تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: Hibernate

در آغاز فعالیت jagvar22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض Hibernate

سلام
    من وقتی می خوام Hibernate رو فعال کنم پیغام زیر رو می ده .کسی میدونه مشکل از کجاست و چه جوری رفع می شه.
    the process cannot access the file because it is begin used by another process.

با تشکر

داره خودمونی میشه F-Privacy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    H of H Friend

پيش فرض

سلام.

وقتی میخواهید هایبرنیت ویندوز را فعال کنید ویندوز یک فایل سیستمی و مخفی بنام hiberfil.sys درC:o یعنی دیسک نصب ویندوز ایجاد می کند و وقتی هایبرنیت غیر فعال میشه اونو پاک می کنه ، من فکر می کنم و فایل در حالت غیر هایبرنیت در دیسکتون مونده ، بنابرین به Safe Mode رفته و اونو دستی پاک کنید ، بعدا و ویندوز نرمال برگشته و هایبرنیت رو فعال کنید.

( این مورد هم که بایستی باشه « فضای خالی دیسک برای اعمال هایبرنیت » )

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    یه دور پردازش اکسپلورر رو از طریق task manager ببندید و دوباره run کنید
    ctrl+atl+del رو بزنید
    سپس به تب process برید و گزینه ی explorer.exe رو پیدا کنید و end process کنید
    سپس به تب application برید و ابتدا new task رو انتخاب کنید و explorer.exe رو بنویسید و اجراش کنید

موفق باشید.

4. 2 کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    به خاطر راهنمایتون ممنون ولی
    1-اون فایل تو درایو c نیست چون تازه ویندوز رو عوض کردم و اولین باره که دام Hibernate رو فعال میکنم.
    2-در مورد فضا مشکلی ندارم

3-در مورد process ها هم امتحان کردم (حتی با نرم افزار های پیشرفته تر تما process های اضافی رو بستم ولی بازم نشد.)

عنوان خطا رو یاد رفته بود بنویسم :
    power policy manager unable to reserve hibernate file

داره خودمونی میشه F-Privacy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    H of H Friend

پيش فرض

سلام.

1-

هایبرنیت ویندوز وقتی فعال میشه قطعا فایل سیستمی و مخفی hiberfil.sys را در ریشه دیسک نصب شده ویندوز ایجاد میکند . حتما از Folder Options تیک Hide protected Operating system files را بردارید و گزینه Show Hidden files and folders را انتخاب کنید ، حالا وقتی مطمئن هستید -- هایبرنیت ویندوز غیر فعاله ببینید اون فایل در ریشه دیسک C هست یا نه ؟ اگر بود به Safe Mode رفته و اونو از اونجا پاک کنید ، بعدا به ویندوز برگشته و هایبرنیت رو فعال کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2-

گاهی اوقات برنامه Alcohol 120% عامل این خطا میشود . ابتدا بایستی اونو پاک کنید ، بعدا هایبرنیت را فعال کنید و بعدا اونو نصب کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3-

به msconfig برید و در قسمت Stratup مروری به لیست بکنید و تمام گزینه هایی که تیک دارند را تیکشونو بردارید.
    و سیستم را ریستارت کنید. بعدا هایبرنیت را فعال کنید . اگه فعال شد ، اگه بغیر از آنتی ویروس برنامه های دیگر نیاز نبود که در Stratup بماند فقط تیک آنتی ویروس را در قسمت Stratup از msconfig بذارید بماند و سیستم را ریستارت نمائید والا به روش خطا و تجربه تیک تک تک گزینه های مورد نیاز را بزنید . و ریستارت سیستم و چک نمودن هایبرنیت ویندوز.

سه راه حل فوق کاملا مجزا هستند و به هم ارتباطی ندارند.

و راه حلهای فوق تست شده هست ، مخصوصا راه حل اول بالاترین درصد و اهمیت را دارد.

7. 3 کاربر از F-Privacy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    آقا دمت گرم ، مشکل همون Alcohol 120% بودش. من هر کاری که فکرشو بکنی کرده بودم(حتی برنامه های که سایت مایروسافت هم میداد نتونست درستش کنه). اصلا فکرشم نمی کردم که به خاطر این باشه.
    بازم تشکر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •