تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشاوره برای خرید نوتبوک از گروه "صنعتی" تا 2 میلیون تومان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مشاوره برای خرید نوتبوک از گروه "صنعتی" تا 2 میلیون تومان

با سلام خدمت دوستان عزیز,
    من قصد دارم یک لپتاپ تا سقف 2 میلیون تومان (یا کمی بیشتر) بخرم و بعد از 3-4 هفته بررسی هنوز تردید دارم. دنبال نوتبوکی هستم که ترجیحا 14 اینچ بیشتر نباشه (حمل نسبتا راحتش برام مهمه), CPU Core I7 باشه (ترجیحا Sandy Bridge), و بدنه ی نسبتا مقاومی داشته باشه.
    در حال حاضر اولین انتخاب من Dell Latitude E6410 هست که در بازار هم موجوده؛ ولی با این که CPU Core I7 هست متاسفانه Sandy Bridge نیست و USB3 هم نداره. همچنین تا حالا نتونستم Latitude E6420 رو پیدا کنم چون این مدل جدید همه ی ویژگی هایی رو که من دنبالش هستم داره (اگر کسی جایی E6420 سراغ داره لطفا خبر بده).
    دومین گزینه من Lenovo Thinkpad T420 هست که با توجه به قیمت بالا (حدود 2 میلیون تومن) و همین طور تقریبا نایاب بودنش کانفیگ خیلی بالایی نداره (مثلا USB3 نداره و هاردش هم فقط 5400 دور داره). همین طور دنبال سیستم HP EliteBook 8460P هستم که اون هم ظاهرا نایابه.
    با توجه به این مشکلات بعضی از دوستان پیشنهاد می کنن HP Pavilion DV6-6080 یا 6090 بگیرم. این سیستم ها کانفیگ خوبی دارن ولی (1) خیلی بزرگن و حمل و نقلشون کمی درد سر داره, و (2) مقاومت بدنه و ساختار کلیشون خیلی خوب نیست چون به رده ی “Entertainment” تعلق دارن و شاید نشه بیشتر ازشون انتظار داشت.
    با این تفاسیر آیا شما پیشنهاد می کنید همون E6410 رو بگیرم؟ عدم استفاده از USB 3 و CPU Sandy Bridge خیلی مهمه؟ من اصلا دنبال بازی نیستم ولی بعضی اوقات می خوام کارت --- رو از طریق USB به لپتاپ وصل کنم. آیا کارت گرافیکی 512MB DDR2 که همراه E6410 هست DirectX 11 رو پشتیبانی می کنه؟ آیا براتون امکان داره یک نوتبوک خوب به من پیشنهاد کنید؟
    پیشاپیش از شما سپاس گزارم.

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

زیگورات E6420 داره........................لپ تاپ صنعتی فقط Workstation ها هستن.......مثل :

Dell Latitude E6420
    Dell Latitude E6520
    Dell Latitude E6510
    Dell Latitude E6410

HP Elitebook 8540w
    HP Elitebook 8740w

Lenovo ThinkPad W510
    Lenovo ThinkPad W520
    Lenovo ThinkPad T420
    Lenovo ThinkPad T410
    Lenovo ThinkPad T510
    Lenovo ThinkPad T520

باقی گزینه های سری صنعتی حساب نمیشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •