تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: وقتی Turn Off میکنم Reaset میشه ، چرا؟

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض وقتی Turn Off میکنم Reaset میشه ، چرا؟

سلام
    دوست من رو pcش ویندوز XP داره و میگه وقتی سیستمو Turn Off میکنه Reset میشه .
    حتی ویندوزشم عوض کرده و میگه بازم این جوری میشه.
    مشکلش چیه؟
    خودم فکر میکنم سیستمش ویروسیه که این جوری میشه و وقتی هم که ویندوز رو عوض میکنه ، تا وارد درایو ها میشه 2باره ویروس پخش میشه .
    نظر شما چیه؟
    ممنون

2. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

1: بایوس مین آپدیت بشه

2: رمها به صورت تک تست بشه

3: روی یک هارددیگه بطورموقت تست کنید

4. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه F-Privacy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    H of H Friend

پيش فرض

سلام.

این موارد را هم در نظر بگیرید :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از لحاظ سخت افزاری چک کنید :

1- کابلهای اتصال IDE یا SATA از هردو تو طرف برای CD/DVD درایوها وهارد دسیک بصورت کامل در جای خود نشسته اند.

2- اگر فن CPU شما مداوماً صدا میدهد ، ابتدا از محل روغنکاری فن ، اونو روغن کاری نمائید ، اگرصدا قطع نشد ، یا یک عدد خمیر سیلیکون از بازار تهیه نمائید و اونو روی CPU بمالید ( پس مدت زمانی مثلا فوقش یک الی دو روز دیگه اون صدا قطع میشه .) ، اگر هم براتون مقدور هست ، از یک فن CPU خوب استفاده نمائید ، مثل فن CPU فاکس کُن که دیگر نیازی به خمیر سیلیکون نباشد. مورد اخیر به این علت هست که ممکنه عامل ترمال برای CPU باعث بوجود آمدن مشکل شما باشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر سیستم شما از دیدگاه سخت افزاری هیچ موردی نداشت ، قبل از نصب ویندوز جدید سیستم را با آنتی ویروس پرتابل آپدیت شده مثل کسپر اسکای رسکیو دیسک ویروس یابی نموده ، و پس از نصب ویندوز تا مرحله نصب آنتی ویروس مانع فعالیت ویروسهای اتو ران و دابل کلیک بشید و بعدا آنتی ویروس را نصب نمائید و بقیه مراحل نصب درایورها و برنامه ها . اگر رمتون به حد کافی هست و سی پی تون هم خوب من پیشنهاد میکنم آنتی ویروس کسپر اسکای را نصب نمائید.

ممکنه از برنامه ای استفاده می کنید که Incompatible هست ، مثل بعضی از برنامه های بوت اسکرین و.... که عامل ایجاد Unexpected Error میشود در اینصورت حتما توضیحی را که تو این تاپیک اشاره کرده ام را بکار بگیرید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از F-Privacy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •