمایی کرده احتمالا تا حالا باهاش کار نکرده.ویندوز درسته نرم افزارهایی مثل آندروید گرافیکی نداره ولی نرم افزارهایی داره که هنوز آندورید نداره مثل نرم افزارهایی برای خوندن انواع (تمام) پسوندهای صوتی و تصویری که آندروید که هیچ هنوز هیچ سیستم عاملی نمیتونه اجرا کنه.من خودم الان یه امنیا لایت دارم و فیلم های با پسوند .dat رو میریزم روش وبدون هیچ لگی اجرا میکنه.ویندوز موبایل امکان نداره هنگ کنه مگه نرم افزارش مشکل داشته باشه که اونم 1 در 1000 هست.بیشترین نرم افزارو ویندوز موبایل داره.بهترین لذت وبگردی رو با ویندوز موبایل میتونید تجربه کنید.یه نرم افزار داره که همون امکاناتی رو داره که مای کامپیوتر ویندوز پی سی داره.تو ویندوزیها یه نخاله داره اونم ایکس 2 هست که مشکلات عدیده ای رو از نظر نرم افزاری داره ولی وشی هایی مثل اچ دی 2 و ایکس وان و امنیا لایت و 2 خیلی خوبن مخصوصا اچ دی 2 .
    به نظر من شما با توجه به نیازهات یه گوشی بگیر .گوشی های اندوردی از 400 به بالا خیلی خوبن ولی زیر 400 یه سری مشکلاتی دارند که ممکنه بعدا مشکل ساز بشه.ولی سیستم عامل بادا مثل ویو 1 و 2 با اومدن ورژن 2 بادا خیلی کامل میشن
    حالا بازم دوستان میتونند بهتر از من راهنماییت کنند.
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrshadmmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

سلام
    میشه لطفا عکسی از اینا بذارین و تفاوتشون رو بگین

به نظر منم ویو بهتره
    اگه ممکنه بگین کدوم نوعش

ممنون

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

ویو1 صفحشه3.3اینچه کیفیت خیلی بالایی داره سوپر امولده
    ویو2 صفحه3.7 داره ولی کیفیتش از ویو پایین تره(کیفیت صفحه ش خیلی خوبه)

پروفشنال Scud_MD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    میشه لطفا عکسی از اینا بذارین و تفاوتشون رو بگین

اگه ممکنه بگین کدوم نوعش

ممنون
    منظورم Samsung S8500 Wave

اینم عکسش

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سری ویو 1 و ویو 2 که دوستان معرفی کردن بهترین گزینه برای شما هست ولی با توجه به اینکه رو پی دی اف حساس هستید ویو 2 یا S8530 رو بگیرید که صفحه اون کمی بزرگتره .....

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •